V roce 2033 shromažďuje společnost Water&Power světové zdroje vody. Jediné dvě věci, které mohou Water&Power zastavit, jsou tank a opravdu odhodlaná dívka. V hlavní roli vystupuje Lori Petty, bezvadná kamera a skvělý humor ve spojení s fantastickým hudebním doprovodem (Belly, Bjork, Devo, Hole, Ice-T, L7 a další) z tohoto filmu dělají ten největší akční hit pod sluncem! (Warner Home Video CZ)

ledzepfan

Když jsem jako malý kluk četl(jestli se teda komiksy čtou:-) )Tank girl..představoval jsem si to teda dost jinak než jak to pojali tady .....ale popravdě jsem mile překvapen...tomuhle se říká COOL styl=všechno je tak výrazově přeexponované ,přepálené a nedokonalé až je to skoro geniální...--jako jasně je to pakárna ale našlapaná pakárna....a ty hlášky=fakt jsem se bavil=tak kráásně absurdní :,,Já jsem býval pes ale protože jsem byl fakt dobrej,přesunuli mne mezi lidské klokany-nebo tak něják."..hahaha ()

zdepapepa

Nebýt spojení Jamieho Hewletta a Gorillaz, tak se asi na tento film nikdy nepodívám. Jsou filmy, kterým by prospělo zkrácení. Tady je to naprostý opak, chtělo by to přidat, energie na to měly všechny aspekty filmu dost - nemluvím o odehrání animovaných scén, ty mě velmi potěšily svojí stylizací a zapracováním adaptovaného materiálu; mluvím o scénách, které jsou střiženy způsobem, jako kdyby chyběla nějaká prostřední (tzn. že nebylo záměrem nechat diváka tápat). Vzhledem ke kvalitě kostýmů klokaních mutantů těch peněz nemohlo být málo, tak proč radši nezapracovali na scénáři? Celé to bylo hlavně zábavnou jízdou (tankem i obrazně řečeno) v klasickém stylu "devadesátkových" béček se vším, co k tomu patří. ()

Pirkaf

LOL. Ono je lehký tenhle film odsoudit, ale ten komiks je natolik úchylnej, že to snad ani líp zfilmovat nešlo. Rozhodně koukatelnější záležitost než Hellboy nebo Constantine a podobný strašný komiksový "adaptace". ()

numi

Fakt, že se někdo pokusil převést tenhle "comix" na filmové plátno, je samo o sobě slušnou diagnózou. Ale to, jak ho převedl, mi vymlátilo úplně všechny trumfy z ruky. Já snad na dvě hoďky umřel a byl v pekle... To už by někdo mohl zkusit dostat na plátno bandu ze Čtyřlístku. A to Čtyřlístek je proti diviznímu comixu Tank Girl minimálně extraligový. Co vede některé lidi v Hollywoodu k tomu, aby natáčeli adaptace nezfilmovateůných comixů, které by si navíc nekoupil ani rychlošípácký kolega Štětináč? Jedna hvězdička za Lori Petty, které to docela sluší, za Naomi Watts, která v závěru dostává trochu více prostoru, což je to jenom dobře, a za některá vtipná místa, která mě dokázala rozesmát. [březen 2006] ()

Kaluž

Na tank jsme čekali 40 minut a to je moc. Takže si raději sežeňte Tank Girl v komiksové podobě a na tenhle filmový paskvil zapomeňte. A bez koaly je nuda... ()

Derek

tank girl je pravdepodobne jedna z najotravnejsich hlavnych postav na filmovom platne. totolne zmrseny komixak od ktoreho sa tvorci komixu distancovali (a producentom to dali najavo v dalsich cislach komiksovej tank girl), naomi watts sa za svoju ucast hanby a reziserka nielenze cely film nezvladla (producenti vsetko zostrihali a zmrsili co sa dalo), navyse ten otrasny soundtrack (na starosti ho dostala courtney love)... ()

cariada

něco do sebe to má , je to dobrá zábava u které se nesmí moc přemýšlet,pak to jde. Moc se mě líbilo jak čerpali vodu z lidí. ()

kvasiva

WTF ???!! Co to sakra bylo? Asi ještě nikdy jsem neviděl takovýhle film. Jednou si to budu muset pustit až budu zhulenej, protože do té doby to asi neocením naplno :D Pro jistotu nehodnotím, nevím jak. ()

Plangi

Řekněme si to na rovinu...jak by asi měl dopadnout film, kde je i hlavní hrdinka vypatlaná kráva:) Hvězdička za pár hlášek. ()

Aargh

"Dobře mě poslouchejte, nebudu se opakovat, nejsem večerníček." -- Celkem povedená (a silně ujetá) komiksová adaptace, které by slušel o něco lepší scénář a větší rozpočet. ()

LeoH

Totální přetažení všech komiksových klišé je tak do půlky ohromně zábavné, parodické popkulturní narážky vrcholící muzikálovým číslem Let's Fall in Love („What the hell is that?“ — „Sounds like Cole Porter to me, sir.“) taky nejsou k zahození, ale ke konci už to anarchistické třeštění přece jen začne unavovat, aniž by se stihlo vyrovnat naivnímu kouzlu Barbarelly, neřkuli trhlé opulentnosti Pátého elementu. Nepřešvihnout stopáž nebo si víc vyhrát s příběhem a mohla z toho být klasika. ()

mr.kliky

acidem naládovanej cybergrunge 3000. pokud vás pořád baví hlášky na bázi "už to víš že smrdíš", vřele doporučuju. za mě supr ()

lennyd

Lidstvo čeká dost nepříjemná budoucnost - po srážce s kometou na zemi přestane zcela pršet, a na vyprahlých pouštích se voda stává tou nejcennější kapalinou (jó, kdepak krev paničko, ale voda). Bohužel všechny vodní zdroje kontroluje nadnárodní společnost Water&Power, která si s ničím nebere servítky, a pomocí druhého slůvka ze svého názvu si vynucuje pozornost. Ale je zde skupina rebelů, která pod vedením Rebeccy (Lori Petty) s jejím ukradeným tankem a Jet (Naomi Watts) s její stíhačkou bojuje za práva obyčejných lidí (a klokanů)... Tak to jsem nečekal - po velmi kvalitním začátku (první půl hodinka je téměř jak z Šíleného Maxe) se zbytek filmu mění v one-man-show (woman) Lori Petty - bohužel tím ne úplně ideálním způsobem. Vtipů je zde pět a půl, z nichž čtyři a půl jsou docela trapné - a i když jsou ve filmu semtam dobré nápady (získávání vody z lidské krve či holografická plastická operace), je zbytek zabit idiocií nejvyššího kalibru. A korunu tomu dodávají ti klokani :( ()

VanTom

Šílený anarchistický komix s praštěnou punkerskou hrdinkou byl relativně adekvátně adaptován do (polo)šíleného filmu. Pokud ovšem pomineme celou tu ulítlost postapokalyptického světa s nedostatkem vody, nemůže už se opřít o příběh ani zajímavé postavy a jejich vývoj (všebanalizující "rebelka v každé situaci" k srdci nepřiroste, i když si to Lori Petty dává). Akce a filmařské řemeslo také neoslní, obzvlášť, když se (asi i kvůli rozpočtu) náročnější "montáže" či přesuny odehrají jen formou obrázkových předělů obkreslených z předlohy. ()