poster

Krtek a maminka

 • Slovensko

  Krtko a mamička

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 1997, 5 min

Režie:

Zdeněk Miler

Střih:

Gaia Vítková

Zvuk:

Jan Kacián
(další profese)
 • HellFire
  **

  I když tady krtek hraje jen vedlejší roli, i tak je tento díl naprosto mimo jeho univeerzum a velký krok vedle.(8.4.2011)

 • verbal
  *

  Vážený soudruhu Milere, dobře vím, že ty tam jsou časy, kdy největší starostí Vašeho hmyzožravce bylo, aby mu nechcíply petůnie nebo jak zlomit čápa a další potvory, aby mu spíchly šik kapsoidní mrkváče! Ale: Požádal mě včera můj tříletý syn, abych mu pustil "Tlansfolmels". Jelikož se snažím, aby z mých dětí nevyrostli zparchantělí, přechytřelí, arogantní majitelé světa, držím je zatím, mimo jiné, co nejdále od "sofistikované" pseudokultury amerických soudruhů. Napadlo mě tedy, vnutit mu místo toho pravou českou klasiku, kterou jsme byli všichni odkojeni a již jsme tak milovali!! A dokonce jsou nové díly! V pokojíku bylo naprosté ticho, z čehož jsem usoudil, že ho to zaujalo a čumí na to s otevřenou pusou. Soudruhu Milere, musím říct, že při kontrolní obchůzce jsem padl na prdel a čelist výrazně poklesla i mně! Vidím noru, ze které skáčou malí zajíčci a říkám si, že i po těch letech stále udržujete svůj okouzlující standard...... To ale jen do chvíle, kdy jsem zjistil, že ve skutečnosti hledím do FRNDY paní Zajícové, které zrovna praskla voda a ta Vaše černá bestie jí vehementně pomáhá tlačit! Jsem si vědom, že je jiná, tak nějak rychlejší doba a zásady výchovy kapitalistické mládeže vyžadují změnu postoje. V žádném případě nejsem prudérní, nemám, kurva, ke sprostému slovu daleko a i ty nejotrlejší multiotvorové ženy a dívky se v mé přítomnosti vždy červenaly! Snad se ale shodneme, že Vaše veledílo bývalo apriori určeno pro dvou až pětileté děti!! Jak mám teď, do prdele, tříletému klukovi vysvětlit ( a to si kuřte, že jsem zavalen spoustou zvídavých dotazů), že co vídí je důsledkem toho, že ten debil Zajíc neumí šukat a nasmrkal paní Zajícové do gramofónu??? Když už, tak to na ty parchanty příště vypalte naprudko s plnou parádou, protože jinak se mi určitě bude lépe objasňovat, jak vznikne z nějakého posraného Deceptiona Mustang 1967. Těším se na další skvělý díl "Krtek a Čičolína". Se soudružským pozdravem "Světu mír", Verbal.(12.2.2010)

 • Cubinho
  **

  Nebo-li: Krtek porodníkem! Tohle opravdu stálo za to.(16.1.2010)

 • Renton
  ***

  Krteček už pomale začíná fušovat do každé "hlouposti"..(6.5.2005)

 • castor
  ***

  Vůbec jsem si tenhle díl z dřívějška nevybavoval, ale ukázkový zaječí porod mě rychle probral. Aneb jak dětem vysvětlit, že je nepřinesl čáp. Řeči o doživotním traumatu jsou samozřejmě v 21. století totálně mimo mísu, takže nožky od sebe, přichází Krtek.(2.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace