Agentky D.E.B.S.

Agentky D.E.B.S.

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

• Bat55

Totálna blbosť!!!!Agentky D.E.B.S idú po vražedkyňi Diamondovej,keď pritom sa do agentky vražedkyňa zaľúbi.To je úplná ubohosť a jednoznačný odpad!!!!!!!! )-:(8.10.2009)

Nevycházím z němého úžasu. To byla kšandovina. Můžete si o mě myslet co chcete, ale já jsem se bavila. Prostě jsem jen potřebovala vypnout a tahle ujetost mi dokonale vyčistila hlavu. Písničku od Erasure A Little Respect zbožňuju. Mám na ní velmi příjemné vzpomínky. No, a teď si ji budu spojovat ještě s tímto filmem.(30.10.2009)

Ano, hovadina jak má být, ale náramně jsem se u toho bavila, mohu si to přetáčet znovu a znovu. Kdo nesnese trochu vtipnosti, blbosti a někdy i trapnosti (u které se dá ale báječně zasmát), ať se na D.E.B.S. raději ani nedívá :)(16.1.2009)

Bavilo mně to. A určitě se podívám znovu.(28.5.2007)

• Torision

No ty krávo. Agentokovsko-Lesbická komedie,to jsem ještě neviděl.Vlastně tahle komedie by ani nemusela vůbec být tak špatná, kdyby byla alespoň trochu vtipná.Když to tak vezmu,tak jsem nenašel ani scénu,kde bych se zasmál,nebo to byl asi humor nad moje chápání. Zase ale musím ocenit pěkné lesbické scény.Takové scény tu zase jsou, a proto se tahle "pičovinka" dá v klidu dokoukat. Ani jsem vlastně moc nepochopil,o čem film vypovídá,ale nejspíš o tom,jak se agentka nějaký fakt divný školy(nebo organizace?) zamiluje do největší světový lupičky.Povětšinou mi to spíš přišlo jako totální slátanina,ale když člověk vidí ve filmu ženský jako je Jordana Brewster(hraje nic moc,ale oproti ostatním je to hotová Nicole Kidman) nebo Sara Foster,nutí to ho to na film koukat z úplně jiných důvodů. 15%,(20.8.2007)