Americké psycho

American Psycho

Americké Psycho

Krimi / Drama / Thriller

USA / Kanada, 2000, 102 min

Super scénář a vnitřní monology hlavního hrdiny, kterého Christian Bale zahrál opravdu geniálně. Hodně se mi také líbily scény s Willemem Dafoem. Akorát škoda toho podivného konce.(15.1.2006)

• paascha

shit,yes. Bez Oh a vykřičníku(17.12.2007)

Docela bych se nedivil, kdyby mě po x letech dělání podobné práce (nemám k tomu vůbec daleko) potkalo úplně to samé. Dobrá, nemyslím to vážně, ale z tohoto filmu mě mrazí ještě teď, když si vzpomenu na ten démonní záblesk v Baleových očích(8.1.2008)

Pár fajnšmekrovských scén sa tu nájde a nemusia byť len tie, ktoré naháňajú hrôzu. Predovšetky psychopatická dráma s šokujúco priblblo natočeným záverom, bez ktorého by sa šplhala aj na štyri hvizdičky. A Bale zachraňuje mnohé. 65%.(6.3.2006)

Skutecne drsny thriller o tom, ze dnesni odlidstena spolecnost umoznuje zlocinu vesele bujet i v podobe uchylek jakou trpel jeden hodne pritazlivy, uspesny a bohaty predstavitel nastupujici generace.(30.7.2002)