Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiální text distributora)

Dragoni

Zombie Myslivci po česku, aneb Mysliveckému Honu Zdar !! Dagmar Patrasovou jsem měl vždy za hodnou a milou paní z Kouzelné školky, ale asi jsem se hodně mýlil. Choking Hazard je brutální českou zombie komedií, která apsenci děje dokáže vykompenzovat satirickými hláškami, které se celkem povedly. " Budu sežrán Zombie Myslivci ! Tak nemá zemřít filosof ", " Jak to , že se vlastně ještě hejbe, když už má bejt dávno mrtvej ? A koho to sere ?! ", " Každou chvíli může ožít jako Lesupán ! " Film sice není nikterak dlouhý, ale kratší stopáž by mu jen prospěla, stejně tak i lepší výkony herců, kteří se jen tak bezduše přesunovali po place. Hudba byla dobrá a k filmu docela sedla. Jako přínos českému zombie funny hororu zajímavé -> Slabší 3 * . 45 % ()

Gemini

Nadšenecký projekt Byl Jsem Mladistvým Intelektuálem považuji za jednu pokud ne z nejlepších, tak rozhodně nejoriginálnějších českých komedií. A s nadšením konstatuji, že Choking Hazard by se svému nejstaršímu bratříčkovi v pohodě vyrovnal...kdyby celovečerní film neměl mít taky cosi jako děj:) Ale upřímně - za proslovy jehovistického pornoherce nebo slepého filozofa Dr. Reiniše nebo pro změnu nihilistického Vernera jsem ochotný na tuhle "drobnost" zapomenout a vézt se na vlně hlášek a absurdního českého pojetí zombie horroru od začátku až do konce. A mimochodem, při sledování jsem byl naprosto střízliv;) 80% a nikdy jinak. PS: Ono to tedy trochu vtipné je, protože humor na účet handicapovaných je vtipný takřka vždycky... PS2: POMO jako skriptka ve filmu o filmu je cool:) ()

hirnlego

Nekompromisní zombie-bijice Dádinka, Dušek filosof smrt-nesmrt a Dolanský jako überkůl nihilista - toť spolu s jošťomijou hudební stránkou (wtf Franto...a co tam boha jeho dělala "kluci jsou kámoši" Fixa?) a pár chutňoučkými "efekty" základní kameny jednoho z nejanarchističtěji zábavných českých filmů poslední doby. Problém ovšem je, že hluchých scén bylo docela dost, že zombíci zanedlouho tak nějak přestali být záživní (i když příchod smart-zombies na chvíli opět trochu rozčeřil zatuchlý pach z držek nemotorných chlapců v kamizolkách), a že těch krvavých prasáren - stejně jako "na-kultovnost-aspirujících" hlášek - mohlo být přeci jen o něco víc (ale jakože pár perel by se vážně našlo - příště si to kurrrwa musim psát). Ale jo, byl to celkem nářez - a rozhodně bych uvítala i nějaké to pokračování v podobném duchu - tentokrát už však aby se mohl "naplno" bavit i divák a ne jen účinkující. . . . . (Po Vaterlandu další "myslivecký kult" - že by nová odnož české kinematografie? Jako proč ne - pokud se bude pokračovat v takto svěže originální tvorbě, tak mi jich nandejte plnou igelitku, vtž!) ()

Allien.9

Neskutečná pakárna, která se však nedá nemilovat!!! Jan Dolanský a Jaroslav Dušek sypou jednu hlášku za druhou, kolem pobíhají zombie myslivci, do toho všeho hraje perfektní ro(c)k a vše je snímáno velmi dobrou kamerou (zpomalené záběry, detaily). V "Choking Hazardu" jsou desítky scén, u kterých se doslova válíte smíchy... Vlastně se válíte smíchy celý film. Jak taky jinak, když se v opuštěném motelu sejde šíleně ironický "nihilista", slepý filosof, pornoherec-Jehovista, přehnaná puntičkářka nebo uťápnutý manžel, ze kterého se vyklube "postrach zombievců"... Trapné? ANI TROCHU! ()

Sarkastic

Tak něco šíleně absurdního jsem opravdu dlouho neviděl. Absurdita, která vás donutí se smát. Jaroslav Dušek je kapacita, Jan Dolanský příjemný objev a Dáda Patrasová je třešničkou na dortu. Hláškami typu "Blázníš, já teď nemám na práci ani pomyšlení..." se to jenom hemží, musím se přiznat, že všechny jsem nepostřehl. Jak jsem si všiml, hodně lidí tu nadává, že ti zombíci jsou trapní, Dáda tam nemá co dělat a pornoherec jehovista je fakt trapárna největší. Ale o to tu přece jde. Je to PARODIE na americký béčkový horory, ve kterých se to bezmyšlenkovými scénami jen hemží. I hudba není špatná. Myslím si, že ty 4* si to zaslouží. Pozn.Jsem zvědavý, s čím přijdou ve 2. ()

• Film byl promítán na věhlasném newyorském festivalu Tribeca Film Festival. (scharkan)
  • Choking hazard je vůbec první českou zombie komedií a zároveň prvním celovečerním filmem Marka Dobeše. (ČSFD)