Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

Zevon odpad!

K uzoufání nudný film, který není o ničem jiném, než o tom, jak být více IN. Prostě odporný komerční hnus, všechno špatně. Rozhodně nebudu zvedat hodnocení jen proto, že si tam zahrála Kidmanová, která je od přírody osobitá líbivka. Děj o ničem, výkony tudíž také, vlastně jsem si nevšiml čehokoliv, co by mne upoutalo víc, než reklama na aviváž. Výborné pouze jako uspávací prášek. ()

arinečka

vážně hodně nic moc. nechápu.přitom měl režisér k dispozici michaela caina a kidmanovou. podle mě se nevyvedl scénář, myslím, že s námětem se dalo pracovat líp. vtipněji. vkusněji. Možná to bylo i tím dabingem, třeba bych to v originálním znění snášela lépe :-))) ()

Colour

Tak toto vypálilo úplne mimo. Filmov o čarodejniciach sú tucty, tak to trochu zmenili. Už nie typická čarodejnica s metlou, čarovným prútikom, odvarmi a čiernou mačkou, ale čarodejnica, ktorá dokáže všetko keď sa jej chce, stačí si pomyslieť alebo kývnuť rukou. Aby toho nebolo málo, tak sa s tým snaží prestať. A spozná úžasného chlapa. A bla bla bla. Nudný a trápny film. Nezachráni ho ani Kidman s jej úžasnou grimasou. ()

Psycho.R

Moc příjemnej film, a hlavně se mi tu líbila i Nicole, kterou normálně nemusim, takže si to dobrý hodnocení jistě vyžádalo :-) ()

Jeanecek

Několikrát jsem se nahlas zasmál - je to taková ta debilní odpočinková komedie, co je vlastně hrozně fajn. Luxusní hudba a sem tam dobré nápady... ()

jaki96

Snímek Moje krásná čarodějka se řadí mezi průměrné filmy. Tento snímek však představuje celkem nový děj, novou zápletku a dobré herecké obsazení, v hlavních rolích Nicole Kidman a Will Ferell jako v poslední době neúspěšná a zamtená filmová hvězda. Režie v podání Nory Ephron nebyla nejhorší, i navzdory tomu, že právě tato režisérka nemá moc filmů na svém kontě. Doplňkem jsou vtipy, někdy slabé, jindy zase hodně povedené. Myslím, že si tento film udržel takový standart amerických filmů a díky několika humorným scénám zvyšuji ze tří hvězdiček na čtyři a 78%. ()

Zuzzka

Jedná se o vcelku příjemnou podívanou s jednoduchým příběhem, který by však mohl být ucelenější. Občas mi přišlo, že to nemá hlavu ani patu, a scény tam jsou přidávány zcela náhodně. Navíc Will Ferrell byl na začátku dost otravný a když se postupně film přesunul k ryzí romantice, bylo mi až nepříjmné to sledovat, nějak mi k Nicole neseděl, a vůbec, nevím, jestli by mi seděl ke komukoli jinému. Konec nic moc, ubral hvězdičku. ()

josieaddms

Will Ferrell je dobrej, i když tady tolik nevynikal, což je škoda. Nicole Kidman mi většinu času leze na nervy, i když vždycky je lepší když hraje komedii, než když se bere vážně. Jenže dost dobrý námět, dopadl jako nuda, kdy jsem jen koukala na čas kdy už to skončí (a to jsem fanoušek romantických komedií!!). Navíc mě mrzelo jako konec nedopadl, nevíme co bylo s Iris, Isabeliným otcem, nebo se sympatickým agentem Ritchiem. Slabé, škoda. ()

Henry Morgan odpad!

Jděte do háje. Takovou sračku je ostuda vůbec vysílat, natož natáčet. Stupidní, bezduchý, uřvaný, nudný. Snad jste nedali body za happy end? Kurva drát. Snad abych se teď věnoval výhradně filmům o ničem. Třeba nakonec zjistím, že je to něco jako: "jednooký mezi slepými králem" ! Nebo ještě lépe: "nejhezčí dívka z ošklivince" ! Jejda...to bylo klišé, nicméně lidé, kteří to tak poyitivně hodnotí si na ně asi potrpí. Nenašel jsem tam nic. Snad jen, že Kidman je díky makeupu, liposukci a faceliftu stále k sežrání, i když by jí nejspíš ochutnala leda smečka vyhladovělých vlků. Fuj. ()

bono22vox

Kouzlo sice nechybí, sevřenější dějová linka ale ano. Nebýt jistého šarmu, který snímku propůjčuje ustřední herecký trojlístek, nepomohlo by asi žádné kouzlo... ()

casef

Hodně obyčejný a nudný, mělo to daleko větší potenciál. Pouze Nicole Kidman to zvedla na 2 hvězdičky. Škoda. ()

ShiShinka

Willa Ferrella asi už nikdy nebudu mít ráda. V tomhle filmu mi nepřišlo absolutně nic vtipného. Nehledě na to, že jsem celý film měla nutkání onen program, na kterém film bežel, neprodleně přepnout. ()

pikacu

Škoda, spočiatku to vyzeralo nádejne a pomerne sviežo, ale potom to skĺzlo do lacnej romantickej sr.čky. 4* za herecké výkony v prvej polovici filmu, hlavne "naivná" čarodejnica Nicole je fantastická. Čo sa ale dialo potom, ma takmer unudilo k smrti, takže celkove 2*. ()

Fanak

Nuda, nuda, šeď, šeď. Trocha romantiky tam je, ale vitpné to zrovna moc není. Doporučit lze jen skalním fanouškům Willa Farrella, kterého já osobně zrovna nemusím. Kidmanová a Caine patří do zcela jiných filmů. ()

imarvin

- zklamání. Nápad je moc dobrý, ale v tomhle filmu nevyužitý, chvílemi až promarněný. Většina vtipných scén prostě není vtipných, Will Ferrell je možná komik do ztřeštěných komedií (třeba role ve Vánočním skřítkovi mu pěkně sedla), ale rozhodně ne do romantické, a tak celý film zachraňují jen kouzla, Nicole Kidman a občasné vstupy Michaela Caina a Shirley MacLaine. Proto 3 hvězdičky. Pokud si ale chce Váš mozek na chvilku odpočinout, určitě to stojí aspoň za jedno shlédnutí. Ale raději třeba o víkendu odpoledne! ()

LuNaj

Přidávám se k drtivé většině. Nicole byla v tomhle filmu naprosto úžasná. Právě jenom díky ní dávám 3*. Jinak by to byo na 2. Ale Nicole je Nicole;-) ()