Kevin Chan je policista, který chce společně se svými kolegy dostat před soud mafiána Toma Ku, který obchoduje s drogami. Během policejní akce s názve Hon na kance se Kevinovi podaří Kua a jeho kumpány chytit s kufrem plným peněz, ale nemá žádné důkazy na to, že skutečně obchodují s drogami. Svědčit by proti Kuovi mohla Salina, jeho milenka a spolupracovnice. Kevin a jeho nadřízení se snaží Salinu jako hlavní svědkyni donutit, aby vypovídala před soudem. Aby ji ochránili před drogovým gangem, zařídí jí policejní ochranu. Salina ale uteče a potom ji zajmou Kuovi mafiáni. Kevin proti Kuovi vypovídá před soudem, ale jeho výpověď nevede k odsouzení Kua, a ten je z vazby propuštěn. Kevin se snaží najít Salinu, aby ji ochránil a zároveň donutil vypovídat. Seržant Mao, který je podplacený Kuovými mafiány, na Kevina vymyslí léčku. Řekne Kuovi, kde Salinu vězní. Mafiáni potřebují, aby Salina zmizela nebo zemřela a chtějí to nastražit tak, aby Salinu zastřelil Kevin. Když Kevin dorazí do vily k Haulunu, kde má být Salina, popere se s mafiány a Salina během bitky uteče. Mafiáni Kevinovi vezmou služební zbraň a zastřelí s ní seržanta Maa. Když se po přestřelce Kevin vrátí do práce, jeho nadřízení ho obviní z vraždy Maa jen kvůli tomu, že byl zastřelen Kevinovou služební zbraní. (TV Prima)

hunty

Mladý Chan hned v otvíracích akcích vychrlí to nejlepší (průjezd slumem, autobus etc. etc.), ten jeho humor sice bil do očí, ale tak nějak se mu to dá prominout (klišé scéna s přítelkyní náhodou rozesmála:) ()

Dexter1

Prvý príbeh o policajtovi Ka-Kui Chanovi (v českom preklade Kevin). V prvom rade tu ide o akciou nabitý film. Jeho choreografia je proste úžasná. Do všetkého ide sám a bez dablérov. Žiadne laná, žiadne triky len kaskadérske kúsky, ktoré sa končia nejakým tým zranením. Niektoré scény mu vyložene kradli do Hollywoodu(napr. Tango & Cash). Čo sa týka jeho humoru tak ten je mimo mňa. Niekedy som sa pobavil, ale chuť mi vždy musela napraviť akčná sekvencia. Tá nielen chuť napravila ale aj pridala. Všetkým nadšencom akčných súbojov vrelo doporučujem. ()

kinderman

Z čeho udělal M.Bay akční vrchol Mizerů 2, slouží zde jako prolog k nažhavení publika. A když se dívám na finále v nákupním středisku, přestávám se zaobírat myšlenkami na to, že moje práce je hrozná. Mnohem horší by bylo dělat kaskadéra v Chanově týmu (nebo průvodce školních výprav v Osvětimi). ()

Carlossss

To byla konina:) Ale sympatická... hlavně díky výkonu Jackie Chana. Když přišlo na nějakou řezačku nebo mlátičku, mělo to spád, mělo to tempo, hezky se na to dívalo... jinak mimo akční scény to za moc nestalo, co si budeme povídat:) Tři hvězdy jsou akorát. ()

Martin741

Po prvykrat sa Chan dotkol nesmrtelnosti - javiem, silne slova, a hoci s cinskou kinematografiou mam svoje skusenosti, a tie nie su pozitivne /hlavne s Bruce Leem/. No ale tuna sa objavuje jedina postava, ktoru osobne mozem, a to jackie Chan. Ako pribeh v Hong Kongu v roku 1985 je vystizny, subojov kopa, pan Chan je vyborny komik, akcia na urovni, rezia tiez : spokojnost. 100 % ()

Figu

Tenhle splašenej druh akční zábavy není nic moc pro mě! Navíc mě vytáčí ty neustálý žlutý skřeky ve všech soubojích. Jackie Chan je všeuměl a opravdu mistr svýho oboru a jeho uvolněnej lážoplážo bojovej styl, společně s jeho vlastní choreo je na vysoký úrovni! Druhá polovina téhle Story je určitě lepší a má víc kvality než ta první a díky tomu mě to dotlačilo k té průměrné známce. I přes to, zde není v podstatě nic extra k zapamatování... Sorry legendo. 55% ()

joker.george

Je obdivuhodné, co si Jackie Chan mohl dovolit a co všechno dokázal. Například nevšedně pojaté telefonování má v sobě více náboje, než kdejaká konkurenční akční scéna. Samotná choreografie jde ještě o krok dál a občas jsem ani nevěřil tomu, co jsem viděl. Překvapil mě i humor, který byl chytře zakomponován do akce i vyprávění. Samotný příběh sice nebyl objevný, ale výsledný dojem mi nekazil. Byl to skvělý filmový zážitek. (Brno, kino Scala) ()

cubajz

Klasicky Chanovsky odlehčená akčňárna s oldschool souboji a kaskadérskými kousky, z nichž přechází zrak - během titulků je vidět Jackieho převoz do nemocnice, jelikož při jedné své opičině utrpěl vážné poranění páteře. ()

pakobylka

Jackie Chan v nejlepší formě ... A naprosto odzbrojující naivita k těmhle filmům prostě neodmyslitelně patří, bez ní by ztratily svoji nenapodobitelnou, velice osobitou atmosféru. ()

