Film si udrží pozornost hlavně kvůli skvělému De Nirovi, který nám dokazuje, že komediální role mu sedí stejně jako role mafiánů. Murphy je spíše otravnej (ale to byl nejspíš záměr).(1.6.2007)

Uz ked som asi v roku 2003 tento film videl po prvykrat, nasmial som sa hlavne vdaka De Nirovi. Uznavam, ze to bolo v podstate primitivne, ci uz po scenaristickej stranke, ale to u mna nehralo ziadnu ulohu. Po niekolkych rokoch som tuzil tuto komediu vidiet znovu, pretoze som si nebol isty, ci nezmenim nazor hlavne vdaka negativnejsim hodnoteniam tunajsich uzivatelov, ale nic sa nezmenilo. Opät som sa nasmial, takze si film udrzal u mna aj tu 4 hviezdicku, avsak najväcsiu zasluhu ma na tom samotny De Niro. Keby ho hral niekto iny, je jasne, ze ma mininalne o hviezdicku menej. ________ Robert De Niro - (Det. Mitch Preston) +++ Eddie Murphy - (Dôstojník Trey Sellars) +++ Rene Russo - (Chase Renzi) +++ Mos Def - (Lazy Boy) +++ William Shatner - (Hral sám seba) +++ Nestor Serrano - (Ray) +++ T.J.Cross - (ReRun) +++ Produkcia: Will Smith +++(12.9.2011)

• ChewieDC

Stupidní scénář a bohužel i stupidní herecké výkony.(18.8.2003)

• psy.cho

Dosť nevtipné a nudné a hlavne nezaujímavé. Jednu hviezdičku dávam za Roberta De Nira, ktorý aspoň čiastočné zachraňuje celý film.(5.5.2011)

• Xmilden

Spíše podprůměrná akční komedie, ve které se De Niro nechytá a tak jediným kladem je závislý vlčák z protidrogového Prášek. Tyhle reality blbosti mě nikdy nezajímaly. 40%(24.1.2015)

• - Ve scéně, kdy je Trey (Eddie Murphy) na castingu a jeho nadřízený ho požádá o odznak, má Trey i popruh na vybavení. V momentě, kdy jej nadřízený upozorní na přidanou větu, Trey však již popruh nemá. V dalších scénách se pak objevuje opět s popruhem. (Sign)