Bloger Franklin (Josh Hutcherson) zabrání útoku na Antona Burrella (Morgan Freeman), vizionářského technologického guru, s nímž dostal příležitost udělat rozhovor. Najde prsten, který Burrell upustil, a zjistí, že svému nositeli dává schopnost cestovat 57 sekund do minulosti. Franklin se ho rozhodne použít k pomstě farmaceutické společnosti, která je zodpovědná za smrt jeho sestry-dvojčete. (mac000)

cernakus

No nevím jak to mohlo jít do kin. Je to jasný TV film a právě v kontextu TV je třeba ho vnímat a hodnotit. Jasně, je to trochu lineární, občas nějaké nelogičnosti a herci jsou druhořadí, ale to je na něm právě zajímavé. Je to změna oproti překombinovaným přepáleným, rádoby intelektuálním spektáklům. Josh to hravě zvládá utáhnout, ostatní herci hrají slušně. Morgan nám už stařecky šišlá, ale stále je to Freeman. Námět není špatný, poselství je ještě lepší. Nízkorozpočtové zpracování umně skryto. I v kině by to byly slušné 3 hvězdy, ale jednu přidám, protože mi to přijde od ostatních fakt podhodnocené. ()

kugl

Tohle mohlo bejt tak skvely - perfektni namet, ale “my jsme rekli NE”. Radeji obsadime do hlavnich roli tragicke herce (samozrejme krome MF), udelame totalne hnusne rekvizity a absolutne nevyuzijeme humor, ktery cestovani casem v tehle podobe nabizi a radoby dramatickou linku nechame bez hlubsi moznosti sympatii s hlavnim hrdinou. Hlavni dvojice je naprosto tragicka a vlastne jim celou dobu nedokazete fandit. A finale? Skoda mluvit. ()

warrenur

Posobilo to na mna absolutne odosobnene. Rychlokvaseny uzasny, ale sterilny, "vztah" rovnako. Jedina zaujimava postava bola "entita Ingram", o ktorej sme sa tak-ci-tak nedozvedeli nic. Asi preto posobila tak zaujimavo. Dufal som, ze to bude neotrele sci-fi. A pritom tu bola zrejme snaha, ktora teda vobec nevysla, o moralny vhlad na tech;nologiu, ake kedysi tvorili v Black Mirror. Neodporucam. Hlupunky cajik a strata casu. Ak ste nevideli, odporucam radsej pozriet spomenuty serial. ()

Arsenal83

Kto vie, čo Morgan zahrá na svoje 126. narodeniny, ale karta mu ide aj ďaleko po osemdesiatke a tá náušnica v uchu ho robí minimálne o dva a pol roka mladším. Lacná zábava s dobrým námetom a ja sa na tento film sťažovať nebudem, hoci má deravý scenár, nelogické rozhodnutia, nevyužitý potenciál, plno absurdít... Má ale výborné tempo, umocnené aj vhodne napumpovanou hudbou. Nič ako obyčajná oddychovka sa tu čakať nedá, je treba mať akurát svoju chvíľu, kedy veľa nečakáte a pôjde to. A ešte je aj rasovo vyvážené to je, takže aktivistom nemusia buľvy vyskakovať z jamiek, aj keď je pravda, že Freeman mohol ešte vyjsť s tým, že je nebinárny, aby sme boli kompletne korektní, ale to bol už príliš pozdný coming out. Ponaučenie veľké tu hľadať netreba, možno len, že AfroAmeričanky a asi aj AfroAfričanky majú radi olizovanie prstov na nohách. Tak hej, zíde sa, najmä keď nie vždy je k dispozícii sprcha. ()

JASON_X

Ale no tak dejme tomu že průměr, jakožto taková nenáročná a naivní televizní sci-fi hříčka pro náctileté vcelku uspokojivý materiál. Nejvíc mě pobavila scéna získávání hesla k trezoru, no a způsob balení Jaly pomocí prstenu mi pak samozřejmě připomněl Groundhog Day. Jala, respektive její představitelka, je ovšem taky největší castingový průser filmu. To k oplácanému geekovi a la Big Bang Theory nemohli vybrat typově vhodnější holku, která by na první (i druhý) pohled nevypadala, nemluvila a nechovala se jako totálně vypatlaná kravka? Mmch. z postav mě nejvíc zaujal Freemanův tajemný společník Ingram v kutně a s pomalovaným fejsem, škoda že tenhle záhadný android(?) nedostal víc prostoru. ()

• Film sa natáčal v Lafayette (Kalifornia, USA) od 11. apríla 2022 po dobu 5 týždňov + 20 týždňov v postprodukcii. (Arsenal83)
  • Samotné natáčanie filmu prinieslo mestu Lafayette 8,5 milióna dolárov a vytvorilo 500 pracovných miest (stravovacie, remeselné, ubytovacie služby atď.) (Arsenal83)
  • Podľa najväčšieho denníka v Lousiane Acadiana Advocate časti scenára písal sám Morgan Freeman. (Arsenal83)