Kočičí zlato

Falošný diamant

Komedie

USA, 1984, 111 min

• Stegr

Zlaté maliny 1984 - 2x - Nejhorší herec HR (Sylvester Stallone), Nejhorší píseň...(2.11.2008)

Slyův pokus vystoupit ze své škatulky se nepovedl. Nevadí, i přesto to byla docela prdel a palec nahoru za ten pokus.(2.2.2016)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $21,435,321(30.5.2008)

Pěvecká hvězda country music se vsadila, že dokáže udělat country zpěváka z kohokoliv. Do cesty ji přišel drsný newyorský taxikář. Sázka je sázka, proto musí Dolly Parton naučit zpívat Sylvestera Stalloneho. Stallone dostane samozřejmě i stylový country obleček a musí vystoupit před publikem. Takový hodně nenáročný film, ale zpívat Sylvestera už vidět nechci.(29.10.2008)

Stalllone si odskočil od rolí bijců k romantické komedii. Proč ne. Country ani Dolly Parton sice nemusím, ale jako nenáročná jednohubka to ušlo a nijak neurazilo můj filmový jemnocit. Koukatelný průměr, který ubíhal svižně, občas pobavil a na rozdíl od řady jiných komedií se ze mě nesnažil vyrazit smích trapností nebo vulgaritami.(16.5.2015)