V roce 1758 se má dědičný princ Damián Karel Ludvík zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou. Damián z toho ale není příliš nadšený a raději holduje lovu, flirtování s místními vesničankami a popíjením se svým nejlepším přítelem, alchymistou Matoušem. V současnosti se zase Eliška Mlynářová chystá na propagaci nejnovější řady svých proslulých marmelád. Vzhledem k tomu, že její firma Marmelišky příliš neprosperuje, jde o naprosto zásadní událost. Buď se povede firmu opět nakopnout, nebo ji bude muset Eliška prodat, jak ji často připomíná její partner Martin. Že spolu tyhle dvě události vůbec nesouvisejí? Tak to se pletete! Stačí, aby Matouš při jednom alchymistickém pokusu omylem vytvořil tinkturu k cestování časem. A pak už se tyhle dvě období začnou proplétat víc, než si dovedete představit! (TV Prima)

starfisch

Nazvala bych to "Kdyz nechate 'influencerku' hrat" Pani Smetana, je znama jen svym arogatnim chovanim z DVTV, kde si hrala na moderatorku, libackou s mladym Trojanem a dovolenou na Bali za covidovy prispevek. Muzou si podat ruku s Anickou "dala jsem si igelitak na hlavu" Sulcovou a pogratulovat si, ze si muzou dat do bio, ze jsou i heeerecky. Oprava z odpadu na 1* za Danu Syslovou a Honzu Kominka. Alespon nejaci herci ()

mac000 odpad!

Když TV Prima investovala (evidentně - kostýmní pseudohistorický seriál) velké peníze do natáčení, proč proboha obsadila hlavní role neherci (na nichž je to evidentně vidět) ? To mají tak velkou protekci ? ()

pushover odpad!

POZOR!!! Do komerční televize uniklo mučící video používané Talibánem a účastní se ho i čeští "herci" ! Šiřte tuto informaci, dřív než to stáhnou z vysírání! ()

milwaukee odpad!

Ukázky naznačovaly, že se bude jednat o total shit. První díl to jen a pouze potvrdil. Dál už sledovat nebudu, právě jsem dokončil blijádu. A ještě se omluvím Jaromíru Soukupovi, jehož jsem pasoval na dobyvatele dna televizní zábavy. ()

Toshio odpad!

Dneska jsem potkal v tramvaji Emmu Smetanu. Říkala, že si tady založila 150 účtů a dává Elišce a Damiánovi 3 hvězdičky. ()

Oto10 odpad!

Úvodní díl Elišky a Damiána, mne vůbec nepřesvědčil o tom, ten seriál sledovat dál. Dialogy v tomto jsou poněkud nudné a postrádají vůbec nějaký smysl. Moc se táhne. Působí to spíše jako nepovedená telenovela. Kostýmy a kulisy jsou celkem laciné a korunku tomu přidávají i herecké výkony, které se snad ani nedají označit za "herecké". Velikánské zklamání. Za mne je to velikánský propadák, kýč a pravděpodobně největší přešlap TV Prima za rok 2023 - 5 %. ()

borohub odpad!

Za posledních x let jsem viděl (alespoň jeden díl) snad všeho, co prima vytvořila a musím říct, že Eliška a Damián je zatím to největší dno. On už jenom ten vypravěč působí strašně (už jenom z důvodu, že se to tam absolutně nehodí) a chvílemi jsem nevěděl jestli koukám na nějakou reality show, nebo seriál. Emma Smetana příšerná, trošku jsem čekal, že totálně smete jedničku Primy a sice Evu Burešovou, na druhou stranu když jsem jí viděl, tak si říkám "zlatá Evička". Ale přijde mi to jako promarněná příležitost, protože nápad docela zajímavý (a originální), zpracování ale strašné. ()

knihovna

Neviděl jsem z toho ani minutu, když nepočítám tu reklamní masírku, která tomu předcházela, takže hodnotit nebudu. Nicméně nedá mi, abych se nepodělil o postřeh z rozhovoru s paní Smetanou, který jsem teď poslouchal, a kde se jí ptali, zda je připravená i na negativní reakce. A ona se skromností sobě vlastní odpověděla, že jí zajímají jen kritiky od zkušených herců a umělců. Tak paní Smetano tohle není Sedmá pečeť od Bergmana, tohle měl nebo má být seriál pro obyčejné lidi, tady by vás právě reakce těchto diváků zajímat měli. Pokud ne, proč jste do toho lezla? ()

Binne odpad!

