Sousedku zajímá, co za strašný smrad se line z Jeffova bytu, jemu se ale podaří ji uchlácholit. V místním baru mu pak cizí chlápek kývne na lákavou nabídku. (Netflix)

Dr_Virus12

Kola s mýdlem? WAU, jasně, že si dám :))))))))) Solidní začátek seriálu s perfektní atmosférou, snad to bude stejně pokračovat i nadále. ()

Olík

Ze všech stran se na mne valí zvěsti o novém kluku v ulici. No, necháme tomu volný průběh, protože první díl na mne působil spíš jak leklá ryba, než další trhák na scéně. ()

Pichloza

Silný začátek prosáklý nepříjemnou atmosférou a odporným Evanem Petersem v roli jednoho z nejznámějších a nejodpornějších sériových vrahů. Kdybych už předtím neznal podrobnosti o Dahmerovi a jeho obětech tak bych dal za odhalení v závěru pět. Takhle dávám jen za čtyři. ()

tomik99

První epizoda nastolí doslova mrazivou atmosféru. A i když tento díl obsahuje pár nechutných scén, těžko lze odvracet oči. Napjatě jsem sledoval příběh nevinného kluka, který to nakonec dokázal a tomuto parchantovi utekl. Nevím, zda bylo moudré začít s příběhem odzadu, ale to zjistíme až později. ()

ANTYCHRYST

Zajímavý a znepokojivy začátek..Hodně solidní ..uchylnej slizak..jdeme na další díl pln..očekávání.. Ps: si myslím že ten černoch by ho musel sejmout..Mám rád kotletky..no tvl..taková hláška..a v ložnici ten apartni soudek..mazec.. 85% ()

Najt

Velice solidní začátek, na to že se 70% epizody odehrával v 1 místnosti s 2ma lidmi tak slušné. Závěr na policejní stanici se seznamem co se vše našlo v tom bytě, to byl slušný nářez. ()

Coliseum

Děsivě pomalej a detailní rozjezd, kdy cítíš každou kapku potu a úder řasy při mrknutí. Že je Peters nedoceněnej tady ví asi hodně lidí a jeho Dahmer JE Dahmer. Milej filmovej vkus na rande (viz The Exorcist). Bude složitý tohle těžkotonážní tempo vydržet, ale něco ve mně doufá, že se v dalších epizodách rytmus nezmění. ()

CRYPT

Pretepleno a pre*egrovano.... Ani jsem toto h*vno nechtel dal checkovat, ale pry to ma byt dobry, tak keeping it up ()

Scarecrow7

Případ mám samosebou nastudovaný, ač Dahmera nepovažuju zrovna za toho nejvíce zajímavého. Každopádně je to jeden z nejznámějších sériových vrahů vůbec. Musím tedy říct, že důraz na detail je opravdu znát a o to lépe se díky tomu můžu do seriálu ponořit. Pokud by si někdo plánoval udělat research před zhlédnutím seriálu, což vřele doporučuji. Tak určitě mrkněte na Youtube na kanál Eduard Birke - Monster of Milwaukee. Doufám, že ta kvalita z prvního dílu potrvá i do dalších devíti. ()

swenyx

Jak ohodnotit první díl hmmm.... MASTERPIECE. Doslova jsem cejtil a prožíval každej moment společně s tím borcem, kterého nalákal Jeff do bytu. Úplně mi z toho bylo nepříjemně, což je přesně to, co jsem od toho čekal. Předpokládám že dál to bude ve formě prequelu, kdy se vrátíme v čase do bodu, kdy s tímhle vším Jeff začal. To je můj odhad. ()

jirikzaboj

Evan je tak vžitý do role, že jsem si ani na chvíli neřekl, že to je vlastně on. Pomalé, o to silnější a opravdu nechutné, kruté. Fincherovsky naladěné, přesto Murphyovsky detailní. Keep it up s ostatními epizodami. ()