Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiální text distributora)

Razzor_82

"Pojď si zapíchat, pornojehovisto." Tak zombie myslivci jsou originální úlet. Ještě aby to mělo alespoň hlavu a patu. Některé scény mě celkem překvapili svou drsností. Nelze tady popřít nadšení tvůrců ale jejich amaterismus z filmu dost čiší. Žádná pointa prostě tady není. Jen bezhlavé utíkání. Dušek celkem ušel, Izzy už dost přehrával. Proto se to musí brát nevážně stejně jako Dáda Patrasová v tanku. 4/10 ()

Mata

Po všech těch kritikách, po Baldachýnově hodnocení, po Fukově odsudke, jsem na tenhle snímek šel jen pro to, že byl v letňáku a že se u něj dá dát pivo. A musím říct, že jsem příjemně překvapen. Nejsem znalec tohoto žánru a až na pár vyjímek nemám moc s čím srovnávat. Podle mně, pokud se chcete bavit a máte u toho rádi krev a mozky, pokud jste milovník filosofie smyslu života či porna, pokud jste intelektuál ,případně myslivec, je tohle příjemný film na nenáročný podvečer. Smál jsem se a to u českých komedií z poslední doby není rozhodně tak běžné. Ještě bych možná přihodil půl* za "přetočenou" scénu. Škoda, že většina nejvtipnějších scén je úmorně protahovaných (tanec zombie), nebo na opak zbytečně useklá (právě to "převití" by smeslo ještě aspoň náznak zopakování, ono to pravidlo tří není tak úplně k zahození) ()

Solly

Je třeba říct, že jsem k tomuto filmu přistupoval s velkou nedůvěrou, takže rozhodně nešlo o zklamání. Na druhou stranu film není v celku nijak oslnivý, jen má několik dobrých míst, hlášek, scén, herců, nápadů atd. Prostě člověk se nenudí, ale že by se nadchnul tak to zase NE :-/ ()

Sosak odpad!

Originalita by se měla cenit a zombie komedie v českém podání, to už originálně zní... Jenže něčemu tak blbýmu prostě nemůžu dát ani tu jednu hvězdičku - hanba by mě honila s kosou po poli, nebo jak se to říká... Rádobyvtipné vložení Dády Patrasové, neúnosně dlouhá a trapná vložka tančících zombáků, příběh o ničem, neuvěřitelně ztopoření...pardon - toporní herci, prázdné dialogy, ostudné vtipy-nevtipy i amatérské zpracování mě prostě přímo svádí kliknout na "odpad!"...no a taky, že jo... ()

Joski odpad!

Kam až môže česká zhovadilosť zájsť, to sa v oblasti kinematografie nikomu ani len nesníva. Neuveriteľná blbosť!!! Škoda času, peňazí i týchto slov! -100% pod bodom mrazu! DVD išlo rovno do koša! ()

danny_21

Jedna hvězda za Dádu, která zachránila tenhle český zombie pokus od odpadu a mě jen utvrdila, že v zemích českých momentálně nedokážeme slušně natočit žánrově nic jiného než kriminálku a nebo naopak braky podobné nekončící telenovele na nejoblíbenější stanici všech Nováků - 15 % ()

LukasKalasek

Masterpiece české filmové tvorby, respektive masterpiece v kategorii českých avantgardních zombie filmů. Geniálně bizarní polozapomenuté béčko z dob vrcholu zombie éry. Útok nemrtvých myslivců se skvěle doplňuje s filozofováním nad smyslem života a existencí Boha v poloprázdném zapadlém hotelu na schůzce divnolidí, která jako by vypadla z reálných besed s Jaroslavem Duškem, který zde hraje nejspíš sám sebe. Už jen kombinace obsazení herců si zaslouží cenu. Dušek, Dáda, Robert Rosenberg, Luděk Staněk, Babčáková. Geniální. ()

ChickenPate

Tak to je síla. Neměl jsem nejmenší tušení, že něco takového vzniklo. Na český film místy opravdu vtipné a dobře vymyšlené scény. ()

Threepwood

Jsem hodně zklamaný.Čekal jsem,že to bude o hodně lepší(hlavně dějově).Dal bych dvě*,ale za odvahu a snahu ještě jednu* přidávám. ()

kekinka

tak blbý, až je to docela dobrý :) A patraska v latexovým oblečku střílící oživlí mrtvolky...to je prostě žrádlo! ()

SharpChick

Pro českou tvorbu ojedinělý snímek prosycený jak nihilistickým humorem Jana Dolanského, tak úžasnými filozofickými úvahami Jaroslava Duška a jehovistickými řečmi Romana Iziáše... Zbytek mlhavý průměr... 65% ()

Kdyz jsem todleto viděl poprvé, dal jsem dvě hvězdičky. Nyní jsem měl to "štěstí" podivat na to ještě jednou (a bohužel hned po velice zdařilém Shaun of the dead) a stahuju hvězdičku. Až na pár výjimek téměř nevtipný a nudný. Celé se to dlouze vleče... O tom, že se u tohodle budete bát si nechte zdát. Nebrat. ()

Daginka

Mně se to náhodou líbilo.Sice místy trochu ujetý až zcestný děj, ale ve výsledku koukatelné až vtipné.Dolanský nemá chybu, Dušek, jak se tam zase začne vynořovat už jako zomibe, taky ne, ale za zmínku stojí i ten párminutový štěk Patrasové na začátku, to bylo pěkné :).Dávám 70% ()

KdG

Bomba ! skvěle napsané vtipné dialogy, výborný soundtrack a přehršel těch "klišoidních" B-movies scének, které tomu dávaj šťávu. Fakt jsem se téměř celou dobu filmu náramě bavil, a jen ke konci atmoška filmu trochu polevila. Víc takových filmů. ()

PaRi odpad!

Opět jedno veledílo s jepičím životem. Za více slov to nestojí a ta některá silná hodnocení zde nechápu! ()