Miliónový brouk

Miliónový chrobák

Flatfoot on the Nile

Akční / Komedie / Krimi / Drama

Itálie, 1980, 101 min

Kdo najde brouka najde poklad. Těžiště ropy. Bud Spencer bez Terence Hilla dokázal, že se neztratí a film má spád, hýři nápady a nějaký ten gag se taky najde. Jasně, dneska už to není až taková bomba jako před léty, kdy tyhle filmy frčely. Přesto je to kvalitní komedie. 70%(5.2.2009)

Je síce pravda, že Spencerovky neovplývajú hlbokými, premyslenými a skvostnými scenármi, no pravdou zase je, že vedia milo pobaviť a uvoľniť. Oddychový filmík s trochu kvalitnejšou pointou ako iné Budove filmy, veľa hluchých, naivných a pribrzdeným scén, no pre tú srandu je to aj tak fajný film. 75%.(29.1.2007)

Pátá hvězdička za ten zážitek z dětství, když jsem to poprvé viděl v kině.(21.7.2007)

• mortak

Už mi není dvanáct let - dnes už vidím, že jde o průměrný díl stále stejné Spencerovy filmografie. Je vlastně jedno, co si z ní pustíte.(16.9.2008)

...dobré další pokračování případů "Velké nohy"..(28.8.2007)