Miliónový brouk

Flatfoot on the Nile

Akční / Komedie / Krimi / Drama

Itálie, 1980, 101 min

• Subjektiv

Rizzo už zase s malým děckem řeže zločince, tentokrát v Egyptě. Jinak ovšem film nepřichází s ničím, co by už nebylo vidět v předchozích dílech, ukázkový případ nastavované kaše, byť nastavované relativně slušně. Jediné nóvum je postava šíleného profesora, tu však snímek nemá být na co hrdý. Vědci přece nejsou nemožní, směšní a střelení trulanti, ale zábavní, milí a vtipní společníci. Silné **.(20.1.2009)

Komisár Rizzo patrí asi medzi najlepšie postavy Buda Spencera. A to po zásluhe. Vynikajúce päsťovky vo vtipnom príbehu.(3.3.2011)

• CageDepp

tady sem se teda moc nezasmál...škoda...(26.11.2006)

Toho malýho hajzla v obchodě s kobercema jsem se jako dítě normálně bál :-)(10.2.2013)

Od tohohle filmu jsem cekal, ze bude ze serie o Rizzovi nejlepsi, jenze me prisel jako nejhorsi. Jediny klady filmu jsou zajimavy prostredi a Bodo s Caputem, ktery opet obstaravaj ty humorny scenky. Ale to je tak asi vse, co muzu na filmu pochvalit. Spencer uz zadny hlasky nerika, prvni bitka je az po hodine filmu a celkove tu jsou jen dve, vtipu tu taky moc neni a akce taky skoro zadna. V tomhle filmu se totiz hlavne keca. A to fakt misty dost nudi. Btw. nechapu, proc vsude o Rizzovi pisou jako o Velke noze, v prvnim dilu je Chlupac, v druhym a tretim Rizzo a v tomhle Maxi noha.(15.1.2007)