Americká romantická komedie vypráví o mrzutém manhattanském zubaři Bertramu Pincusovi (Ricky Gervais), který podstoupí operaci, při níž nečekaně zemře, ale za pár minut znovu ožije. Poté zjistí, že má schopnost, o kterou rozhodně nestál - vidí duchy a může s nimi komunikovat. A co je ještě horší, duchové po něm neustále něco chtějí. Navíc ho jeden z nich, někdejší byznysmen Frank Herlihy (Greg Kinnear), zatáhne do intriky, týkající se jeho ženy Gwen (Téa Leoni). Ta se totiž chce znovu provdat za muže, jehož Frank podezírá z nekalých úmyslů, a díky tomu se všichni zamotají do zábavné leč prekérní situace mezi tímto a oním světem. (HBO Europe)

kanalek

Vezměte "Ducha" a "Šestý smysl", přidejte špetku humoru, uberte na vážnosti a napětí a vyleze vám z toho tenhle film.Člověk se u toho ale nenudí, takže jako oddychovka na víkend je to dobrý. ()

sAreOn

Dáme tři hvězdy, ikdyž jsem přemýšlel i o 4... Nečekané zajímavý film, se zvlaštním námětem, ale vše je perfektně zvládnuto - dobře natočeno, dobře zahráno atd. Ovšem, co to sráží poněkud dolů je zase typická věc u všech amerických romantických komedií - hlavní hrdinové se do sebe zamilují po asi 5 minutách a to tak, že jsou ochotni opustit i dlouhodobý vztah... Jinak až na pár hluchých míst se u tohoto filmu určitě nudit nebudete, pravdou však zůstává, že bude i rychle zapomenut... ()

gruzdej

Nešťastný mix komedie a romentického dojáku. Nevyvážené herecké obsazení, vrtkavý scénář a bohužel dost ubíjející dialogy nemohl zachránit ani sarkastický humor Rickyho Gervaise, který tady musíte hledat s pinzetou a lupou pod nánosem klišé, patosu a ve výsledku i nudy, protože to celé prostě moc nefunuje. ()

Marty_cihi

Sice trochu ohrané, ale mělo to něco do sebe. Spíše to na mě zapůsobilo jako romantický film s vtipnými scénami., celé to mělo pěknou atmosféru a zapadalo to do sebe. ()

Mikec007

Podle mě docela dobrej film o tom, jak duchové musejí něco dokončit, než dojdou klidu. Určitě už podobných bylo dost a daleko horších! ()

Jamall

Zajímavý ale nevyvážený film a Ricky Gervais je mi bohužel dost nesympatický. Přemýšlel jsem nakonec nad čtyřmi hlavně za závěrečnou dvacetiminutovku, ale přece jen kvalitních dvacet minut je málo. ()

blekekeke

Duch co si neotočí noviny, co prochází skrze objekty, ale v klidu se opře o futra, není pořádnej duch ... Za co tedy dvě hvězdičky? Ricky Gervais a 5000 let starej penis ... ()

Hrus

Na komediích tohoto druhu mě zaráží, že pěkná sexy holka (Téa Leoni) by vůbec kdy uvažovala o takovým otravným loosrovi jako Ricky Gervais. Místy docela vtipné a rozhodně ne špatné, ale prostě když nefunguje chemie... ()

gezper

Je to sice blbost, herci ne moc sympatičtí (Téa je pochopitelně výjimka), ale snaží se. Nicméně dialogy jsou sem tam příjemně nestandardně napsány a pobaví. A to myslím i ty mezi čistě živými a živými (viz třeba scénka v nemocnici). Čekal jsem, že to vypnu a nestalo se, ač poslední třetina až polovina má sestupnou tendenci = méně hlášek, více obvyklé klišé romantiky.Viděno dabováno = mínus. [60%] ()

gonzo

Dr. Pincus vidí mrtvé lidi! Bohužel pro něj, mrtví po něm pořád něco chcou. Nejotravnější je duch jménem Frank, který je přesvědčen, že někdo musí překazit nový vztah jeho ovdovělé ženy.. Prosím, zakažte už někdo scénáristům režírovat. David Koepp stojí za scénáři k několika megahitům posledních patnácti let a i když ve snesitelném Tajemném Okně dokázal, že zvládne zrežírovat menší horror, v oblasti romantických komedií selhává. Město Důchu se skláda se scén, kde dvě postavy vedou dialog, který musel být na papíře k popukání, avšak ve filmu dokonale nudí. Chybí timing, chybí střih. Jakoby režisér/scénárista nechtěl přijít o žádné slovo textu, který si nadatloval. Nahlas jsem se zasmál tak dvakrát, což je na komedii trochu málo. A pak ten Ricky Gervais.. Britský národní poklad, geniální komik stojící za seriály Office a Extras (Kancl a Komparz), zde v americkém filmu totálně nevyužitý a vlastně i dost otravný. Bod navíc za milou a velmi půvabnou Téa Leoni-ovou. Tři body s fakt hodně odřenýma ušima. ()

josmart

Duchařských romantických komedií už tady bylo a nedá se říct, že by tenhle žánr, jehož neodmyslitelným atributem je naprostá předvídatelnost děje, patřil k tomu nejlepšímu z americké kinematografie. Je fakt, že poslední třetina filmu už byla poměrně nudná. Ghost Town však má něco, čím, se od ostatních filmů z této škatule odlišuje - vynikajícího britského komika Rickyho Gervaise, který z něj dokázal udělat něco hodně příjemného a zábavného. ()

Tweetak

Docela ulítlé, ale nenudil jsem se. Konec nebyl typicky americký a hordou tleskajících lidí kolem, což má u mě veliké plus. ()

Kucin

Noooo když to shrnu co sem od toho vůbec čekal...nějakou pěkně natočenou duchařinu snad trošičku ve stylu 6. smyslu. Chtělo to trošku nečeho co se duchům podobá a co je jim vlastní takhle to bylo opravdu hodně slabé teda aspon mě to absolutně nezaujalo. 1 hvězdička za pěknou tvářičku Téy :-) ()

P@\/EL

Lehce nadprůměrná komedie, která nepřinesla tolik úsměvných situací a trefných hlášek, jak bych si já představoval. Duchařský námět se zdál docela originální a zajímavý, ovšem ve výsledku to docela vázlo. Dálo se z toho vytěžit opravdu víc. No to máte tak, když se do toho začne až moc míchat ta nesnesitelná romantika, která vytlačuje humor. ()