Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  **

  Ani jedno, ani druhé, žánrovo som to nepochopil aj keď akčné komédie sú vždy príjemné na pobavenie, tu som sa nudil. DeNiro je v komédiach skvelý, no táto mu nevyšla. A to je už čo povedať, keď má za buddy dvojku Murphyho. Jediné na čom som sa párkrát pousmial bol ksicht Murphyho a mierne pobavenie zo strany akcie. 50%.(23.5.2006)

 • GilEstel
  **

  Tak tohle už je doba, kdy Eddie Murphy nezadržitelně padá z vrcholů své bývalé slávy. Ačkoli role zlobivého policisty je mu šitá na míru a má jí několikrát odzkoušenou, zde je protivný víc než vtipný. Ani snaha o osvědčený kontrast dvou hlavních postav nezafungovala. Rádobyvtipné výměny názorů působí škrceně. Vypadá to, že ta De Nirova mrzutost a podrážděnost ani nebyla hraná. Spíš je z toho cítit ryzí bezradnost. Škoda, že herec jeho formátu se nechal svázat do něčeho takového. Zdá se, že tento paskvil je dílem marketingového plánu a nereálných očekávání kohosi v pozadí produkce. Vzniklá slátanina je tak stejně nemožná jako ta reality show, kterou ve filmu natáčejí......jakže se to jmenovalo?.....Jo už vím....Showtime! 35%(8.9.2016)

 • Smok
  ***

  Eddie Murphy je proste držka.(7.3.2009)

 • Kryton
  ***

  Nápad to byl dobrý. Jen všichni si to tak neužívali jako Murphy. De Niro to vzal jen kvůli penězům a tak mu vždy celý film vydrží jen jeden výraz tváře. A ten zbytek odvadí sem tam standart. Nu škoda, ona by to byla dobrá akční komedie , kdyby se do toho všichni položili stejně jak Murphy a krapet více šlo vyždímat z nápadu , který rozhodně plno scén nabízel.(28.10.2007)

 • Xmilden
  **

  Spíše podprůměrná akční komedie, ve které se De Niro nechytá a tak jediným kladem je závislý vlčák z protidrogového Prášek. Tyhle reality blbosti mě nikdy nezajímaly. 40%(24.1.2015)

 • - Ve scéně, kdy je Trey (Eddie Murphy) na castingu a jeho nadřízený ho požádá o odznak, má Trey i popruh na vybavení. V momentě, kdy jej nadřízený upozorní na přidanou větu, Trey však již popruh nemá. V dalších scénách se pak objevuje opět s popruhem. (Sign)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace