Agentky D.E.B.S.

Agentky D.E.B.S.

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

• Gemini

Jak nenatočit parodii na špionážní filmy, to už jsme viděli mnohokrát. Ale jak natočit totéž jako laciný pokus oblbnout mužské publikum, přiznejme jim to, pohlednými děvami, a zřejmě aby to o "něčem" bylo, vecpat do každé scény buď co největší kvér nebo co největší girl-on-girl emocionální vypětí, to vidím prvně. Jestli takhle měla začít americká vlna módy vícnežkámošek, tak teda děkuju prozřetelnosti, že u nás to zařídila skrz Tatušky:) Ty přece jen měly jakousi kvalitu...i kreslená ptákovina Totally Spies má v sobě víc (doplň jakékoliv vhodné slovo) než tohle, a když si vzpomenu jak téma dívčích agentek/zlodějek zmáknul Kevin Smith v Jay & Silent Bob Strike Back, je to skoro k pláči...sorry, děvčata, ale ani školní uniformy mě nepřinutí dát víc, a to za normálních okolností Jordanu Brewster považuju za opravdu roztomilou;)(3.7.2007)

• Torision

No ty krávo. Agentokovsko-Lesbická komedie,to jsem ještě neviděl.Vlastně tahle komedie by ani nemusela vůbec být tak špatná, kdyby byla alespoň trochu vtipná.Když to tak vezmu,tak jsem nenašel ani scénu,kde bych se zasmál,nebo to byl asi humor nad moje chápání. Zase ale musím ocenit pěkné lesbické scény.Takové scény tu zase jsou, a proto se tahle "pičovinka" dá v klidu dokoukat. Ani jsem vlastně moc nepochopil,o čem film vypovídá,ale nejspíš o tom,jak se agentka nějaký fakt divný školy(nebo organizace?) zamiluje do největší světový lupičky.Povětšinou mi to spíš přišlo jako totální slátanina,ale když člověk vidí ve filmu ženský jako je Jordana Brewster(hraje nic moc,ale oproti ostatním je to hotová Nicole Kidman) nebo Sara Foster,nutí to ho to na film koukat z úplně jiných důvodů. 15%,(20.8.2007)

• Terva

Holky za to stojí, ale děj se nepostavil - teda nepovedl.(19.6.2011)

Při aritmetickém průměru hodnocení mého přemýšlecího orgánu a mého pohlavního orgánu je to naprosto zasloužená troječka, i když proti tomu oba kategoricky protestují.(18.1.2013)

• Matty

Hned když jsem viděl první fotky hlavních hrdinek, bylo mi jasné, že tenhle film musím vidět! Rád bych napsal, že DEBS nejsou Debilní Emancipovanou Blbostí pro Slečny, jenže ony jsou a jsou ještě něčím horším. Hlavně, a což mi vadilo nejvíce, se Agentky berou smrtelně vážně. Takoví Charlieho andílci jsou svou srovnatelnou, ale částečně zamýšlenou pitomostí nesrovnatelně zábavnější. Agentky zato nejsou vtipné ani v místech, kde se o to usilovně snaží (po zjištění, že Sara Foster není dcerou Jodie jsem jako vtip nakonec neakceptoval ani hlášku o Mlčení jehňátek). Příběh veškerý žádný, zcela chybí skutečný padouch, jediná schopná padoušice záhy skončí v posteli s hlavní hrdinkou. Nejásejte, lesbosex je v tomto filmu stejně nevýrazný jako všechno ostatní. Osobně jsem nezaznamenal jedinou scénu označitelnou za akční, pokud za takové nepovažujete scény, kdy se minisukně agentek rozhodují, jestli nám ukáží, co zakrývají, aby nakonec vždy dospěly k závěru, že není oč stát. 20% Zajímavé komentáře: choze, misstake(22.9.2007)

• - D.E.B.S. znamená Dsicipline Energy Beauty Strength (Disciplína Energie Krása Síla). (HellFire)

• - Každá z hlavních hrdinek má individuální délku sukně. Domonique má nejkratší, Max nosí druhou nejdelší, Amy třetí nejdelší a Janet tu nejdelší. (HellFire)

• - Ve scéně, kdy Lucy (Jordana Brewster) po setkání s Amy (Sara Foster) zmizí, není na zemi nic zvláštního. Hned v dalším záběru jsou všude rozházené diamanty. (cuish)