Ehm, představte si, že jste slavná francouzská šansoniérka, která vzhledem ke svému umění a talentu, které vede morální zákon v její duši, nemá jak zaplatit nájem, přijde za Vámi Váš domovník s tím, že byste se pro své děti měla obětovat a vyspat se s ním, pak, že Vám ten nájem jistě odpustí. Ano, nešťastné, vím. Co na zbyt, duchem můžete zůstat stále ve svém šansonu, kurva asi už zůstanete. Teď si ale představte situaci, že se pouze tváříte jako francouzská šansoniérka tvrdě se držící vlastních morálních hodnot, hanící vše, co zavání čímkoli komerčním (Emmy velmi důležitý proslov ohledně kostymérek na TV Nova, přičemž nyní hraje v Supermarketu v rozkošném kostýmku mažoretek, který spíše ukradla vlastní dceři), děvče, které se přistěhuje do nuzné české republiky z velké Francie, přímo ze školy prezidentů...a náhle, vcelku zvláštní shodou okolností v době, kdy spolu se svým mužíkem prodá sotva dva lístky do O2 Arény (ty dva lístky jsou ti dva, kteří tento seriál hodnotí pěti hvězdičkami) kývne na nabídku od té nejvíce sračkerské stanice, do toho nejstupidnějšího seriálu, který kdy vyplodila. Scénář vypadá, jako by ho napsal údržbář s řídkou stolicí za prošlou bagetu z automatu, protože ho tam produkce drží přivázaného u topení. Ostatní herci (HERCI) určitě dluží lichvě velké peníze a tak projevují aspoň minimální snahu...Emma dluží jen na nájmu, tak dělá co může než svůj latexový supermarketový kostýmek odhodí stranou - ale ani to málo jí moc nejde. Takové přehrávání, trapnost, otřesný scénář se prostě jen tak nevidí. No a stejně mě to bavilo - asi úplně stejně, jako mě vždy bude bavit přehrávat si "kořenového vězně Zdenu alias bábu pod kořenem"...prostě ohromující bizár, který je zábavný ale zároveň děkujete bohu, že to nejste zrovna vy, kdo exceluje v takové sračce. A ano, Emma bude terčem kritiky ze zcela prostého důvodu, ti ostatní vůbec nepředstírají, že jsou něčím, čím ve skutečnosti nejsou. Každý, včetně toho fejkového zaklínače má na hlavě napsáno "Hraji v tomhle hovnu a jsem na to pyšný". Každopádně...a zcela upřímně, není na co. Asi bych Vám spíše odpustila, kdybyste vydělávali prachy jako šmejdi od Babici nebo telemarketéři z Bohemia Energy...tohle je čistá prostituce před kamerou. Jaro Slávik je proti Vám hvězda. HVĚZDA! --------------------------------- Zapomněla jsem na to nejlepší, co dodává celému tomuhle skvostu na jeho velkoleposti. Celý seriál je veden komentářem cápka, který charakterizuje bezzubé dezoláty ve výměně manželek spolu s jejich hlubokomyslnými úvahami nad životem! ()

Ivoman odpad!

