Epizody(22)
-
Gefährlicher Freund – Pilot (E01)
-
Einzelkämpfer (E02)
-
Auge um Auge (E03)
-
Der Bund des Bösen (E04)
-
Die Rabenmutter (E05)
-
Verbotene Liebe (E06)
-
Falscher Ehrgeiz (E07)
-
Judas (E08)
-
Geile Gefahr (E09)
-
Das sture Mädchen (E10)
-
Feuerzeichen (E11)
-
Spritztour (E12)
-
Königskinder (E13)
-
Geschändet (E14)
-
Tod und Liebe (E15)
-
Alles auf Sieg (E16)
-
Ticket nach Kalkutta (E17)
-
Faustrecht (E18)
-
In der Falle (E19)
-
Die Band (E20)
-
Tod eines Penners (E21)
-
Feuerteufel – Racheengel (E22)
Hrají
Charles Brauer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Hardi Sturm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Lina Wendel
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Jockel Tschiersch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Eva Blum
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Paul Faßnacht
Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Annekathrin Bürger
Německá říše
Nejlepší seriály:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nils Nelleßen
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Michael Hanemann
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Eckhardt Bogda
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Heidrun Perdelwitz
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Heike Jonca
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Margret Homeyer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Klaus Zmorek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Janusz Cichocki
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rolf Zacher
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Válka volů (1987) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Lenn Kudrjawizki
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Vikingové (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neortodoxní (2020) (seriál)
Petra Hinze
Německá říše
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Klaus-Jürgen Steinmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Christian Tasche
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)