Miliónový brouk

Miliónový chrobák

Flatfoot on the Nile

Akční / Komedie / Krimi / Drama

Itálie, 1980, 101 min

Jedno z nejpovedenějších dobrodružství tentokrát osamoceného Buda Spencera. Dobrá hudba podmalovává zajímavý děj a bláznivé fackovací scény, kterých je dostatek a jsou i dobře natočené. Enzo Cannavale v roli Caputa není nijak trapný, ale skutečně vtipný a společně s Clouseaovský hlasem a převleky bájného komisaře i trochu připomíná. Ale hlavní pozornost na sebe strhává ohromitý Bud Spencer, který byl v těchto létech asi v nejlepší formě a kraluje každému záběru s ním. Svižná, vtipná a příjemná komedie. Co více si přát?(23.2.2004)

filmová klasika s B.Spencerom - videl som i v kine a na DVD našťastie dabing ostal pôvodný p.R.Hrušinský st i najmladší - vyborná komédia na poobedie(19.1.2013)

V dětství jsem bitky Buda Spencera víc ocenil, teď víc oceňuji krásnou hudbu bratrů Angelisových.(28.4.2010)

Ježiši, jak já to kdysi žral. :o)(3.9.2007)

Toho malýho hajzla v obchodě s kobercema jsem se jako dítě normálně bál :-)(10.2.2013)

• - Ve scéně, kdy Rizzo (Bud Spencer) zachraňuje profesora, skočí do studny, kdy vytryskne gejzír vody a poté do studny naskáčou maskovaní bojovníci. Když je pak Rizzo vyhazuje ze studny, tak jsou všichni suší. (JohnSmith)