No po prvním dílu a po tom co Emmmmmmička prohlásila, že seriál netočila pro diváky, ale pro kamarády, kteří ocení její "herectví", tak nemám už vůbec co dodat. Už se nedá na to říct snad ani nic negativního, když herci netočí seriály a filmy pro diváky. Pardon, urazil jsem všechny herce a herečky, protože mezi ně, Emmmmmmmmička rozhodně nepatří. Je to bývalá moderátorka, dneska troska. ()

kaapaa

A mě se to líbilo! Když si dá člověk předtím něco dobrého tekutého, nejlépe s přívlastkem, nebo ubalí něco voňavého, dá se u toho pobavit jako u Bláznivé střely např. Dle mě to bylo i tak zamýšleno. Smetana a její fight- bra scéna super (hozená rukavice O. Novotnému do Oktagonu), Ali Amiri ještě lepší. Parukář Highlander taky fajn. Kulisy nekulisy, to vem čert. Jak říkám, po dobré intoxikaci čímkoliv paráda.  L. Hornová rulez! ()

ACDCKL odpad!

LOL voe. Tohle je takový brak, že i Ulice a Ordinace jsou masterpiece oproti téhle srágoře. Tohle je snad Kazmův prank :D Totál odpad. ()

walkingdead odpad!

Nadčasová záležitost. Sračka by to byla v roce 1758, sračka je to v roce 2023 a sračka to bude i v roce 2339. Když Dvořák na konci epizody pronesl něco ve stylu "zazvonil zvonec a pohádky byl konec", měli u toho zůstat, netočit nic dalšího a dal bych jim 5 hvězd za sebereflexi. Ale takhle...? Vtipný je, že největší klad toho veledíla je Emma Smetana, která tím, že vůbec neumí hrát, působí jako jediná aspoň trochu realisticky... ()

karlos-rio odpad!

Už podle ukázek bylo jasné, že tohle bude velký průjem, když je v hlavní roli smetana. Má odvaha vydržela asi 5 minut, více se zvládnout nedalo, stále se mi chce zvracet. Prima má hodně dobrého dealera, tenhle paskvil zařadit v hlavním vysílacím čase, a ještě v sobotu, slušná práce. Prachy evidentně nesmrdí, každý kdo se na tomto průseru podílel, by se měl stydět. Ten  kdo hodnotil jinak než odpadem, a to je odpad málo, tak hned nástup na léčení. A nebo už berete to samé co na Primě. Jeden poznatek závěrem, otevřel jsem ledničku, a zahlédl jsem čerstvou smetanu, a ejhle byla mnohem talentovanější,  vydržel jsem se na ní koukat mnohem déle, navíc bude užitečná, a určitě nedostanu průjem. ()

ZHODNOTITEL odpad!

Že to je podprůměrný televizní obsah, který má zaplnit pauzy mezi reklamami bych ještě z jistého úhlu pochopil. Ale že chce někdo, kdo má školu na něčem takovém pracovat, to už mi hlava moc nebere. Z nějakého důvodu se stalo zvykem, že v každém novém seriálu musí být hospoda, kde budou všichni lamentovat nad životem. Kreativní producent Ivan Vodochodský? Komínek se svým nepochopitelným přehráváním před kameru nepatří. Marmeládě se Smetanou jsem na chuť moc nepřišel. ()

DonBraso odpad!

Vlastně ani nevím proč jsem si pustil v hlavním vysílacím čase něco co jsem bral jako prank s čím Prima musí zacházet a hlavně to musí točit. Je smutný co Prima rve lidem do palice včele s Lukášem Bucharem, který má na svědomí hromady jejich seriálů. Asi víme, že něco nehraje a nebo hraje a moc dobře do karet. Vydržel jsem 10 minut, protože všechny seriály jsou jak přes kopírák. Herecky je to přímo ostřesný a režijně jsou ty scény snad vycucaný z prstu. Smetana jako tvář je absolutní antitalent, ale do kávy si jí dát můžete. Prosím už to netočte a lidi na to nečumte, ale ono je nejhorší, že ty díly nebo názvy se budou měnit a ano v dalším seriálu bude určitě Buchar s další partou. ()