Juto

Niekedy si myslím, že Jackie Chan je z gumy. To, čo dokáže moc hercov nesprávy a pozor nepoužíva kastaterov, len už keď ide o život. Akčné scény sú bravúrne. 7/10 ()

zette

Dnes uz mi ten film krome vzpominek na to, kdy jsem na tento a jine filmy z Hong Kongu vstaval v noci a koukal na to na polskem nocnim kine, nic nedava... Ale tu dobovou atmosferu citim dodnes, za to ctvrta hvezda. ()

mortak

Hong Kongský akční cirkus s klaunem. Od cirkusové zábávy nečekáte intelektuální povyražení. Vtípky jsou infantilní, bitky tvrďácké. Ale to všechno se mi líbí daleko víc než v Česku obvyklá drezura zvířat. ()

c.tucker

Zde je asi nevíc nebezpečných kaskaderských výkonů Jackieho, jelikož zde projíždí slumem a na závěr seskakuje po tyči a prolétává žárovičkama plus plno dalších odvážných triků. Dějově je to docela v pořádku, ale vtipné momenty pro mě občas nefungují. Ale souboje a bitky jsou na výbornou. ()

Mol

Dost možná nejlepší film Jackie Chana. Akce, nebezpečí, spousta zranění, opravdové sklo na konci filmu v obchodním domě. Na to potřebujete mít opravdu koule ze železa nebo mít alespoň kůži z Mitrilu. Jackie se toho prostě nebojí a jde do toho po hlavě, i když si jí asi občas narazí. ()

okkac

A já myslel, jak je Michael Bay s tou scénou průjezdu chudinskou čtvrtí v Bad Boys II originální, a ono je to sprostá vykrádačka úvodní scény tohoto filmu :-) ()

tom88

Jackieho Chana mám rád, ale jeho filmy ako také nie sú žiadnymi zázrakmi a Police Story nie je výnimkou. Je to síce lepší film, ale lepší na hranici priemernosti. Pár dobrých akčných scén nezachraňuje celkový obsah, ktorý nie je zas tak výnimočný. Je sa na čo pozerať, sem tam vtip, sem tam pekná a efektná mastenica v podaní tohoto blázna, ale celkový dojem z filmu je na 3*. 70% ()

StanislachKo

Sotva by som o tento film zakopol (ani ikona Jackieho Chana ma nikdy nijak zásadne neoslovila). A moja veľká vďaka tévé dajto, že som na nej náhodou objavil svoju najnovšiu akčnú modlu. Aj keď to nemá sexappeal iných akčných filmov západnej produkcie (arnie a sylvester vedia...), musím povedať, že ide o najpoctivejší akčný film aký som kedy mal tú česť sledovať! Samozrejme je tam hromada hluchoty, ale je v tom aj istá neskrývaná svedomitosť (presne som to nemeral, ale zdá sa mi, že pol stopáže tvorí akcia a naozaj brilantná). Za pravdu mi dáva fakt, že Michael Bay použil ako vrchol svojich druhých Bad Boys 2 scénu, ktorá sa tu udeje do prvých 10 minút. A skoro identicky... Niekde som tu už videl komentár, ktorého posolstvo by som rád postol aj ja: Kedykoľvek Ti bude pripadať, že máš najhoršiu prácu na svete, len si predstav, že si v Jackieho Stuntman crew... ()

hans500

Legendární Hong Kongský thriller s trochou klasické komiky Jackieho Chana, který ho katapultoval mezi hvězdy. Vynikající akční scény s perfektní choreografií a neuvěřitelnými atletickými a kaskadérskými výkony Jackieho nemají konkurenci, klasický příběh skvěle zrežírovaný ve správném poměru napětí, akce i humoru. Akční klasika. ()

Cedr

Naprosto dokonalé kaskadérské kousky a bojová choreografie, které ani po 30 letech neztratily ani chlup ze své úžasnosti. Jackie Chan navíc umí skvěle prodat i laciný humor, který by v podání kohokoliv jiného působil nadmíru trapně. Chtělo to jen trochu doladit pacing,ale výtka je to minimální neboť jakmile dojde na akci, tak od filmu nejde odtrhnout zrak. 9/10 ()

LFŠ ocení Hynka Bočana a Milana Lasicu

LFŠ ocení Hynka Bočana a Milana Lasicu