Miliónový brouk

Miliónový chrobák

Flatfoot on the Nile

Akční / Komedie / Krimi / Drama

Itálie, 1980, 101 min

Režisér Steno natočil koncem sedmdesátých a počátkem osmdesátých let několik populárních a divácky oblíbených komedií, k těm nejzdařilejším patří určitě Milionový brouk - dobrodružná zápletka, groteskní i napínavé situace na rozpáleném písku v Egyptě a především komisař Rizzo v podání Buda Spencera, který se "probuší" z každé zdánlivě bezvýchodné situace a ještě pořádně zatočí se všemi lotry.(1.12.2011)

...dobré další pokračování případů "Velké nohy"..(28.8.2007)

• mortak

Už mi není dvanáct let - dnes už vidím, že jde o průměrný díl stále stejné Spencerovy filmografie. Je vlastně jedno, co si z ní pustíte.(16.9.2008)

Nejlepší film z celé serie.Viděl jsem to jako první a i po letech je to pořád stejně dobrý.Velké plus je starý český dabing s Rudolfem Hrušinským.A že tam nejsou žádný hlášky jak tu kdosi psal? Hláškama se to tam hemží.(22.12.2011)

Komisár Rizzo patrí asi medzi najlepšie postavy Buda Spencera. A to po zásluhe. Vynikajúce päsťovky vo vtipnom príbehu.(3.3.2011)