Kočičí zlato

• slovenský

Falošný diamant

Komedie

USA, 1984, 111 min

Slyův pokus vystoupit ze své škatulky se nepovedl. Nevadí, i přesto to byla docela prdel a palec nahoru za ten pokus.(2.2.2016)

Pěvecká hvězda country music se vsadila, že dokáže udělat country zpěváka z kohokoliv. Do cesty ji přišel drsný newyorský taxikář. Sázka je sázka, proto musí Dolly Parton naučit zpívat Sylvestera Stalloneho. Stallone dostane samozřejmě i stylový country obleček a musí vystoupit před publikem. Takový hodně nenáročný film, ale zpívat Sylvestera už vidět nechci.(29.10.2008)

Kdo poprvé spatří v tomto filmu Stalloneho, nejen že se zasměje, ale hned mu v souvislosti dojde, o co půjde, aníž by si přečetl ten stručný obsah nad tímto komentem. Stalloneho role mám rád, i tato byla dobrá. Taxikář, co nemá rád country muziku a co si nesedne na zadek před pěknou ženskou jako všichni. Nejlepší trička :D. Kdyby se tenhle film natočil někde u nás, nepochopil bych ho. Ale proto, že se točí v USA, to chápu moc dobře, protože tam není problém z ničeho nic najednou dělat něco jinýho nebo vypadnout někam přyč s cizíma lidma. Něco vám řeknu, radši si pustím tenhle film s hloupou postavou, která dělá prdel i když nic nedělá než ty vaše přiblblý novinky se Sandlerem a já nevím s kým ještě. Tomuhle dám víc hvězdiček než třeba nejakým americkým novinkám se salbou triků.____ Dobrý večer je, když má člověk prachy! ____(16.7.2012)

• Chrustyn

Stallone v těsných kalhotách a rytmu country. Není Rambo jako Rambo.(12.7.2011)

Romantické, milé :-) Je příjemné vidět siláka a akčního hrdinu Sylvestra Staloneho v romantické komedii. A Dolly Parton je nejen skvělá zpěvačka, ale jde ji překvapivě i hraní :-) "... Jolene, Jolene, Jolene, Jolene ..." (moje oblíbená)(24.8.2012)