poster

Stalo se jedné noci

 • USA

  It Happened One Night

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 1934, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jonyyy
  ***

  Pěkná pohodová road movie pro zlepšení nálady, která se ale ani trochu nedokáže vyrovnat pozdějším geniálním dílům pana Capry (Pan Smith, Jezinky a Život je krásný). 65%(10.11.2010)

 • Falko
  *****

  Skvela romanticka komedia, ktora ma sice bavila hned od zaciatku, ale to som este netusil, ake komicke situacie pridu na scenu neskor. Napriklad takzvane divadelne predstavenie falosnych manzelov vo chvili, ked ich prepadli v hoteli policajti alebo zaverecna polhodinka, pri ktorej skoro sef vydavatelstva novin dostal infarkt, pretoze sa dej zamotal takym sposobom, ze som musel povodne stvorhviezdickove hodnotenie zvysit na piatu. Cary Grant spolu s Claudette Colbert zahrali svoje ulohy dokonale a preto si myslim, ze si obaja svojich Oscarov za hlavne ulohy zasluzili, podobne ako aj reziser Frank Capra, alebo aj v kategorii scenar a najlepsi film. V podstate tento film vyhral Oscara vo vsetkych hlavnych kategoriach... 10.05.2010 _______ Clark Gable - (Peter Warne) +++ Claudette Colbert - (Ellie Andrews) +++ Walter Connolly - (Pán Andrews) +++ Jameson Thomas - (King Westley) +++ Roscoe Karns - (Shapeley) +++ Alan Hale - (Danker) +++ Charles C. Wilson - (Gordon) +++ Produkcia: Frank Capra +++ Hudba: Howard Jackson +++(10.5.2010)

 • Matty
  ****

  Dějem jednoduchá, vtipností vydatná, poselstvím milá komedie, jejíž pravé kvality byly jistě zřetelnější v těžkých časech americké hospodářské krize, kterou s přimhouřením kritického oka reflektuje. Gable (docela jiný, než jakého jej zná většina lidí z Jihu proti Severu) a Colbertová jsou během celé anabáze na ostří nože, jiskření mezi nimi by však nezažehnulo ani táborový oheň, což z hlediska dlouhodobější trvanlivosti filmu shledávám největším zádrhelem. 80% Zajímavé komentáře: Nathalie, Oskar, sportovec(23.6.2011)

 • T2

  Rozpočet $325,000Tržby USA $2,500,000Tržby Celosvetovo $-(20.8.2009)

 • Ant
  ****

  Roztomilá romantická komedie, která opravdu za ty roky nezestárla. Pár scén je zbytečných, ale Gable s Colbert jsou okouzlující. Film, který určitě své pověsti dostojí.(19.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace