• Lima

(Pod)průměrná rádobykomedie. Zatímco Eddie tradičně cení zuby a hlásí "It´s showtime!", De Niro se evidentně nudí. A divák s ním. Ačkoliv, jednou se to zkouknout dá. Jenom jednou....(20.4.2003)

• nash.

Kdyby to celé odehrál DeNiro ve videokabině, mohlo to být skvělé. Takto se sice občas nějaké ten humor objevil (přestavba DeNIrova bytu), ale ne dost, aby to film vytlačilo z kolonky nuda k uzoufání. A Murphy začíná být na facku pokaždé, když se objeví před kamerou.(30.5.2011)

• eraserhead666

Zajímavé, jak se Murphy hrozně moc snaží a nic. A pak se posadí De Niro do té jejich "zpovědnice" a utrhne vám bránici. Jenže to je tak jediné zajímavé na tomhle filmu. JInak to je suché, nezáživné, bez nějaké hlubší dějové zápletky. Vlastně mi to přijde stejně prázdně pozlátkové, jako ta TV show, z níž si v tom filmu utahují. Známé tváře, kulisy, ale uvnitř nic. Ještě, že tam byla Rene, aspoň bylo na co koukat.(25.7.2015)

• genetique

Ani jedno, ani druhé, žánrovo som to nepochopil aj keď akčné komédie sú vždy príjemné na pobavenie, tu som sa nudil. DeNiro je v komédiach skvelý, no táto mu nevyšla. A to je už čo povedať, keď má za buddy dvojku Murphyho. Jediné na čom som sa párkrát pousmial bol ksicht Murphyho a mierne pobavenie zo strany akcie. 50%.(23.5.2006)

Eddie Murphy i Robert DeNiro hrajú tie isté role, čo hrajú po celú svoju kariéru a prekvapivo im to spolu ide. Fajn buddy movie z prostredia reality shows.(24.6.2012)

• - Ve scéně, kdy je Trey (Eddie Murphy) na castingu a jeho nadřízený ho požádá o odznak, má Trey i popruh na vybavení. V momentě, kdy jej nadřízený upozorní na přidanou větu, Trey však již popruh nemá. V dalších scénách se pak objevuje opět s popruhem. (Sign)