Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

Marrianna

Will Ferrell mě neskuteně rozčiloval, naopak Nicole je prostě roztomilá, i když je fakt, že mi přišla trochu křečovitá. Průměrná ale příjemná komedie. "Ukaž to s tím nosem" :) ()

pekas

Ačkoliv tam hrají hlavní postavy moji dva oblíbenci, nebylo to tak dobré, jak to mohlo být. Řekl bych, že pokud to měla být větší romantika, neměl tam blbnout Ferrell. Pokud to měla být víc komedie, bylo tam málo komických situací. Škoda, zůstalo to na půl cesty. ()

Averelli

ačkoliv moc Nicole Kidman nemusím, tenhle film se mi líbil.. už jen samotná myšlenka že se opravdová čarodějka dostane do filmové role čarodějky je zábavná, a tahle role Nicole opravdu sedla stejně jako ve Stepfordských paničkách. zařazuji mezi oblíbené filmy a jako oddychovku na nedělní odpoledne odporúčám všem :) ()

Pitryx

No, kupodivu jsem vydržel až do konce bez přetáčení. Občas dobrý slovní vtip, asi 5x, sem tam i filmový trik. Tento však ne jednoduché úrovni, zato efektní. Herci mne nijak neoslovili, scénář jednoduchý, vše je dáno dopředu a tím i jasné. A protože „lovestory“ zrovna nemusím, tak nehodnotím moc vysoce. Spíše podprůměrný snímek, ale jako zábava pro romantiky jistě dobrý. Nova 06112009 9415/9602 ()

lee.loo

Nevím, jestli je to tím, že mně osobně Will Ferrell připadá jako největší omyl světa komiků celé planety, ale tenhle film pro mě byl utrpením od začátku do konce. Jednu hvězdičku dávám jen za Nicole Kidman, pro kterou mám slabost. ()

Kubi21

Mé pocity z tohoto jsou hodně blízko bodu mrazu. Dolů to sráží snad vše. Od scénáře, režie a hudby až po hlavního hrdinu. Will Ferrell u mne jako romantický hrdina neobstojí, vlastně jako komik taky ne. Jeho scény spějí a padají k trapnosti a hlouposti. Skoro celý film jsem kroutil hlavou a nechápal co se děje. Takže dvě hvězdy jsou hlavně za skvostného Michaela Cainea a za opravdu krásnou a roztomilou Nicole Kidman. Jen díky těmto dvěma se to dá vydržet a dokoukat. Ostatní nestojí ani za ten pověstný prd. ()

subic

Will Ferrell a Michael Caine, těžkopádné, leč jednou za spoustu let koukatelné třeba u čištění akvárka apod. 50%. ()

cinema_cz

Nesoudržný a motivicky přeplácaný scénář, který je svévolně "obohacován" vším, co padlo autorkám pod ruku (což nevylučuje fakt, že některé nápady nejsou zdaleka špatné), navíc Nora Ephronová zrežírovala bez své obvyklé obratnosti, takže film je nejsem většinou nevtipný, ale ke konci už i zdlouhavý. 40 % (Iva Hejlíčková, Ci 08/2005, str. 66) ()

bigbadboy

Nicole mě naprosto přikovala a jenom sem s úžasem sledoval, jak jí role čarodějky padla jak ťavanský ponožky univerzální velikosti :-D ... film pohodová oddychovka... čtyři hvězdy plus jedna jako BONUS za bezvadný herecký výkon. Bravo! ()

chemikals

**-hvězy za vtipnost, ač jsem to nečekal dobře jsem se bavil...* pro Ferrella pač si myslím, že nic jinýho než blbce zahrát koudně nedokáže a tady ho hrál...takže za to, že nezklamal ()

Zodiak

Ufff nebyt puvabne Nicole, nebal bych se jit na jednu..........Feffell, od ktereho jsem ocekaval smrst ftipu tentokrat nema skoro zadny komedialni prostor. A na jeho vykonu je to znat MOC. ()

Nikitoss95

Miluju Nicole Kidman, a tenhle film je milý; jeden z mých oblíbených romantických filmů; Will Ferrell hraje ambiciózního debila a umí to :D; hlavně to,že jde o pravou čarodějku,co hraje čarodějku, skvělý prostě... i když chápu i negativní komentáře, jen prostě někdy hraje hlavní role enormní váhu, jinak bych tomu filmu taky dal jen 1 hvězdu ()