poster

Krtek a maminka

 • Slovensko

  Krtko a mamička

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 1997, 5 min

Režie:

Zdeněk Miler

Střih:

Gaia Vítková

Zvuk:

Jan Kacián
(další profese)
 • DaViD´82
  ****

  Velká zaječí láska i nejnaturalističtější večerníčkový porod; what's not to love?(5.1.2014)

 • Divočák
  odpad!

  Krtek asi neměl zrovna co na práci a tak si zahrál na menšího dohazovače. Seznámil pana Zajíce s paní Zaječicí a ta, jak už to tak bývá, se po krátkém a nevinném polehávání na mráčku nafoukla jako balónek. A tu přispěchal pohotově Krtek se svojí gynekologickou brašnou, roztáhnul Zaječici nohy a začal jí skákat po bříšku, načež jí z podivného černého otvoru mezi nohama začali vyletovat mlí králíčci... Co tohle mělo jako znamenat? Vidět to jako malý, tak z toho mám doživotní trauma! Něco takového nikdy nemělo spatřit světlo světa!(17.10.2007)

 • depony
  *

  Krteček býval fenomén ... teď je porodní bábou, dohazovačem a do budoucna možná i chůvou ... a nejbrutálnější je ten porod ... fakt hustý :))(8.2.2007)

 • Hromino
  ***

  Proboha, pan Miller si dal štamprlu, nebo co?(11.2.2009)

 • Jeanne
  **

  Název ...a maminka je příliš zavádějící - přesnější by bylo krtek porodníkem! Tak tohle je ten nejvíce šokující ze všech "krtků"! Možná ze všech filmů pro děti vůbec ...na začátku 80. let takovéto příběhy opravdu nedávali :-) Zkrátka krtek už nevychovává děti jen k ekologii (Krtek ve městě), k pomoci po povodních (Krtek a myška), o textilních materiálech (Jak krtek ke kalhotkám přišel), ale pustil se rovnou do sexuální výchovy! Takže nejdřív je dohazovačem zajíců (ti si pak naštěstí odskočí mimo záběr) a krtek pak sám odrodí malé zajíce! Když je doslova vytáhne, člověk jen zděšeně kouká a nestačí se divit...! Nedělá si z nás Miler jenom srandu? Ne, je to fakt. Otázka je jestli to děti vyděsí opravdu mnohem víc než nás. :-)))(18.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace