Agentky D.E.B.S.

Agentky D.E.B.S.

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

• Bat55

Totálna blbosť!!!!Agentky D.E.B.S idú po vražedkyňi Diamondovej,keď pritom sa do agentky vražedkyňa zaľúbi.To je úplná ubohosť a jednoznačný odpad!!!!!!!! )-:(8.10.2009)

Při aritmetickém průměru hodnocení mého přemýšlecího orgánu a mého pohlavního orgánu je to naprosto zasloužená troječka, i když proti tomu oba kategoricky protestují.(18.1.2013)

Net/// Obsazení 8/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +běhají tu čtyři hezký holky, je tu akce, láska mezi hlavní hrdinkou a...a mezi někým koho bych nečekal, potěší Michael Clarke Duncan -škoda, že Devon Aoki nedostala více prostoru, vlastně škoda, že nedostala skoro žádný, scénář je fakt stupidní/// Tohle je pěkná blbost. Hezky se na ni kouká a dost jsem se na ni těšil, ale po dějové stránce by mě to neuspokojilo ani v patnácti. Naštěstí jsem nějak přežil první půlhodinu a potom už jsem si nějak zvykl. Chování postav je někdy iritující, akce se nemůže rovnat jakémukoliv akčnímu filmu, ale přecijen tomuto snímku hodně fandím a tak ho přece úplně nepotopím./// Celkem 58%///(3.11.2009)

• genetique

Čo dodať. Pekné ksichtíky (teda okrem nechutnej Devon Aoki) nerobia film filmom. Som rád, že som ho nemusel pozerať celý. 15%.(25.3.2007)

• Terva

Holky za to stojí, ale děj se nepostavil - teda nepovedl.(19.6.2011)