poster

Kočičí zlato

 • USA

  Rhinestone

 • slovenský

  Falošný diamant

Komedie

USA, 1984, 111 min

 • Indiana
  **

  Něco takovýho mohlo vzniknout jen v osmdesátkách. Debilní scénář a Sylvester Stallone snažící se naučit zpívat country vás svojí hloupostí občas rozesmějou, ale jinak je to převážně nuda. Dolly Parton není vyloženě špatná a má i docela pěknej obličej, ale tim svym dekoltem, hadrama a účesem působí docela světskym dojmem a ne jako vhodná partnerka do romantické komedie. 40%(29.1.2017)

 • blackrain
  ***

  Pěvecká hvězda country music se vsadila, že dokáže udělat country zpěváka z kohokoliv. Do cesty ji přišel drsný newyorský taxikář. Sázka je sázka, proto musí Dolly Parton naučit zpívat Sylvestera Stalloneho. Stallone dostane samozřejmě i stylový country obleček a musí vystoupit před publikem. Takový hodně nenáročný film, ale zpívat Sylvestera už vidět nechci.(29.10.2008)

 • Amroth666
  ****

  Kdo poprvé spatří v tomto filmu Stalloneho, nejen že se zasměje, ale hned mu v souvislosti dojde, o co půjde, aníž by si přečetl ten stručný obsah nad tímto komentem. Stalloneho role mám rád, i tato byla dobrá. Taxikář, co nemá rád country muziku a co si nesedne na zadek před pěknou ženskou jako všichni. Nejlepší trička :D. Kdyby se tenhle film natočil někde u nás, nepochopil bych ho. Ale proto, že se točí v USA, to chápu moc dobře, protože tam není problém z ničeho nic najednou dělat něco jinýho nebo vypadnout někam přyč s cizíma lidma. Něco vám řeknu, radši si pustím tenhle film s hloupou postavou, která dělá prdel i když nic nedělá než ty vaše přiblblý novinky se Sandlerem a já nevím s kým ještě. Tomuhle dám víc hvězdiček než třeba nejakým americkým novinkám se salbou triků.____ Dobrý večer je, když má člověk prachy! ____(16.7.2012)

 • Ainy
  ****

  Romantické, milé :-) Je příjemné vidět siláka a akčního hrdinu Sylvestra Staloneho v romantické komedii. A Dolly Parton je nejen skvělá zpěvačka, ale jde ji překvapivě i hraní :-) "... Jolene, Jolene, Jolene, Jolene ..." (moje oblíbená)(24.8.2012)

 • Chrustyn
  *

  Stallone v těsných kalhotách a rytmu country. Není Rambo jako Rambo.(12.7.2011)

 • - Výdělělek: 21 435 000 dolarů. (McLushi)

 • - Sysvester Stallone byl za film v roce 1984 oceněn anticenou Zlatá malina v kategorii nejhorší herec. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace