Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

Tozmi

Vtip a nápad, kam se poděly všechny aspekty jedničky? Vtip zůstal příjemný však děj se ztratil v houfu až bych řek ptákovin. Nemohu říct nic jiného, že mě film ani nezklamal ale ani mě tak neuspokojil jako první díl. 3 Hvězdy .. ()

Teen.AGE.r

Oproti prvnímu dílu, obrovské sklamání... Všichni se snaží být furt vtipní (až na agenta K), až už je toho tolik, že to tomu škodí! Je to škoda. ...45% ()

ludena

Milujem tých dvoch charizmatických parťákov ! Perfektne som sa zabavila aj pri tejto časti a odporúčam i keď je o niečo slabšia ako jednotka . Dobrá komédia ! ()

AltairAhad

Achjo, od 4* k 2*... škoda, MIB 2 byla pouze slabý odvar jedničky. 50% filmu = neopužitelný výplňový materiál. Dvě hvězdy za hlavní duo a psa. ()

zlishaack

Vynikající první díl mne nabudil, tehdy jako malého kluka (12 mi bylo když to vyšlo), natolik, že jsem stepoval radostí, když to konečně dávali na tehdy oblíbené TV stanici. Pamatuju si, že mi to přišlo super! Byl tam "ten co doběhl ceflapojda" i "zamračenej profík", vesmírný zbraně, Koulobrad... Prostě pro kluka v tom věku super nářez. No. A pak sem si to pustil minulý týden. Ehm. Proč že vlastně dvojku točili? Příběh nula, naprosto zbytečné pasáže filmu (obnova paměti Ká) naprosto trapné pasáže filmu (ovládnutí sídla MIB, Zetův boj s chapadlo-kráskou), Ká vypadá jakoby opravdu chtěl hrát.. Ale ono není co! A proč tam je ten mluvící pes? Kromě dvou hlášek bych byl raději, kdyby se omezil na štěkání a močení. Jinak se najdou světlé momenty, ale je jich pomálu. Dvě hvězdy tak tak s odřeným mini buldokovským nosem za Smitha, červy a za to, že ve výhledu téhle patlanice se o to víc těším na trojku - horší to totiž určitě nebude. ()

Pythonator

Nemám problém s tímto filmem a většina lidí ho zřejmě má, protože už to prostě není tak originální a nové jako tehdy, když přišla jednička. Nemám problém ani se scénářem, který není o nic slabší než jednička. Nemám problém ani s Larou Flynn Boyle jako sexy záporačkou. A už vůbec nemám problém s ústřední dvojicí agentů, kteří jsou ještě zábavnější než v jedničce. ()

KapitanKuraz

Po podarenej a znovu pozerateľnej jednotke je toto len slabší priemer, tak na dva a pol *. Prvá polovica je celkom slušná, no druhú by zachránilo len ak by socha slobody vymazala pamäť aj mne. ()

jenspifa

O hodne slabsi nez prvni dil, navic bez zajimaveho hlavniho pribehu a bez sympaticke hrdiky. Ta vykulena sneda zabka mi vylozene vadila. Efekty slusne, ale k cemu jsou, kdyz film stejne moc nedrzi divakovu pozornost? Nejlepsi sceny : posta, zastavarna. Za me zklamani. 40% ()

malyLibor

Dnes jsem se na to podíval po dlouhé, hodně dlouhé době... a musel jsem zvednout hodnocení, protože i když se to nevyrovná jedničce ani trojce, je to sakra dobrá sci-fi komedie. ()

Skylwalker42

Dějová linka slabota. Opakující se vtipy z prvního dílu také moc nenadchnou. Avšak Will Smith se snaží a vygumovaný Jones stojí za to. ()

Little_Sawy

Asi všetko co by som chcela z tohto filmu vystihnúť je.. Mat taky mluvícího čokla, vodnú atrakciu, zahrať si Twister s hmyzočervotočmi, a mat taky takový deneutralizátor Dvojka nič moc než jednotka ()

Feacher

Tak jak je zvykem, jednička je jednička, nicméně co se týče třeba množství pokusů o vtip, tak je dvojka daleko bohatší a mnohdy byly pokusy na mé osobě úspěšně :). Závěrečné "Sláva J" jsem už nezvládl :))... ale přiznejme si, že prostě jednička byla perfektní a dokonalá a tohle je už, ač docela podle mě povedené, pokračování, takže musím jednu hvězdičku ubrat... ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)