Známa, nebezpečná zlodejka a vrahyňa Lucy Diamondová sa vrátila späť do mesta. Nikto o nej ešte nepodal svedectvo, pretože nikto stretnutie s ňou neprežil. Do akcie nastupujú špeciálne agentky D.E.B.S., vycvičené pre boj so zločinom každého druhu. Pátranie po vrahyni by možno prebehlo bez najmenších komplikácií, keby sa najlepšia členka tímu D.E.B.S. nezamilovala, a to rovno do nepriateľa číslo jedna, do Lucy Diamondovej... (oficiální text distributora)

necisty

Já to moc nechápu:) … no dobrá ze začátku mě to fakt nebavilo a říkal jsem si, že se dodívám jen kvůli krásným slečnám nebo aspoň do chvíle kdy jim půjde vidět pod sukni. Jasně velké špionky v sukních a na podpatcích, to bude zase jen další film pro průměrné pobavení. Jenže ve chvíli kdy se tam objevila Jordana Brewster se mi to všechno začalo moc líbit. On je to vážně moc hezký film a s Jordanou je takový …roztomilý:) Nejde ani tak říct, že jsou to tak dobré herečky, než že hráli takové role které jim šli nejlépe - já jsem jim tu lásku věřil. Do toho drsná D. Aoki, která v každém svém záběru pobavila. Prostě když popřemýšlím nad tím co jsem od tohoto filmu čekal a co jsem dostal, tak nedokáži najít jakoukoli malou chybu. Byla to zábava. Chápu takové nízké hodnocení a vážně si to jinak nezaslouží vyzvedávat, protože je to blbost v prvopočátku, ale paní Režisérka to dovedla k dokonalosti. Souhlasím s komentářem od nash. sám bych použil některé jeho názory. ()

carly

teleportujú sa. majú krátke kárované sukne a veľké zbrane. a majú sa rady. je to krásne uletené. milo zábavné. roztomilo romantické. taká nenáročná zábava. a najlepší je Scud ;) ()

Juto

Otrasne nevtipný špiónsky podvodník s nárokmi na sociálnu satiru pri ošetrovaní lesbického vzťahu. 1/10 ()

KatanaCZ

Tenhle kousek je neskutečná blbost, z počátku to vypadalo jasně na odpad, ale na konec musím dát za tři...NEKAMENUJTE mě, vysvětlím. Film určený puberťačkám, které jistě budou vzhlížet k tomuto kvartetu extra agentek, budou si připadat "cool" a hrozně drsně...ale co když to není tak úplně pravda??? Snímek jde také brát jako parodii na špionážní filmy a v tom případě to není tak hrozné. Navíc zápletka, která zde plní hlavní dějovou linii obestírá naprostá originalita, to se v tomto žánru asi jen tak nevidí. A pak je tu také Jordana Brewster......Pokud si tyto aspekty připustíte a nebudete se stydět za své hodnocení (je jasné, že někteří lidé si o vás asi řeknou své....), vzejde vám celkem zábavná a oddychová věc. Já se pobavil. ()

DJ Rocco iNc

Ooo, aké dojemné. Akčná ,,Lesbo Love Story", ktorá prekoná aj slávnych Charlieho anjelikov. To, ako ,,agentky" visia na hojdačkách vo vzduchu a ďalekohľadom sledujú najnebezpečnejšiu a najhľadanejšiu kriminálničku, ktorá má rande s ruskou zabijackou devočkou je naozaj trápnosť najvyššieho zrna. A čo ma naozaj zaráža je to, ako sa Devon Aoki takto znížila pod svojou úroveň so svojím talentom. Nebojácna a krvavá killer lady z kultového Cin City v tomto lacnom braku úplne zaniká, takisto, ako aj nebohá, svalnatá legenda Michael Clarke Duncan. Jediné, čo ma na tomto filme zaujalo je to, že si to tam lesbičky rozdávali. Inak je to beznádejný prípad. ()

TO

Čekal jsem stokrát viděné téma, ale dostal jsem zápletku, pro tento žánr, velice netradiční, která posílená krásným úsměvem Jordany Brewster připoutala můj pohled k obrazovce, ale v duchu žánru Akční / Komedie to nestálo ani za zlámanou grešli. ()

Beky

...v tomto případě ačkoliv se jedná třeba o originální mezi zápletku ( vy víte o co jde, a je tak originální, až je to debilní:), se bohužel nedá říct, že film je ke koukání!!!..jde při nejmenším o mega-nudu, s žádným zajímavým příběhem a s žádným hereckým výkonem!!!..pro mě jednoznačně ,,béčková,, komedie!!!....normálně bych to nezapnul, ale hledal jsem jakejkoliv důvod, nezačít se učit!!!:)..čistých 20%!!!! ()

