Dej si pohov, kámoši 2

Grumpier Old Men

Daj si pohov, kamoš! 2

Komedie / Romantický

USA, 1995, 101 min

...aneb jak pokračování předčilo jedničku. Více vtipů, více krásy a elegance (tímto vzdávám hold Sophii, jejíž sexappeal by ji mohli závidět i některé 30tky), prostě více všeho! Navíc Sophiiny italské hlášky + Sophiina italská matka... k tomu prostě není co dodat, to se musí vidět. :-)(4.1.2009)

:::::::::::::::::::: Viz . uživatel lesumir - vážně nemám, co dodat ! :-) ::::::::::::::::::::::(4.1.2009)

Uz ne tak dobra, jako jednicka, ale stale neztraci dech ani vtip.(6.8.2006)

Scénář: Mark Steven Johnson .. Trochu slabší, jak už to (bohužel) v pokračováních bývá. Poklidné rybaření a smírnou náladu mezi starými (ne)přáteli naruší opět žena, tentokrát stále okouzlující Sophia Loren, navíc se svojí temperamentní matkou.. Walter Matthau & Jack Lemmon (a nejen oni) mají o zábavu opět postaráno. ___ Tedy, úplně žasnu, že scénář vytvořila ta samá osoba, která později pohřbila Ghost Rider.. 80%.(17.5.2005)

Kvalitativně víceméně na stejné (pro mě o něco vyšší) úrovni jako první díl. Průměrná, nenáročná zábavička pro celou rodinu.(5.3.2010)