• nash.

Kdyby to celé odehrál DeNiro ve videokabině, mohlo to být skvělé. Takto se sice občas nějaké ten humor objevil (přestavba DeNIrova bytu), ale ne dost, aby to film vytlačilo z kolonky nuda k uzoufání. A Murphy začíná být na facku pokaždé, když se objeví před kamerou.(30.5.2011)

Uz ked som asi v roku 2003 tento film videl po prvykrat, nasmial som sa hlavne vdaka De Nirovi. Uznavam, ze to bolo v podstate primitivne, ci uz po scenaristickej stranke, ale to u mna nehralo ziadnu ulohu. Po niekolkych rokoch som tuzil tuto komediu vidiet znovu, pretoze som si nebol isty, ci nezmenim nazor hlavne vdaka negativnejsim hodnoteniam tunajsich uzivatelov, ale nic sa nezmenilo. Opät som sa nasmial, takze si film udrzal u mna aj tu 4 hviezdicku, avsak najväcsiu zasluhu ma na tom samotny De Niro. Keby ho hral niekto iny, je jasne, ze ma mininalne o hviezdicku menej. ________ Robert De Niro - (Det. Mitch Preston) +++ Eddie Murphy - (Dôstojník Trey Sellars) +++ Rene Russo - (Chase Renzi) +++ Mos Def - (Lazy Boy) +++ William Shatner - (Hral sám seba) +++ Nestor Serrano - (Ray) +++ T.J.Cross - (ReRun) +++ Produkcia: Will Smith +++(12.9.2011)

Velmi zábavná akční komedie, které nechybí svižný děj, dostatek sympatického humoru, trocha toho přijatelného klišé ani výborně natočené akční sekvence. Otrávený De Niro s (jak jinak než) ztřeštěným Murphym jsou až překvapivě dobrá (pochopitelně nesourodá) dvojka a Rene Russo jim to rozhodně nekazí. Velmi příjemné překvapení, štěstí, že jsem od toho skoro nic nečekal. :-) 70 %(6.2.2005)

Pohodová komedie. Robert De Niro vypadá, že hraje o pár let starší postavu z Půlnočního běhu, a tou svojí nudností je doopravdy vtipný. Eddie Murphy je... Eddie Murphy, Rene Russo to sluší jako vždy, William Shatner se sklouzne po kapotě... Ano, je to průměrná komedie. Ale to neznamená, že se při ní nemůžu smát od začátku do konce.(30.10.2010)

• Djkoma

Mě osobně to tedy nijak výrazně nebavilo. Eddy už mi přijde za zenitem a Robert DeNiro se sem moc nehodí. Rene Russo není žádná mladá kráska a aní jako stará kráska mě osobně naprosto nevyhovuje. Pro nějaké velmi nenáročné diváky to bude super film na 8 hodinu večer na televizi Nova.(6.2.2005)