terunka003

Nesmyslné, nelogické, překvapivě naivní × ta romantika. Při sledování tohoto počinu jsme absolutně nechápala o čem to vlastně je. Jasné, krásné děvy, každá jinak specifická, bojují na straně dobra proti zlu - chápu. Když se bojovník za spravedlnost zamiluje do představitele zla - to se dá ještě taky pochopit. Ale, že to jsou dvě dívky, kdo si spolu užívá - to jsem nečekala.(nejsem prudérní!) A jak se najednou všechny bojovnice dobra postavily na stranu zla a ta "zlá" slečna přestoupila ke straně dobra a prchla se svojí novou společnicí - to už bylo moc! ()

ywo666

Ty vole. to snáď ešte nezažil. Tak ultimátna blbosť. Tak strašná blbosť. Dve hviezdičky za to, že ma svojou D.E.B.ilnosťou niekedy doslova zrážalo na kolená. Už mi tam chýbal iba David Hasselohoff v úlohe nadrsnejšie a najpríťaťlivejšieho chlapa planéty. Dialógy by niekedy kvalitou zatienilo aj HC porno. Proste hrozné. Naivné, lacné trápne úbohé primitívne nepochopiteľné. Očakával som super extra blbosť.Napriek tomu som bol prekvapený. Jediná záchrana je, že som bavil. Áno priznám sa film ma nenudil. Ale tvorcovia by zaslúžili povraz. ()

Sany33 odpad!

Už som videl kadečo a počul kadečo ale táto mega kktina, ktorá sa asi snaží hrať na komediálny akčný film mi zdvíha žalúdok do nehoráznych výšin. V prvom rade nechápem ako sa aj keď béčkový herci dokázali po prečítaní scenára upísať takej neskutočnej kktine. Za druhé lesbický milostný príbeh medzi tajnou agentkou na jednej strane a medzinárodne hľadanou kriminálničkou na strane druhej je paródiou samého seba. Zlé herecké výkony striedajú zlé akčné scény a guny väčšie ako paže obnažených študentiek, ktoré ich ťahajú za kohútiky je smiešny. Neodporúčam! 5% ()

liuk

Nojo, dopadlo to, jak se dalo obávat. Záběry na střílející, kopací, schovávající se, pistole nabíjející agentky v rozleskakávčských uniformách natočené ve slowmotionu mohou být vtipné, když je to celé přitažené za vlasy. Jenže tak půlhodiny, maximálně 40 minut. Pak už jaksi začnou docházet nápady, jak to za vlasy přitahovat, a D.E.B.S. se začnou propadat do pekel. A poslední třetina je, jak už je tak pitomých filmů zvykem, zcela nekoukatelná. Ale i tak s víc než 1* zaslouží, ze začátku to byla docela zábava a klípek na I Promised Myself je super. A kdybych si měl mezi lesbickými hovadinami vybrat mezi L Word a DEBS, tak roztleskávačky jsou i tak jasným vítězem. Teď si ovšem vzpomínám, že jsem na ně koukal v 38°C horečce, po jeho skončení šel spát a o agentkách se mi hned začalo zdát. Bohužel ne nic eroticky přijemného, ale byl to sen, ve kterém se odehrával asi děj druhého dílu, který byl narván dementními snovými zvraty víc než Basic, a já se z něj nemohl probudit. Vlastně ten film dost nesnáším. ()

giovanni3

No co k tomu dodat.. parta pohledných holek se stane agentkami do toho hlavní záporák je logicky taky pohledná žena.. A, aby se to okořenilo tak tu vznikne dokonce milostný vztah hlavní hrdinky a hlavní záporačky k tomu nějaké ty kýčovité zbraně... Jako skrz pohledné herečky se na to dalo koukat i se dokonce sem tam pousmát, ale vše okolo stálo za ... = 1z5 ()

misstake

Tak takový mazec film jsem dlouho neviděl. Ne příliš často se stává, aby film byl taková kravina, až je super, agentkám DEBS se to ale povedlo. Když překousnete prvních 10 minut, tak na vás vybafne tak neortodoxní obsah, že se budete divit, co ještě si na vás tvůrci připraví. Nad scénáristickými nápady autorky a nad její odvahou (šíleností?) zůstává občas rozum stát. Prvním předpokladem toho, aby se vám film líbil, je přistoupit na hru tvůrkyně. Když ji akceptujete, tak se budete bavit. Film je sice jasně zacílen na určitou skupinu diváctva. Ale paradoxně, je-li vám o pár let víc, tak se budete bavit s odstupem a ještě víc, pobaví vás nuance, které na teenagera nebudou působit. Každopádně film doporučuju s varováním, že dáte buď odpad! nebo se vám bude líbit, záleží na tom, jak k němu přistoupíte. Já vůbec nevěděl, co je to zač, ze začátku jsem se bránil, ale, přiznám se, nakonec mě dostal. Je tam pár kravin i lapsů, které nejsou ani úsměvné, ale já mám prostě rád zvláštní, nekonformní a divné filmy. A taky Jordanu Brewster a dívenky poskakující v ultrakrátkých sukýnkách se samopaly v ruce:-). I když ty lesbické scény mohly být odvážnější, aspoň ty líbačky. ()