Krtek a maminka

Gaia Vítková

Zvuk:

Jan Kacián
  • Jeanne

Název ...a maminka je příliš zavádějící - přesnější by bylo krtek porodníkem! Tak tohle je ten nejvíce šokující ze všech "krtků"! Možná ze všech filmů pro děti vůbec ...na začátku 80. let takovéto příběhy opravdu nedávali :-) Zkrátka krtek už nevychovává děti jen k ekologii (Krtek ve městě), k pomoci po povodních (Krtek a myška), o textilních materiálech (Jak krtek ke kalhotkám přišel), ale pustil se rovnou do sexuální výchovy! Takže nejdřív je dohazovačem zajíců (ti si pak naštěstí odskočí mimo záběr) a krtek pak sám odrodí malé zajíce! Když je doslova vytáhne, člověk jen zděšeně kouká a nestačí se divit...! Nedělá si z nás Miler jenom srandu? Ne, je to fakt. Otázka je jestli to děti vyděsí opravdu mnohem víc než nás. :-)))(18.11.2003)

• hippyman

co TOHLE proboha bylo??? no to by člověk blil... 20%(21.1.2008)

Krteček už pomale začíná fušovat do každé "hlouposti"..(6.5.2005)

Hurá. Už nejsem needukovaný. Zatím jsem měl tušení, jak to dělají motýlci - a teď jsem díky panu Milerovi přidal i zajíčky. Celé viz: http://www.tudou.com/programs/view/Zh6cNmxeFQ4/(17.2.2011)

Krtek je zřejmě nesmrtelný a nadčasový. Nápad, syžet y příběhů, realizace, všechno je harmonické, originální a přitom zobecňující. I když jsou ěkteré epizodky slabší, pořád jsou skvělé.(2.4.2012)