Tezuka

Jaktože jsem se o tomto famózním filmu dozvěděl až teď? A proč se s ním člověk nikdy v ČR nesetkal? Road movie je pro mě vždy požehnáním sledovat a tohle s klidem zařadím na vrchol této tvorby. Scénář byl absolutně fantastický, což mě nepřekvapuje, když jej vypracoval sám autor legendární série "Návrat do budoucnosti" Bob Gale. Herecké obsazení nemohlo být zvoleno lépe. Gary Oldman dostal podpůrnou roli šitou na míru a James Marsden, které celé to břemeno táhl, byl borec jak vystřižený z amerického snu. Amy Smart ani netřeba komentovat. Cítil jsem, jako by na mě dýchala atmosféra 80. let, chyběla tomu akorát nějaká ta píseň z oné éry. Popravdě, velmi se mi líbilo, že jsem až do konce nevěděl, co od děje můžu čekat. Bylo to celkem mysteriózní, místy až lehce hororové, přesto velice poutavé. Úplně jsem přestal vnímat čas a vezl se s nimi na té dálnici, která oficiálně neexistovala, a přitom na ni člověk potkal tolik zajímavých osobností. Když se k tomu přidá i nádherná americká příroda a věštecká koule, která vám upřímně odpoví na každou otázku, nic vás už nezastaví. Paráda!! ()

mire.k

Krásný film. Perly se skrývají. kde to nečekáme. Dokonalý ten film není, ale má vtip a kouzlo. Pohádka pro dospělé i když se tváří jako pro teenagery, ti to asi nepochopí. Kdyby to autor dopiloval, bylo by to geniální dílo. ()

pz314

Top. Top. Tak to jsem si tak moc užil. Variace na téma následuj sny s trochou Coelhova Alchymisty, velmi chytré, nápadité a neodhadnutelné. Citát: "I was starting to be a believer in signs" ... dlouho jsem se tak nenasmál. ()

Chicharron

Překvapivě zábavný film na pomezí scifi a fantasy s naprosto excelentním Gary Oldmanem, poněkud nudným Chrisem Cooperem a Michaelem J. Foxem v jeho asi nejkratší filmové roli. Film se snaší sršet nápady, nicméně part s Chrisem Cooperem bych klidně oželel a scénka s jablkem je vyloženě trapná. Filmu by prospěl střih, ale zejména výkonu Garyho Oldmana lze stěží co vytknout, v podstatě ukradl film ostatním hereckým kolegům včetně hlavní postavy, prezentované Jamesem Marsdenem, pro sebe. ()

DanlinDan

Inspirativní jízda s kouzelným mužíčkem. Takovýhle typ filmu dokáže člověka přimět se zamyslet nad skutečností. Myšlenky jsou i dotáhnuté do konce a všechno v tom filmu má smysl a je to zkrátka dobře napsané. Hlavní postava vás nijak nerozčiluje a nakonec máte z něho radost. Je to skvělý film. PS: Ta scéna v restauraci byla topová. ()

jirik

Můj tajný tip na příjemně strávený večer. Klenot, který by málem zapadal prachem na regálech videopůjčoven společně s béčkovými braky. Tak vynikající film jsem dlouho neviděl. Vynikající scénař, herecké výkony... I ten bezejmenný Marsden v hlavní roli se docela snaží, ale co může dělat s takovou hereckou konkurencí, jako je Gary Oldman, jenž si svou postavu skvěle užívá. A ten jeho rezavý přeliv, TO SE MUSÍ VIDĚT ()

Breaker

Zajímavý scénář, zajímavý film, pozoruhodný vývoj příběhu zkrátka taková zajímavá pohádka pro dospělé, která nenudí, ale mile překvapí. ()

Hlas Boží

Nádherný film. Skoro bych bych řekl takový neamerický. Perfektně propracovaný příběh sleduje vývoj postavy a protahuje ho neuvěřitelnými situacemi a nastavavuje nástrahy k zešílení. Až do chvíle než se bude muset rozhodnout... ()

La 3na

Sice jsem se dobře bavil skoro celý film, ale víc než na tři * to nebude. Film na klidné nedělní odpoledne. ()

micska

Tenhle film se hned při prvním shlédnutí vyšvihl do mého TOP 10, vždy se kouknu znovu rád a spraví mi náladu... "Některý lidi prostě nevědí, co si přát" ()

MP4-24

Bob Gale=Genius Interstate 60=dokonalosť a ak by bolo 10 stupňové hodnotenie tak určite 10/10 Ešte nikdy som nevidel niečo podobné a bojím sa že tak skoro ani neuvidím.Takto podobných filmov sa točí strašne málo. Čo dodať k filmu kde hraje polovica hercov z Návratu do budúcnosti. Asi iba len to že každú scénku som hltal jak malé bábo Teletabies .Kľudne by mohol ten film mať aj 3hod mne by to nevadilo.Vo filme sa nachádzajú vety alebo skôr odkazy nad ktorými sa treba zamyslieť ;) (Euphoria rulezzz) ()

kokoschka

Opravdu dlouho se mi nestalo, abych měl po zhlédnutí filmu chuť na okamžitou opakovačku. Sice nakonec neproběhla, ale v budoucnu ho musím vidět znovu. Je skvělý!! ()

Fixa

Podle zdejšího hodnocení jsem očekával výbornou, brilantní a excelentní road-movie. To bylo opravdu zčásti splněno, ale proti tomu šlo drtivě, až s převahou nechutný moralizování ve stylu Santa Clause. Nebýt toho, opravdu by to byl úžasný snímek. Ale tohle si opravdu nemůžu píchat v tak velkých dávkách....... ()

gerojmanus

Tak cca prvních 20 minut nic moc, ale dával jsem tomu naději, že se to rozjede a těšil jsem se na okamžik, kdy tedy najde tu tajuplnou dálnici. A ve chvíli, kdy na ní Neil vyjel, začal fakt mazec a zůstal jsem přikovanej k televizi až do uplnýho konce. Vřele doporučuju. Je to až geniálně napsaná komedie s absurditou vyšperkovanou do maxima. ()

LůCZa odpad!

Všem fanouškům tohoto filmu se předem omlouvám! Asi nejsem správný fajnšmekr nebo si nesednu na prdel jen proto, že ostatní film ohodnotili 85%! Nechápu! Je to čudné! Kdyby bylo zařazeno do žánru sci-fi, fantasy, tak možná! Ale stejně mi to přišlo prostě trapný. Zbytečně nadhonocené! Jsem zklamaná. ()