V roce 2033 shromažďuje společnost Water&Power světové zdroje vody. Jediné dvě věci, které mohou Water&Power zastavit, jsou tank a opravdu odhodlaná dívka. V hlavní roli vystupuje Lori Petty, bezvadná kamera a skvělý humor ve spojení s fantastickým hudebním doprovodem (Belly, Bjork, Devo, Hole, Ice-T, L7 a další) z tohoto filmu dělají ten největší akční hit pod sluncem! (Warner Home Video CZ)

sskrblik

Poctivé béčko se vším všudy, tentokráte odehrávajíc se v postapokalyptické budoucnosti v čele s punkovou hrdinkou, které se nezalekne klokanů ani hlavního bosse. Stylisticky si s tím celkem pohráli a hrdinka střídá jeden model za druhým. Sekunduje Naomi Watts, která je někdy jako puťka a někdy jako slušná kost... Je to sice film, který asi vícekrát neuvidím, ale přesto mě to svou ujetostí bavilo a ideálně zvolený film jako motivace před startem dalšího pracovního dne ()

blackJag

Pokusit se zadaptovat tuto komiksovou šílenost byla celkem odvaha, protože jestli lze námět nějak charakterizovat, tak to leda jako nezfilmovatelný. Ale odvaha sama prostě mnohokrát nestačí. Béčkovou produkci tady doplňuje nudná režie, která je většinou jen bezradným záznamem a ač je všude nápadů na rozdávání, práce s nimi je nepřesvědčivá. Obsazení mi víceméně sedí, i když výkony kolísají (je zajímavé kam až se od té doby dostala Naomi Wattsová, zatím co kde je konec Lori Petty?). Hlášky tu jsou zábavné a film sám je něčím, co se tak často nevidí a to je potřeba taky docenit :-) 55% ()

Ironfood

Sice kravina, ale pobavila mě. Co víc si od adaptace komiksu může člověk přát. Navíc se tady na rozdíl od některých jiných adaptací půlka filmu nezabývá nějakými trapnými duševními pochody hrdiny a jeho komplikovanými vztahy s opačným pohlavím nebo rodinou... A Naomi Watts to tady hodně sluší... ()

mikulíšek

Neuvěřitelně bizardní a ujetá ptákovina v laciném podání. Snaha o zábanvou teenage kruto-punkovou drsňárnu, která se mění v trapně nechtěně vtipnou slátaninu. Na jednu stranu to nepřekvapuje na druhou je to škoda. Animované/komixové sekvence jsou velice hezky udělané, svižné a sexy. Původní komixová předloha vypadá, alepoň po vizuální stránce také velice zajímavě a dává napovědět, že původní ujetost a drsňáctví bylo ve filmu znečně zdeformováno. Při sledování máte neodbytný pocit, že to potencionálně mohlo být velmi dobré (a některé monety k tomu mají i blízko), ale místo toho je to hrůza. ()

bruceman7

Jedna z nejlíp vyvedených úchyláren co jsem kdy viděl. Řekl bych, že Depp se se svým Jackem Sparrowem inspiroval právě u Lori Petty a Carrey se svým Grinchem u zmutované klokaní armády. A ty hustý kreslený sequely, dost nářez. Za 5* ()

1860

Tenhle "film" vás zaujme svojí blbostí, žádným příběhem a jako třešinku na dortu vás dorazí nuda, která následuje vzápětí, když vás přestane bavit vrtět hlavou.. silně NEDOPORUČUJI, stejně jako ministr zdravotnictví.. ()

Tydlidáš

Tank girl je velice povedenej komix. Bohužel to nejde timhle stylem převízt na plátno. Někdy sem tam ani žádnou velkou spojitost neviděl, ale občas sem se i bavil. Takovej průměr filmů s komixovou předlohou. ()

lucijelucije

Vidím, že hodnocení je dost rozpoluplné=) Bohužel pro mě naprostá katastrofa. Film postrádá skoro vše, co by mě na něm mohlo zaujmout. Nedávám odpad, jelikož jsem viděla i ještě více katastrofální filmy. Škoda filmové půdy těchto nepovedených filmů. ()

