Osmnáctiletá Anna je dcerou amerického prezidenta Jamese Fostera a všechna privilegia by vyměnila za trochu soukromí, za jediný večer bez ochranky za zády. Když zásah tajných agentů překazí její první rande, dojde jí trpělivost a vynutí si na otci určitou míru svobody. Prezident jí slíbí, že na koncert, na který se chystá během návštěvy Prahy, s ní pošle jen dva nenápadné agenty. Během akce však dívka zjistí, že je sál agentů plný, unikne a venku narazí na sympatického Bena Caldera, kterého přesvědčí, aby ji odvezl na své motorce. Stráví s ním příjemný večer, aniž tuší, že i on patří k ochrance. Ben samozřejmě informuje Bílý dům a prezident mu nařídí, aby s jeho dcerou zůstal a neříkal jí, kdo je. Jeho úkolem bude dopřát jí iluzi svobody. Dívka se po Benově boku pustí do nejztřeštěnějšího dobrodružství svého života. Druhý den sice zavolá otci, smířená s návratem, naštve ji však jeho rozzlobený tón a z trucu se rozhodne ve svém dobrodružství pokračovat. Vypraví se do Berlína na velký festival. Nasedne však do špatného vlaku a v doprovodu Bena a svérázného Scottyho McGruffa, který se k nim cestou přidá, dorazí do Benátek. Situace se zkomplikuje, když je Scotty okrade o všechny peníze. Díky Benovi a laskavému gondoliérovi Eugeniovi mohou strávit noc v domě jeho matky. Zamilovaná Anna se pokusí Bena svést, ten ji však odmítne a naštvaná dívka uteče. Mladík spěchá za ní a rozhodně nejen proto, aby splnil své povinnosti. (TV Nova)

Slartibarkfast

Tu jednu hvězdu dávám za to, že scény v Praze v podstatě odpovídají skutečnosti a filmaři ji nezprznili, jako v mnohých jiných filmech. Jinak to byla mocinky přeslazená záležitost pro náctileté ufuněné otyloně obého pohlaví, kteří touží po tom svém koni s obrnou, jemuž trčí z prdele bílý princ ve stříbrných adidaskách. Zde je to sice malinko naopak, protože "princezna" s mírnou nadváhou hledá toho svého chasníka, který by jí konečně pořádně roztřískal věneček někde za stodolou. Bohužel, pan tatíček, král světa, dohlíží na každý její pohyb, takže jí nezbývá, než prchnout, aby ta její kloaka nezůstala zcela nepolíbená. A co svět nechtěl, pořádně jí vykropí hrobku právě jeden z agentů, který ji měl před tím vším ochránit. Tuze jednoduchý a pitomý příběh, který si jistě najde své diváctvo. Mne to minulo, ale jako pozadí k upravování fotek mi to posloužilo dobře. 20% ()

nash.

Jednohubka, která sice není ani třeskutě vtipná, ani třeskutě originální, ale ani to nepředstírá. Prostě pohodová zábava pro večer ve dvou, která jako bonus přidává Prahu a fandům Čechomoru Františka Černého, hrajícího v baru své Deja vu, za což má film malé plus, takže se nakonec na ty tři hvězdičky dostane. ()

Chrustyn

Já tyhle naivní filmy opravdu nemám rád. Film se snaží tuzemského diváka zaujmout českými reáliemi ale jinak je to naprostá tuctovka o bohaté rozmazlené holce, která si chce užívat život a při tom potká rádoby sympáťáka, který jí v tom pomůže a je úplně zbytečný se rozepisovat o tom jak to dopadne. Velice špatní (ne)herci, nulová zábava ale hlavně k zblití naivní a trapný o tom jak to v životě nechodí. ()

heyda

Mandy je skutečně krásná děvčica. Příběh je typický, ale potěší vidět Prahu, takže když dám 3 hvězdičky, tak se na sebe zlobit nebudu. ()

Ilicka

Nudná klišovitá projíďka Evropou s hodně blbou romantickou(?) zápletkou a Prahou v úsměvných situacích. ()

Jenda

Hláška ,,Teprve jsem si k Praze přičichla, teď ji chci ochutnat'' a následné ,,neměl jsi se koupat oblečený v Dunaji'' mě poslala do kolen a tenhle blbý film na pomyslné dno. Neklesl zase až o takový kus...Fuck it!!! ()

