Dej si pohov, kámoši 2

Grumpier Old Men

Daj si pohov, kamoš! 2

Komedie / Romantický

USA, 1995, 101 min

Skoro na tej istej zábavnej úrovni ako jednotka. Síce je to skoro až remake no Walter Matthau a Jack Lemmon sú opäť famózni.(27.6.2012)

Uz ne tak dobra, jako jednicka, ale stale neztraci dech ani vtip.(6.8.2006)

Pre mňa jedna z najlepších komédií deväťdesiatych rokov, rovnako ako prvá časť. Nemenej podarené pokračovanie vynikajúcej komédie o dvoch nerozlučiteľných susedoch, ktorí si naozaj originálnymi schválnosťami spestrujú život. Film na vás chŕli veľa srandovných scén a trefných hlášok, takže o skvelú zábavu je rozhodne postarané. Skvelá dvojica hlavných predstaviteľov, ktorá už to spolu tiahla tridsať rokov vynikla, rovnako ako ostatní účinkujúci herci vo vedľajších rolách. Jack Lemmon a Walter Matthau ma vždy spoľahlivo pobavia a nielen v tomto filme.(22.1.2015)

:::::::::::::::::::: Viz . uživatel lesumir - vážně nemám, co dodat ! :-) ::::::::::::::::::::::(4.1.2009)

Uzasne. Rozhodne lepsi, nez prvni dil. Nasmal jsem se jako blazen.(5.9.2008)

• - Sophia Loren (Maria Sophia Coletta Ragetti) je iba o šesť rokov mladšia než Ann Morgan Guilbert, ktorá si vo filme zahrala jej matku. (m.a.t.o.)

• - Ve scéně, kdy oba Gustafsonové sedí na gauči u rybníka, se mezi střihy dědovi (Burgess Meredith) přesouvá pivo a cigareta z jedné na druhou stranu a zpátky. (DexMASTER094)

• - Poslední film Burgesse Mereditha. (HellFire)