Ukko

Narovinu! škoda přeškoda. Tank Girl totiž není úplně trapný béčko, snaží se co to de, bohužel né moc úspěšně. Tak především jde o komiksovou přdělávku. Originální komiks tank Girl jse opravdu slušnej úlet a doporučiji si ho přečíst. Film se snaží kráčet v úletáckým stylu, ale moc se mu to nedaří. Těžko říct, jestli jde o tlak producentů nebo neschopnost režiséra, nicméně i přes nepovedený scénář a malé náklady jsem film dokoukal a nebyl nijak zvlášť nakrknutý. Zvláštní kapitolou jsou "komiksové" prostřihy, které jsou vkládany po celou dobu filmu. Podle reakcí jsou poměrně rozporuplné, ale mě se tento komiksový nápad docela líbil. Samotná Tank Girl mi připadla hodně zajimavá a nemohl jsem se odtrhnut od jejího obličeje, takže u mě dobrý. Za vizuální styl, klokany a Tank Girl dávám 3, ale jen tak tak. ()

zelvicka.

Tohle je fakt tak šílenej film, že stojí za to ho vidět. Všechno je šílený, ale když se na scéně objeví mutanti klokanů a lidí, tak to je už vážně mazec. ()

KM Phoenix

Taková starší a ujetější verze Deadpoola. Předlohu jsem nečetl, takže jsem ani nemohl být zklamaný a dost jsem se tou přehnaností bavil, i když je pravda, že ti klokani byli možná až moc :-) ()

(Z)denny

Postkatastrofická cyberpunková smršť plná příjemné muziky.. Hraně-komixové zpracování trochu připomíná české "Čtyři vraždy stačí drahoušku", ale na rozdíl od jiných filmových zpracování komixů si tento snímek na nic nehraje. Prostě lehká, jednoduchá podívaná.. ()

Grizzly

Ujetej komix = ujetej film. Myslim ze podstata byla vystizena perfektne a Lori Petty je jako punkerka Tank Girl nenahraditelna ;)...Tvurci mohli sice dotahnout do dusledku nektere malickosti comixu, ale to uz je jen na okraj. Pro mne jednoznacne palec nahoru. 80% ()

L.Hellhor

Ujeté a šílené post-apo "C". Nebere se vůbec vážně a to se mi líbí. Trhlé hlášky hlavní hrdinky, mutanti klokanů a lidí, spousta až absurdních a zábavných situací. Komiks jsem nečetl (vždycky jsem ho v Crwi přeskočil), a tak nemohu srovnávat, ale u mě se tato Tank Girl zapsala jako skvělá post-apo akční komedie. ()

Israha

Tenhle film je objektivně samozřejmě naprostý brak, který má jen minimum těch "běžně uznávaných" filmových kvalit; ale ta chuť, s kterou ukazuje své pokleslé béčkové koule, je neodolatelná. Vizuál odpovídá spíš osmdesátkám, než devadesátkám, ale je udělaný poctivě; komiksové tempo vyprávění (doplněné dokonce o kreslené vsuvky) se ani na chvíli nezadrhne; a jakkoliv je celý ten postapokalyptický svět ve své podstatě pořádně krutý, hnusný a oplzlý, a může se v něm stát cokoliv, nehledě na to, jak amorální to je (otrokářství, mučení, dětská prostituce, pokusy na zvířatech i lidech, etc.), je to podáváno tak šíleně nadsazeně a ulítle, že se tomu ve výsledku při sledování spíš smějete. Do toho ten prďácký soundtrack a výborně obsazené postavy...vlastně jediné, co Pancéřové holce a jejímu dobrodružství chybí k absolutnímu hodnocení, je trochu větší "šťavnatost", if you know what I mean. Potom by šlo o naprostý grindhousový skvost. Takhle "jen" vydatná trashová nonstop prdel. ()