• Allien.9

Něco mezi filmem a dokumentem. Prostě DIVNÉ...(24.7.2008)

Víc než šmírování policajtů se tady natáčelo soukromí a hvězdné manýry herců samotných. Eddie se velmi rád stylizoval zpět do své nejslavnějšího axelovské role a De Niro mi překvapivě v roli morouse a netykavky sedl jako málokde jinde. Dokonce i ten závěrečný bigbrowerovský úsměv mělo to hollywodský hovado sexy jak snad ani nepamatuju. ;-)(6.12.2013)

• Pohrobek

Za starých dobrých časů pro mě byl Robert De Niro symbolem kvality a skutečného filmového umění. Eddie Murphy pak vždycky byl reprezentantem toho nejspodnějšího filmového proudu, jaký si jen dokážeme představit. Film, ve kterém by se objevili oba tito herci, zůstával dlouho pouze nepříjemnou noční můrou. A vida, čeho jsme se museli nadát!(27.3.2005)

Velmi zábavná akční komedie, které nechybí svižný děj, dostatek sympatického humoru, trocha toho přijatelného klišé ani výborně natočené akční sekvence. Otrávený De Niro s (jak jinak než) ztřeštěným Murphym jsou až překvapivě dobrá (pochopitelně nesourodá) dvojka a Rene Russo jim to rozhodně nekazí. Velmi příjemné překvapení, štěstí, že jsem od toho skoro nic nečekal. :-) 70 %(6.2.2005)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +ústřední dvojice, záporák, akční scény –žádnej zásadní není/// Celkem příjemná oddychovka, na kterou jsem se dlouho těšil. Líbil se mi Robert De Niro v této (pro něj) nepříliš tradiční poloze. Jinak akce seriózní a zábava slušná./// Celkem 64%///(10.8.2007)