Polibek draka

• USA Kiss of the Dragon (více)

Elitní pekingský policista Liu Juan (Jet Li) je vyslán do Paříže splnit úkol tak tajný, že ani on sám doopravdy neví, co se pod jeho slupkou skrývá. Jisté je jen jedno: bude to pekelně nebezpečné. Jak totiž vzápětí vyjde najevo, Juanovým nepřítelem je zkorumpovaný a mocný inspektor Richard (Tchéky Karyo), který při likvidací nepohodlných svědků neváhá ani vteřinu. Nejdůležitější figurou v jeho nebezpečné hře se právě stala americká prostitutka Jessica (Bridget Fonda), která ví příliš mnoho. Juan se rozhodne ochránit ji i její malou dceru a pouští se do nelítostného boje, ve kterém proti obrovské přesile nebude váhat nasadit všechny své znalosti smrtících bojových umění. (oficiální text distributora)

davistercz

Rychlá akční podívaná s Jetem Li. Dobré bojové scény, které vás vyhodí ze židle, ale to je tak asi vše. Děj bych možná ještě mohl zařadit do toho "dobrého". Ale i tak mám pocit, že filmu musím dát jenom 4****. Zkrátka byl tam Jet a ty skvělé zápasy to si zaslouží 4**** ()

Taron

Je to pěkná blbost.. Ale fakt hodně zábavná blbost :). Pokud nejste chronickej hnidopich, tak vám nemůže ani vadit, jakej nesmysl to vlastně celý je. Pro oko je to lahůdka. Určitě jeden z těch lepších "akčňáků". ()

Simako

Docela mě to překvapilo, upřímně! Opravdu se mi to líbilo, za čtyři! ta Jet Li-ho rychlost je fakt uchvatná:)) ()

Fang

Libil se mi moc napad behem boje holyma rukama pouzivani akupunkturnich jehel, z cehoz vyplyva i stylova smrt hlavniho zaporaka. ()

MaxQ69

Ano, tři hvězdy. A je to opravdu velká škoda. Kdyby Nahon, nakonec i somatný velký Jet Li, zapracovali trochu více, mohlo z toho být dosti slušné akční drama. Bohužel. Tento film má velký potenciál, ale spouta obrovský nedostatků, které ho strhávají až na úroveň průměrného béčka. Myslím, že kdyby si s tím režisér i scénárista pohráli trochu déle, bylo by se skutečně na co dívat. Dokonce i Karyo zklamal. Byl nudný a při jeho moudrech člověk usínal. Takhle je to jen zkouknutelný film s fenomenálním mistrem bojových umění. Snad možná právě kvůli němu je ten film zkouknutelný. 50% ()

Hrus

Skvělý Jet Li a ještě lepší záporňák Tchéky Karyo. Podle mě nejlepší z hollywoodských filmů s JL. ()

fafejt001

Na můj vkus až moc akce , ale s těma jehličkama to bylo zajímavé . Velmi dobrá pasáž v té tělocvičně nebo kde to bylo . Více takových policistů i v našich řadách . ()

mucho3

Jeden z těch nejlepších filmů,které Jet Li natočil mimo Asii,špička mezi akčními "béčky".Kulervoucí souboje,krásná lehká holka Bridget Fonda a francouzský záporák Tchéky Karyo. Bessonovka,která nezklame. ()

Delmondo

Asijská akce uprostřed evropský Paříže? No proč ne když ji Jet Li tak bravurně zvládá, jenomže to je asi tak všechno pozitivní co na tomhle filmu je. Besson měl při psaní scénáře zřejmě slabší chvilku, protože to co zplodil je dost mizerný a lehce slaboduchý. O výkonu který nám předvedl Tchéky Karyo raději nemluvit, to jeho předvádění jak je ultra mega zlej polda je snad zlej sen. ()

tomino28

Čínská akce ve francouzské Paříži nabízí publiku vskutku intenzivní zážitek. Na nic si nehraje a přitom nabízí takovou porci zábavy, jako málokteré akční filmy, které by rády hrály první ligu. Zde se nemrhá časem, akce střídá akci a všechno směřuje k závěrečnému finále, které jen podtrhuje celkový výborný dojem z celého snímku. Jasně, občas jsou akční pasáže proloženy i nějakou více či méně smysluplnou konverzací postav, ale pokud na začátku nasednete do pozvolna se rozjíždějícího vlaku, později již nebudete moci vyskočit a rádi zůstanete až do konečné stanice. ()

PTuranyi

Klasická akčná mláťačka. Neohrozený hrdina stojí proti beštiálnemu zlosynovi stelesnenom vo veliteľovi parížskej polície a hordám jeho nohsledov. Logika nie je dôležitá, hlavne že je na čo pozerať a všetko dobre skončí. ()

Neel

Pět hvězdiček za Jeta Li. Jako vždy, ani tentokrát nezlamal pořádnou dávkou akce, úžasnými bojovými scénami a hlavně umí nasadit roztomilý výraz, kterému žádná ženská neodolá. Jeden z nejpovedenějších filmů, který byl s Jetem Li natočený, dokonce tak, že bych mu odpustila i ten nepříliš povedený začátek... ()