Epizody(6)

Griselda Blanco uteče se třemi malými syny a kilem kokainu z Medellínu do Miami, kde se z ní stane nemilosrdná šéfka drogového impéria, které se rychle rozrůstá. (Netflix)

mdf

Mně se teda více líbil Escobar.Griselda...do čtvrtého dílu dejme tomu,ale pak už mě to vlastně ani nebavilo,když se z ní stala vymaštěná narkomanka. Celé to bylo takové bez šťávy,bez emocíMožná,kdyby se to více zdramatizovalo a míň mluvilo, tak by to nemuselo být  tak průměrné. ()

lahvi

Předně super, že si na tudle micinu vůbec vzpomněli a natočili to. Byl jsem i u jejího hrobu. Griselda je pro mě nejzajímavější postava ze všech těch narco baronů té doby. Už jen proto, že ji není věnována taková pozornost. Za to hvězdy, koukatelnost taky hvězdy. ALE. Biografická přesnost? Nic moc. A délka? Jen 6 dílů? Z tohodle by mohly být krásně aspoň dvě série. Dneska Netflix natahuje kdejakou blbost na x dílů, že se u toho fakt nudíte, ale todle dají na 6 dílů, sakra proč? Protože do tohodle příběhu nemají kam vmáčknout telpoušky a trojpohavce zbarvený do všech ras? Asi proto. ()

sun.eagle

Když si zvyknete(málo pravděpodobné) na botoxem opíchaný ksicht Sofíe Vergara, tak první polovina série, respektive první tři epizody, kdy se hrdinka škrábe ze dna a snaší se prosadit v čistě mužském světě je fajn, dokáže to vtáhnout, pořád se něco děje. nevím co se stalo, ale od čtvrté epizody pak přijde zlom a děje se tam...nic. Snaha o zobrazení Tonyho Montany v sukni působí až směšně, naprosto šílený je pátý díl, což byla čistá parodie a já nad tímto dílkem zlomil hůl. Dal jsem to za dva dny, hlavně díky tomu, že jsem ležel s chřipajznou v posteli, jinak bych to asi nedokoukal. Každopádně jednou stačilo, znovu už to fakt vidět nemusím. ()

Escobar

Ano, není to Narcos, ale jako fanoušek tohoto žánru jsem spokojen. Potěšili mě i herci ze slavnějšího seriálu. ()

RichiB

Spis telenovela. S zivotem skutecne Griseldy to moc spolecneho nema. Nejlepsi seros o drogach je Snezi!!! To je lepsi nez vsechny Narcos ()

3anitram

Byla jsem celkem skeptická, ale nakonec to Sofía utáhla solidně. I po těch úpravách se podobala max.ošklivější verzi Catherine Zeta Jones a ne Griseldě, ale co už. Zpočátku jí ta "naivita" tolik nešla, ale ta "magor" poloha byla skvělá. Mělo to příjemnou autentickou atmosféru, za mě cajk. ()

slatkakuca

Oproti ostatním mě ty dva poslední díly bavily víc než začátek. První čtyři díly se to motalo furt dokolečka. Sofía tak zvláštně přehrávala a nechápu, proč místo ní nevybrali někoho ošklivějšího a přirozenějšího. Zbytek hereckých výkonů taky žádná sláva. Vizuální stránka super, klidně bych se nějakého večírku zúčastnila. ()

Kinepa

3+. Po seriálu jsem si vyhledal podrobnosti a musím říct, že ve skutečnosti byla fakt škaredá a asi i proto totálně šílená ()

Sirak

Escobar z Wishe. Na pul rozhodná napůl ustrašená mamina. Vždy se něco povede, aby se to pak posralo a tak nahoru a dolu aby Vás scénarista donutil si pustit další díl, u mně to bohužel nefungovalo. ()

Jarzee

Na Narcos sa to zďaleka nechytá, ale je to veľmi pozeratelne. Paradoxne by možno chcelo sériu viac natiahnuť. Ale pribeh je fascinujúci. Veľmi emocne silný 5.diel, to mi teda bolo dosť ťažko. ()