Taková průměrná krimikomedie, která se dá párkrát vidět, ale že bych z ní byl paf, to né.(21.6.2010)

Rozpočet $85miliónovTržby USA $38,082,712Tržby Celosvetovo $77,741,732║ Zbytočná tláchačka. /40%/(13.1.2006)

Film si udrží pozornost hlavně kvůli skvělému De Nirovi, který nám dokazuje, že komediální role mu sedí stejně jako role mafiánů. Murphy je spíše otravnej (ale to byl nejspíš záměr).(1.6.2007)

Žádná sláva... Spojit tak typologicky odlišné herce nebyl marný tah, jenže se ukázalo, že scénář bude vyhovovat poloze jen jednoho z nich. A jelikož Eddie Murphy dramatik nikdy nebude, stačí pokud se přizpůsobí "všeuměl" De Niro. Scénář je produktem Hollywoodu nejtvrdšího kalibru, herci hodně neteční (hlavně De Niro) a humor jednoduššího ražení. Ale viděl jsem i daleko horší filmy...(25.11.2005)

• Pohrobek

Za starých dobrých časů pro mě byl Robert De Niro symbolem kvality a skutečného filmového umění. Eddie Murphy pak vždycky byl reprezentantem toho nejspodnějšího filmového proudu, jaký si jen dokážeme představit. Film, ve kterém by se objevili oba tito herci, zůstával dlouho pouze nepříjemnou noční můrou. A vida, čeho jsme se museli nadát!(27.3.2005)