Americký umělec Tom Warshaw (David Duchovny) žijící v Paříži hledá odpovědi na své problémy v dospělosti ve vzpomínkách na svoje neobyčejné dětství… Píše se rok 1973 a třináctiletý kluk z Manhattanu právě dozrává v muže. Zatímco jeho matka truchlí po zemřelém manželovi, Tom se vyrovnává se svým smutkem jinak, útěky ze školy a kamarádstvím s Pappasem (Robin Williams), slabomyslným uklízečem. Poté, co Tomovým životem otřese nečekaná tragédie, je postaven před těžké rozhodnutí., kterému po třiceti letech musí čelit. V roli slabomyslného uklízeče uvidíte Robina Williamse, hvězdu filmů Mrs. Doubtfire, Insomnie a Noc v muzeu. (oficiální text distributora)

Sejkorka

Můj oblíbenec Anton Yelchin (Tom) hraje 13letého kluka, se kterým si osud zahraje krutou hru, když přijde o oba rodiče (matku hraje Téa Leoni). Přesídlí do Paříže a když je jeho synovi 13 , vypráví své francouzské manželce Coralie příběh z dětství, který tvoří 3/4 filmu. Hlavní postavou kromě Toma je prostoduchý uklizeč Pappas (Robin Williams), kamarád, který způsobí Tomovi nemalé potíže, které jsou nepřímým důvodem úmrtí Tomovy matky po předávkování sedativy. No, hepyš se nakonec dostaví, Tom (v dospělosti ho hraje autor a režisér snímku David Duchovny) udrží rodinu pohromadě. Zajímavostí je, že v obsazení filmu (a vůbec na ČSFD) nefiguruje Coralie -  Magali Amadei, na wikipedii presentovaná jako francouzská učitelka jógy, modelka, herečka a spisovatelka. Ve filmografii má uvedeno 7 filmů, včetně tohoto. ()

Ways

Nelíbí se mi Robinova postava. Celkově to působí dost slabo-dušně,  když už měl jako herec něco za sebou.. Duchovnyho přístup moc nechápu. Protože mám Williamse opravdu v účtě,  celý film mě docela se*e.... Ty falešné zuby jsou prostě jako pěst na oko, stejně jako příběh  :))) Nicméně po flašce tokajského vína mě to začalo docela bavit ;) ()

Zemřel herec Anton Yelchin

Zemřel herec Anton Yelchin