Dej si pohov, kámoši 2

Grumpier Old Men

Daj si pohov, kamoš! 2

Komedie / Romantický

USA, 1995, 101 min

To, co ubere fakt, že jde o druhý díl, bohatě vynahradí Sophia Lorenová a její filmová mamá:)(14.4.2003)

Scénář: Mark Steven Johnson .. Trochu slabší, jak už to (bohužel) v pokračováních bývá. Poklidné rybaření a smírnou náladu mezi starými (ne)přáteli naruší opět žena, tentokrát stále okouzlující Sophia Loren, navíc se svojí temperamentní matkou.. Walter Matthau & Jack Lemmon (a nejen oni) mají o zábavu opět postaráno. ___ Tedy, úplně žasnu, že scénář vytvořila ta samá osoba, která později pohřbila Ghost Rider.. 80%.(17.5.2005)

Pre mňa jedna z najlepších komédií deväťdesiatych rokov, rovnako ako prvá časť. Nemenej podarené pokračovanie vynikajúcej komédie o dvoch nerozlučiteľných susedoch, ktorí si naozaj originálnymi schválnosťami spestrujú život. Film na vás chŕli veľa srandovných scén a trefných hlášok, takže o skvelú zábavu je rozhodne postarané. Skvelá dvojica hlavných predstaviteľov, ktorá už to spolu tiahla tridsať rokov vynikla, rovnako ako ostatní účinkujúci herci vo vedľajších rolách. Jack Lemmon a Walter Matthau ma vždy spoľahlivo pobavia a nielen v tomto filme.(22.1.2015)

Lemmon & Matthau byli kamaradi na zivot a na smrt. Doufam, ze jsou ted nahore spolu a bavi se nad vymi filmy. Pokracovani je stále vysoce kvalitní a pokud něco postrádá, tak nádherná Sophia Loren to zamaskovala. Opet velive nadprumerna, kvalitni komedie plna chytreho humoru. Nikdy na ty dva nezapomenu!(11.7.2006)

Skoro na tej istej zábavnej úrovni ako jednotka. Síce je to skoro až remake no Walter Matthau a Jack Lemmon sú opäť famózni.(27.6.2012)