Kicker

Můj jednoznačně nejoblíbenější film, který se snaží ukázat na některé pravdy našich životů nenásilně a originálním způsobem. Tenhle film zná jen málo lidí a je to velká škoda. Pokud někdy máte náladu na nějaký lehčí film, ale zároveň rádi u filmů přemýšlíte, určitě byste ho měli shlédnout. Nehledejte tu však žádné strhující akční scény, spoustu výbuchů, žhavé sexuální scény a podobný patos kterým se honosí lecjaký filmový zvratek 21. století. A to je jedině dobře. ()

zuzulend

Vtipný a napínavý film.Pěkně natočený i zahraný.Chvílemi je to napínavé a chvílemi k zasmátí a to je podle mě pěkná kombinace. ()

hanzikk

Co dotat? Střeštěné to nijak nebylo a stejně jsem se fakt dost zasmál. Ty situace se kterýma si tam pohráli mne fakt dostaly. Nelze než doporučit na fakt pohodu. Sám jsem moc nečekal a byl jsem mile překvapen. Je to film který si určitě pusím více než jednou. ()

Moyzis

Nebudu zapírat, I60 je můj nejoblíbenější film vůbec. Zdánlivě komický road trip, který je ve své podstatě mnohem méně komedií, než se zdá. Tolik hlubokých myšlenek a sympatických postav včetně epizodních rolí (Chris Cooper, Kurt Russel aj.) jsem neviděl. Snímek rozhodně pro plné docenění nestačí vidět jen jednou. Je to podle mě jeden z nejméně doceněných filmů všech dob! Pokud máte rádi Back to the Future, potěší vás přítomnost Ch. Lloyda nebo epizodně i M. J. Foxe. Mnohem více jsem přemýšlel, než jsem se smál, a to je dobře. Kdyby to šlo, tak dám hvězd šest. Rozhodně to není jen "pohádková storka" ;-) ()

Godless

Zo začiatku ma tento film výzorovo moc nelákal, ale keď sa dej rozbehol celkom ma pohltil. Zaujímavé myšlienky, pretvorené do menších príbehov Vás prinútia premýšľať o danej téme. Dej je svižný, zábavný a ku koncu aj napínavý. Pre mňa výborný film, ktorý stojí za vzhliadnutie. ()

Kulikulo

Zaujímavé, je to živé, svižné, hravé, priam provokujúce v týchto zimných mesiacoch, vydať sa v peknom počasí na svoju vlastnú Interstate 60. Zaujímavé myšlienky, skvelý oddychový a inšpiratívny filmík. ()

Choucas

Nepříjemně vlezlá údajně oddychovka, která mně vyloženě dusila především zezačátku, přestože to po půlce už celkem šlo, dokoukával jsem to i přesto že venku pršelo s velkým sebezapřením. Oddychovky tohoto typu prostě nejsou a nebudou můj styl ()

PanBlack

Výborný a hlavně nedoceněný road-movie film se skvělým Garym Oldmanem ve vedlejší roli a opravdu hodně zajímavým scénářem. Viděno už třikrát, pokaždé skvělý zážitek. Takže, jak se říká: "Tohle prostě musíte vidět!". ()

hajicek

Musím dát plný počet hvězdiček, protože takhle originální a zábavný film jsem dlouho neviděl. Chvíli mi trvalo než jsem si zvykl na ty trochu bizarní upovídané postavy a situace, pak jsem se ale do toho světa plně ponořil a byl jsem úžasně spokojený, film protekl jako voda. Bravo. ()

Wolta

Naprostý skvost a hlavně neuvěřitelné překvapení! Ani si nevzpomínám, kdy naposledy mě nějaký film tak uchvátil. I když si přečtete o čem to je, stejně vás to nepřipraví na to, co vás vlastně čeká. A stejně jako Lynn okouzlil obraz Neila, tak stejně si mě získala Dálnice 60. Originální zápletka, skvělé nápady, sympatičtí herci a vlastně i nějaké to morální poučení. Nemůžu jinak, než doporučit... ()

aileen.bp

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů, hlavně proto, že si zde každý najde to svoje, vypadá to jako bláznivá roadmovie, ve které nechybí ani romantika a napětí, navíc se mi líbí několik hlubších myšlenek, které jsou divákovi naservírovány vtipnou, nenásilnou formou. Navíc jsem velkou fanynkou Garyho Oldmana, tudíž jsem byla nesmírně potěšena jeho obsazením v tomto snímku, který mám zhlédnutý snad 20krát a v určité době jsem ho doporučovala každému na potkání. ()

mikyhaus

Pro mě příjemné překvapení,hledal jsem něco s Kurtem a hle,měl tam malou roličku(mimochodem se mi jako ironický policajt líbil),ale jako celek to nemá chybu ......z města právníků šla hrůza,strašná vize! ()

LeaFF

Už na samém začátku, kdy začalo vyprávění příběhu, mě film hned zaujal. Napřed jsem si myslela, že to bude příjemná oddechovka na nedělní odpoledne, o chlápkovi, co plní přání, ale rychle jsem byla vyvedena z omylu. Je to film nejen na zamyšlení, ale i příjemně pobaví. Každopádně na konci filmu máte ten pocit - To chci vidět ještě jednou. ()

PaPiLiO

Musím se přiznat, že vůbec nechápu zdejší nadšené hodnocení tohoto filmu...Z mého pohledu je to strašně mělký a podbízivý film, plný klišé a laciných zvratů. A to celé ještě umocňuje fakt, že se nám celou dobu snaží prezentovat velmi "hlubokou" životní filozofii, což v konečném důsledku působí vážně trapně! SPOILER: Michael J. Fox radši umřel po prvních 5 minutách filmu, než aby musel protrpět celý film!;-) ()

Ludovit

Pohodové road movie, které se nenásilnou a vtipnou formou snaží upozornit na to, že každý by měl žít svůj vlastní život a nehledět na to, co na naše činy bude říkat okolí. A člověk by si taky měl dát setsakramentskýho bacha na to, co si vlastně přeje, protože se to může vyplnit jinak, než by sám čekal... ()