Handle

Čekal jsem dvouhvězdičkovou, trochu milou podívanou, ale přesto krávovinu - a taky jsem jí dostal. Musím ale říct, že obzvlášť záběry z Prahy a Benátek byly úžasné! Pěkné prostředí bylo na tom filmu opravdu asi to nejlepší. ()

JohnCZ

Hodně příjemná dobrodružná romantika pendlující z místa na místo po evropských městech. Jednoduchý šablonovitý příběh a značně naivní průběh vs hodně příjemné obsazení a výběr lokací. Pro komediální roadmovie mám slabost a pokud je děj zasazen značnou část do českých reálií (na amíky mimochodem poměrně zručně zpracovaných), má film vyhráno. ()

villon17

V Anně jako zlobivém děvčeti se možná zhlédlo více dívek, ale přišla mi spíše jako rozmazlené, nevybujelé dítě, které chce zkusit dobrodružství a blázen se vydá na love parade. Neříkám, že by se mi tam také nelíbilo, ale ocitnout se sama je docela zahrávání. Trochu paradoxní a protekční mi přišlo, když po svém výletě nastoupila jako vznešená studentka na Harvard. ()

Marek1991

Dva podobné filmy o dcére amerického prezidenta v jeden rok. Tento sa mi páčil menej, bol pretiahnutý k neznesiteľnosti, bol veľmi hlúpy, trápny a mimoriadne naivný. Praha v ňom mala prakticky triviálnu reklamu a navyše to bol svojím spôsobom aj cestovný film po Európe. Ako romantická komédia to prepadlo, niečo tak infantilné, scenáristicky hrozné si mohli odpustiť. O takúto reklamu by som nestál. Na mňa to má k dnešku prehnané hodnotenie. 51% na tejto stránke a 5.9 na imdb.com, to ste ľudia vážne stratili vkus? Nech je po vašom, ale ja hovorím na toto, už viac nie. ()

Crazer

Tento snímek mi nepřišel jako nepovedný, občas byl vtipný, ale vidět bych ho podruhé nemusel, no i když ... spíš zase za pár let. Velkým plusem byly panoramata Prahy, Benátek a Londýna. Velkým mínusem pak samotný děj .. škoda. ()

Marsik

NOVA HD - Na to, že se jednalo o typickou americkou romantickou komedii s x klišé, to by velmi dobré. Dobře se na to dívalo, už jenom záběry na Prahu byly povedené a mezi hlavní dvojicí to příjemně jiskřilo. Dnes se budu držet s procenty hodně při zemi, třeba příště něco přihodím. Zatím je to 67%. ()

EastWicka

Tý kravce titulní bych dala pěstí, ale za pražskou epizodu, což byla jinak celkem prča, dávám alespoň 2 hvězdy :). "Evropský vlaky jsou plný divnejch lidí, úchylů a vrahů...fakt nestojej za nic. Ty vlaky...ne ti vrazi." ()

Rosana

Jedna hvězdička za Prahu, jinak mizerná ptákovina o naprosto vypatlané dceři prezidenta, která je total mimo. Prezident USA také nemá nic lepšího na práci, než státní peníze plencat na její sledování. Je to nějaké zcestné celé... ()

ivishka

No moc se nestává,že by dcera nějákého prezidenta dokázala utéct svým bodyguardům - a proč taky?Má všechno co chce a když jde večer po ulici tak nejde nikdy sama.Tohle je celkem hezký romantický film,který si ráda pustím klidně i několikrát,protože mám ráda Mandy Moore a sladký Matthew Goode je pro mě pastva pro oči.Za 111 minut procestujete s hlavními hrdiny skoro třetinu Evropy - tak proč ne? ()

blackrain

Praha byla opravdu reálně zobrazená. Tenhle film se dá shlédnout bez nějakých psychických problémů. Nezanechá na duši žádný šrám. Poslední dobou mám problém s americkými filmy a nejen s nimi, které byly natáčené u nás. Většinou ty místa, kde se natáčelo bezpečně poznám nebo se o nich dohadujeme a to je právě kámen úrazu, protože to na mě působí jako rušivý element. Takže pak z filmu nic nemám. Příběh se tak pro mě dostane na vedlejší kolej. ()