Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiální text distributora)

Paity odpad!

Pokud o český hororový hazard měl skončit Upírem s Feratu, bohužel to někomu nedalo spát a vznikla tahle debilita. ()

Adramelech odpad!

Zombie v českých lesích a luzích? No to snad ne? A proč má ten film anglický název, když je to český film? Aby to působilo světovějším dojmem? Marná snaha... Hned úvodní scéna ještě před titulky naznačuje, o co ve filmu půjde. Elegantní dáma buší zombíka kamenem do hlavy a tváří se přitom velmi spokojeně. Zjevně ji to baví. Dále sledujeme nějaký psychologický seminář s nudnými řečmi, pak asi v 26. minutě se na scéně za patřičně hnusného hudebního doprovodu objeví zombíci. Celkově tento filmový počin hodnotím jako trapas. A ta muzika se fakt nedá poslouchat. Do výroby s vámi, břídilové! ()

Knowho odpad!

Smíchejte dohromady Návrat oživlých mrtvol, Blair Witch, všechny absolutně trapný český komedie a nechte to natočit Davida Lynche. A ještě obsadtě herce, který ABSO-KURVA-LUTNĚ neumí hrát. A scénář nechte napsat zhulené 8 leté dítě...a i tak vám vznikne něco o chlup lepší než tahle absolutně random sračka. ,,Komedie" hmmm nevím jak ale tak bych tomu fakt neříkal. Jediná scéna, která měla potenciál být vtipná byla absolutně zabitá ,,hereckými" výkony. Za celý film vidíme asi 13-14 postav. Věřte mi. Ani jedna z nich není nijak zajímavá a vůbec sympatická. Ach bože, cos to zase jednou splodil za absolutní výmr-....0/10 ()

abysser

Toto byl opravdu úlet. Vážně a se zalíbením jsem sledoval pouze Dádu Patrasovou s mozkem myslivce na latexové blůzce v prelude. ()

Bafo

Dobra parodie na stary zombicky filmy... Vtipne ale misty trapne... A obcas vazne slabe herecke vykony... presto pomerne dobra zabava... Navic pekne osvezeni ceske kinematografie... ()

Tristaver

Nesmíte se na to dívat jako na horor, je to komedie. Každopádně díky Dobeše, Kopřivy, Dolanského a Duška velice kvalitně natočená komedie. Musím vyzdvihnout hlavně Duška, který tu ma naprosto dokonalou roli. Nás, fantasy čtenáře, potěší i přítomnost O. Neffa v roli super-zombivce. Všechno doplňuje i kvalitní česká hudba. ()

Teabag

První polovinu jsem si chvíli i myslel, že dám 5*, protože takhle jsem se dlouho nepobavil, ale v druhé půlce Chocking Hazard ztrácí dech a už jsem se trochu nudil. Některé postavy (dr. Reiniš, pornoherec Jehovista) jsou naprosto geniální! ()

system

Ja sem se dival asi na uplne jiny film, jinak nechapu tech 56%, protoze Chocking Hazard byl pokus o ceskou zombie komedii, zustalo opravdu jenom u toho pokusu, jinak cely film je naprosta kakastrofa, debilita z toho filmu jenom cisi, herci jsou k posrani a scena kdy zombie tanci pod el. napetim je natolik "uzasna" ze si ji zaradim do slozky M - musite videt, pod kapitolu T - tak debilni, ze neverim svym ocim. ()

willis

Filmu chybí do průměru skoro všechno, dva nebo tři dobré nápady jsou utopeny ve špatném provedení, scénáři i režii. Škoda, námět to není špatný ale tohle beru jako nevyužitou příležitost ke vzniku kultu. Jednu hvězdičku dávám za odvahu natočit poloamatérský film, druhou pak z čistého patriotismu..(26.1.2005) ()

GREGOIRE

Těžko hodnotit. Je to jeden velkej videomusicklip. Nezastírám ani na vteřinu, že je to ve své podstatě konina. Ale to provedení a nadšení, se kterým je to udělaný! Některé nápady a kreace, hudební i herecké jsou fantastické. Dušek je skvělej a není sám. Mile mě překvapil Ondřej Neff. Kdo mě však naprosto „zničil“ záchvaty smíchu, byl Izajáš, pornoherec a jehovista v jedné osobě. Škoda, že padl tak záhy ... Dáda se zaplaťpánbůh pouze mihne a nemá šanci pokazit dobrý dojem z filmu. Chápu rozpolcenost názorů na tohle dílko. Já jsem nic neočekával, počítal jsem s tím, že to bude blbina a po většinu času jsem se královsky bavil. ()

dezert odpad!

Jeden z nejhorších filmů co sem kdy viděl. Odpornej prd kterej neměl spatřit světlo světa.Fuj na tenhle mizernej film na hovno. Jebárna. U téhle debility sem se ani nedodíval na závěrečný titulky, a to přitom se dívám dycky. V téhle jebárně není nic dobrýho. Ani jedna maličkost. Nikde nic. Ani ťuk. ()

Ukko

Bandu kolem Marka Dobeše ( Pavlovský, Kopřiva) mám opravdu rád a na ChHazard jsem se docela těšil. Snad jsem čekal něco podobného jako, dnes již kult, Byl jsem mladistvým intelektuálem. Nicméně očekávání se nenaplnilo. Pár dobrých gegů, zombivci, slepý filosof a Dáda Patrasová s brokárnou bohužel 81 minut neutáhne a ke koci filmu jsem se začínal torchu nudit. Ale za nápad, odvahu, provedení a zombie Neffa, tři a půl. ()

laepus

Díky za tento film. Oceňuju odvahu tvůrců, kteří se nebojí jít mimo proud, který je v současné české kinematografii naprosto konzumní, středoproudový, slámovsko-hřebejkovsko nevinný - kdy všechny filmy vypadají "tak nějak stejně", řeší ty stejné "zásadní" problémy, jsou k "zasmání i zamyšlení" atd. atd. atd. Choking Hazard je od počátku prezentován jako film céčkové (déčkové?) kategorie. Kam jinam taky zařadit zombie tématiku?! ;) Přistupte na tuto hru, nechte se unášet Duškovými moudry a hektolitry umělé krve, překousněte občasnou nedotaženost (herecké výkony některých vedlejších rolí) a užívejte si tenhle český nečeský film, který má své silné momenty. ()

Milky.

Je to dávno co jsem to viděl, ale můžu zpaměti říct, že to je nádherná pitchovina u které jsem se perfektně bavil. Mělo to styl, nadhled a nedělalo si to žádné iluze. Prostě prdel pro ty morbidnější české diváky. Tehdy jsem ještě nebyl tak kritický a v současnosti jsem to nějak nekoukal, takže hodnotím podle tehdejších pocitů a ty mi říkají "dej tomu, vole, čtyři". ()

Strike

Na tenhle film? i když je českej, jsem se dost těšil, zvlášť po tom co jsem si připomněl Mladistvého intelektuála. A jsem rád že mě to nezklamalo. Šedesát minut jsem se obrovsky bavil. V poslední čtvrthodince to ale začlo bejt trochu slabší. Sousta super hlášek. Dr. Reiniš: ,,To není vtipné. I když všechny vtipy s postiženýma jsou trochu vtipné." ()