Polibek draka

• USA Kiss of the Dragon (více)

Elitní pekingský policista Liu Juan (Jet Li) je vyslán do Paříže splnit úkol tak tajný, že ani on sám doopravdy neví, co se pod jeho slupkou skrývá. Jisté je jen jedno: bude to pekelně nebezpečné. Jak totiž vzápětí vyjde najevo, Juanovým nepřítelem je zkorumpovaný a mocný inspektor Richard (Tchéky Karyo), který při likvidací nepohodlných svědků neváhá ani vteřinu. Nejdůležitější figurou v jeho nebezpečné hře se právě stala americká prostitutka Jessica (Bridget Fonda), která ví příliš mnoho. Juan se rozhodne ochránit ji i její malou dceru a pouští se do nelítostného boje, ve kterém proti obrovské přesile nebude váhat nasadit všechny své znalosti smrtících bojových umění. (oficiální text distributora)

Lukke32

Snad jediný Číňan, který nepostrádá charisma. Jet Li je naprosto skvostnej a je - vlastně vždycky byl můj oblíbenec. Pokud můžu porovnávat, podobně si cením snad jen Jackieho Chana pro jeho nesporný komediální talent, mimo toho, že se taky umí perfektně ohánět :) Naprosto kolosální byla Legenda o opilém mistrovi... Ale zpět, příběh je jednoduchý a snadno předvídatelný, ale o to tu moc nejde, že? Akce je suprová a má ten správný říz, nezapomenutelný je souboj Jeta s oběma bratry (?) v kancelářích policejní stanice. To byla ta pravá třešnička na dortu. Bruce Lee hadr. ()

Fibonacci

ako malý som fandil hlavne jackiemu chanovi, jeta som nemal velmi rád. tie chanovky su skvelo skombinovane s humorom. som rad, že som na tento film narazil až teraz. citelne poznať luca bessona a OMG tie poslené bitky?? ČO VAM HRABE!!?? to bolo mega. skvelá vec. brigita so cťou sekunduje. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Co jsi mi to udělal?" - "Bodl jsem ti jehlu do krku... Do jistého bodu... Zakázaného... Jmenuje se polibek draka." Jet Li je obviněn z vraždy, kterou nespáchal. Špinavá sexy dě*ka Bridget Fonda: Je jediná naděje, kterou má, aby očistil své jméno. Scéna 1: Kde se Jet Li za hudebního doprovodu pere s dvouma blonďákama. Scéna 2: Kde Bridget Fonda začne čůrat před hlavním hrdinou. Nejlepší momenty filmu! Povedená mlátička, tak vypnout mozek a užívat si akci. - 70%. ()

Solo991225

Áno, JE TO TUPOSŤ,ale po tých rokoch to vyzrelo ako víno a hlavne na rozdiel od väčšiny béčkových akčných filmov z mladosti to nemá hluché miesta, je to hlavne vtipné (aj nechcene samozrejme) a Jet Li dokáže aj hrať. Od scenáristu/producenta Bessona je to jeden z posledných nadpriemerných filmov. ()

MRParis odpad!

Absolutně nehorázná sračka plná bezduchého násilí bez jakéhokoliv smyslu postrádajícího děje, banda kreténů v čele s turkem Karyem jse snaží za každou cenu zastřelit Vietnamce Li-a tak to je fakt hustý jak průjem. Tuhle megasračku Besson fakt posral na celý čáře!!! Kurýr je ve srovnání s touhle megasračkou megafilm hodný Oscara. ()