Epizody(6)

Griselda Blanco uteče se třemi malými syny a kilem kokainu z Medellínu do Miami, kde se z ní stane nemilosrdná šéfka drogového impéria, které se rychle rozrůstá. (Netflix)

DJMaroko

Citát Pabla Escobara v úvodu je zdaleka odvrácen od toho co seriál nabízí. Celé to má takovou pachuť přestárlé vyžilé kurvy a ropuchy v jednom. Sofía Vergara mi jako představitelka hlavní role vůbec neseděla a od originálu Griseldy Blanco je daleko vzdálená. V podsadě ani samotná Griselda Blanco mi jako bývalá štětka, kterou všichni chtěli do postele vůbec nesedí. Celé to spíše působí jako fikce a chtě nechtě to prostě musím srovnávat s Narcos, kterému to nesahá ani po kolena. Policajti jsou zde za úplné idioty a narkobaroni se po USA prohánějí a dělají si co chtějí jako doma. ()

bonovox

Vydarený návrat do sveta narkotík. Aj Griselda Blanco si zasúžila svoj samostatný seriál, Podobne ako pri Narcos tvorcovia využívajú známe skutočnosti k divácky atraktívnemu spracovaniu, Sofia Vergara v hlavnej úlohe perfektná, taktiež dobová výprava. Celkovo spokojnosť. 80% ()

SkeeveTulp

Mělo to velký potenciál, dal se udělat skvělý seriál. To co vzniklo je bohužel velká slabota. Přišlo mi, že snad ani nebyl pořádný scénář, jen náčrt, a jednotlivé scény točili podle momentálního nápadu. Griselda je vyobrazená jako sice tvrdá, ale víceméně zoufalá žena dělající zoufalé kroky. Ve třetí třetině se lusknutím prstu změní ve vyfetlou paranoidní trosku. Reálně to ale byla dobře kalkulující psychopatka bez zábran. V jedné scéně to vypadá, jako když poprvé někoho cíleně zabije, skutečná Griselda ale poprvé vraždila ještě jako puberťačka. Celkově to moc neodpovídá realitě.  Tolik oceňovaná Sofía Vergara je jen průměrná herečka. A nejen ona. Většina postav je plochých, jejich charaktery a motivace jsou jen načrtnuté, objeví se jen když je třeba trochu posunout děj. Nabízí se srovnání s výtečným Narcos, a Griselda prohrává na celé čáře. ()

Emilie11

Za mě skvělé, napínavé, vtáhne do děje. Kvalitně natočené. Bavilo me prostredi v Miami, v čele Sofia, bylo to neco trochu jineho, ale zaroven hodne podobne Narcos - drogy, prostitutky, vrazdy, penize. Nejake komentare tu vazne nechapu. Zaslouzi si jednoznacne mych 5 hvezd:)) ()

Radim100

Těšil jsem se na Narkos v sukních, ale zatím se nedostavil. Má grády jako řiznutý koks z Vietnamské večerky a ne dobrej matroš z Kolumbie. Ale jsem v půlce, tak třeba to ještě překvapí. Edit: Druhá půlka celkem překvapila, takže+*. ()

Accuphose

Koukám na Fúrii a tak jsem si řekl, že ohodnotím i Griseldu... je to takovej Scarface pro rodiny s dětma, kde nesmíte moc koukat na logiku a užít si to jako Marvelovku v kině, nejde o film, ale o ten popcorn. ()

talkien odpad!

Připomíná to latino telenovely z devadesátek. Prezentovat jednu z největších psychopatickejch sviní, která pravděpodobně poprvé vraždila coby dítě jako svobodnou matku, která byla situací dohnána k prodeji drog je směšný. ()

Haros69

Narcos jsem neviděl, ale asi je to dostatečně jiný, že to nevadí. Griselda je slabá, hodně slabá. Tím, že je děj nahuštěn do šesti dílů, to tak nějak zmateně utíká a přeskakuje o veliké kroky dopředu. Ani ta Sofía Vergara zde není nijak moc zajímavá, je sice dobře škaredě namaskovaná, že tam pravou tvář herečky jen těžko hledám, ale táhne celý seriál vlastně sama, protože vedlejší postavy jsou tak nezapamatovatelné, že kdyby to všechno hrál jeden člověk, vůbec to nepoznám. ()

Salober

Po shlédnutí dvou dílů - skvělé! Dynamické, věrohodné, napínavé a zábavné! Co si víc přát! Snad si další čtyři díly udrží tuhle úroveň. Bohužel neudržely…! Seriál je výborný do 4.dílu, 5tý a 6tý díl katastrofa! Scénáristi totálně zkazili celý seriál. Nezajímavý a přeexponovaný děj. Divák neuvěří, že se z inteligentní Griseldy stane totální kráva a narkomanka. Absolutní úlet scénáře a dramaturgů! ()

Donnie78 odpad!

Použít výraz bílá svině,je tady v pořádku,každej bílej policajt je tu sexistickej tupec,každá žena je tu v podstatě oběť(včetně Griseldy)…čekal jsem NARCOS,ne tupou telenovelu se Sofií Vergarou,která vypadá jak kdyby měla na ksichtu plastovou masku..hlavně díky ní jsem nedokoukal. ()

OtokPag

Na podobné seroše se dívám, abych se pobavil a zkrátil si čas při čekání na něco zajímavějšího. Neberu je, jako nějaký hraný dokumentární pořad, který má zábavnou formou člověka dovzdělat. Proto je z mého pohledu Griselda solidní oddechovka 😎😎😎😎😎 ()

matoPXA

Prve 4 časti vynikajuce,potom isla kvalita velmi rychlo dole. Ak by som nemal nacitane o Griselde tak by som dal aj 4*. Herecky vykony,kamera,prostredie su top. Cele to pokazil scenar ()

K1okan1905

Pro mě zklamání, nějak mě to nevtáhlo, nezaujalo, a ani extra nebavilo :( Nehledě na hlavní postavu, která vypadá hrozně uměle a o to víc odpudivě ()