Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiální text distributora)

Kolssteyn

Opět další ze série českých komedií s vynuceným až trapným humorem. Echt české! Jen zombiefilní téma tento film nezařadilo po boku "Kameňáků." ()

Eluin

Ano, zasmál jsem se (občas, např. tancující zombie), ale jinak mě film ničím nezaujal. Úplně úděsná byla hudba, při jejímž poslechu jsem propadal depresivním pocitům a hledal ztracený ovladač od dvd s úmyslem film vypnout. ()

Puol

Vedel som do čoho idem, ale i tak ma to nebralo. Chválu si toto dielko zaslúži za odvahu a nadšenie tvorcov. Poloamatérske podmienky, výstup niektorých hercov/nehercov a veru často i nuda zrážajú zombiemyslivcov do kolien. Pochvalu za Dádu, škoda že si nezahrala viac. ()

bagetka007

Jedna z největších magořin, které jsem kdy viděla. Díváte se a nemůžete uvěřit, že se to doopravdy děje. Nejvíce jsem se smála u pornoherce (yay), Dáda mě děsila, množství brutalit také, kvalitou je to asi na "odpad", ale stejně dávám dvě hvězdičky za pobavení :) ()

IGNI

Prostě skvělé už od začátku: Dáda na tanku, pornoherec-jehovista, zombivci, excelentní Dušek a Dolanský. V neposlední řadě skvělá hudba - není co dodat. Když si uvědomím, že každý kdo se na filmu podílel dostal symbolický honorář 1Kč jde opravdu o nadšené dílko.... ()

Olík

Neberte prosím tento nimrodpornonemrtvýhadrock projekt bývalého mladistvého intelektuála Marka Dobeše zase tak vážně a nebo neberte tak vážně sebe, nehrajte si na ctěné recenzenty a intelektuální vrchol naší společnosti........vždyť kluci si chtěli jenom tak trochu zablbnout. I když vlastně také bych měl výtku - něco tam bylo (cameo Dády Patrasové, samotný nápad se zombie myslivci, výkon Kamila Švejdy), ale pánové si k tomu mohli ještě sednout, věnovat trochu více péče, před samotnou řežbou více měřit a třeba mohlo vzniknout něco jako byla svého času Chytilové Vlčí bouda. Jenom jako příklad bych použil roly pornoherce Měchury. Ne stěžejní, ale společně s tou Duškovou nejzábavnější postava, která by se pomocí lepšího castingu mohla dostat do bájí.......nevím čí to byl nápad obsadit právě leadera karvinské hardrockové Dogy, ale já jsem si tam celou dobu představoval Vrtulníka Michaela V z J.A.R. nebo Ice-B z Elektrick Mann. Takže příště bych prosil seriózněji přistoupit i k věcem neseriózním a třeba se dočkáme kultovní zombie žánrovky, která zatím po našich lesích neběhá. ()

merigieren

zombíci a krev hodně trapný, ale průpovídky, kterých je tam 3/4 filmu jsou hodně vtipný :-) a taky je zajímavý, že na klíčích v kuchyni je klíček na zamykání PC. ()

salamandrr

V některých scénách tohoto snímku jsem měl pocit,že film paroduje sám sebe.Například když jsou zombivci(zombí myslivci) zasaženi elektrickým proudem,tančí seč jim síly stačí a jeden obzvláště zdatný jedinec začne roztáčet elektro bogie nevěděl sem zda se smát či zda už je to za hranicí vtipnosti.ovšem rozhodně nelituji shlédnutí a nápad "jehovisty porno herce" je naprasto dokonalý.hvězdičku dávám též za dádu patrasovou jenž zde nevystupuje s žížalou Julií,ale má brokovnici a vystřeluje mozek,no a konečně také za píseň pohřební rok od DR.PP.myslím,že česká scéna se má na tomto poli ještě co učit,ale choking hazard nemá být horor nýbrž černá komedie a jako taková není úplně odsouzen k zapomění ()

Afterpoe odpad!

Bezducha zombie blitka s cakajicimi mozky, vtipy, na ktere se musi upozornit a vrcholne odpornym herectvim. Ani -zmrtvychvstaty- zombie Dusek (v jinem filmu ho asi takto neuvidite) a mrtve hordy zakernych lesnich myslivcu nejsou natolik atraktivni, abych udelil teto nesmyslne slatanine s militantni Dadou Patrasovou ODPAD! Neni o co stat. A to ani o jeden aspekt filmarskeho kumstu. ()

Márduk33

To jsem se chtěl takhle jednou v noci pobavit, tak jsem zkouknul s velkym očekávánim tenhle snímek. Hm, jenže ono to všecko ani moc vtipný nebylo. Jako párkrát jsem se zasmál, ale jinak jsem docela nevěřil vlastním očím, jaká je to nevtipná slátanina. ()

Jeand´Boa

Když to člověk nebude brát moc vážně (takže se k tomu vlastně postaví úplně stejně jako tvůrci), bude se bavit v luxusních výškách...občas je potřeba oddychnout si a nechat se lacině bavit...já se teda bavil!... "Oni jsou vlastně součástí ekosystému - já jsem proti vybíjení ohrožených druhů..." ...Parádní blbost z našich luhů a hájů...Nebýt toho "přetočeného" konce, který by byl tím pádem nahrazen lepší pointou, bylo by to ještě lepší... ()

Barak

Jeden z mála českých filmů, ze kterého jsem i po několikátém shlédnutí úplně "paf". Výborná parodie na zombie horory, které vévodí Jan Dolanský. Souhlasím, že je to blbost a pitomost, ale těch hlášek, černého humoru a krve je tu víc než požehnaně. Já se u této zvrácenosti pokaždé skvěle bavím.... :) (Btw, hodnocení je možná trochu vysoko, ale když se ohlédnu, tak v česku snad nic podobného nikdy nevzniklo....) ()

helraiser

Tak tohle to je vážně maximální úlet, naprosto šílená zombii komedie, která mě totálně rozsekala. Zombii myslivci jsou dokonalý. Zábava od začátku do konce, spokojenost je v tomto případě na místě. ()

RobLord

Jednu hvězdičku dávám za nápad s kurzem doktora Reiniše. Další mohla přibýt, kdyby byl film doprovázen symfonickou hudbou, namísto písní jako Pohřební Rock'n'Roll. Tři hvězdy bych Choking Hazardu dal v případě, že by se děj přesunul do hor, kde Horská služba vyhlásila zákaz vycházení kvůli prudké sněhové bouři. Jakmile by veskrze trapné zombie myslivce vystřídal tajemný vrah, klikl bych na čtyři (slasher ne, spíš podivná psychologie postav, hledajících smysl života, záhadné vraždy a třeba trocha duchařiny). Pět jich mohlo být, kdyby z filmu zmizel humor. Otázka zní: Kdy začnou Češi točit horory tímto způsobem? Choking Hazard podle mého soudu patří na 100% do žánru KOMEDIE; ano, smál jsem se přímo královsky. Horor = HRŮZA to rozhodně není. ()

zeďa

Marek Dobeš natočil (záměrně) "špatnou" zombie (tady by se hodilo spíš zombiveckou) béčkovou parodii. U podobných filmů je vždy těžké soudit, vždyť přece to diletanství je jedním ze základů, na kterých to celé stojí. Místy až neuvěřitelně špatné herecké výkony do celé skladby kupodivu docela zapadají a naopak vyvolávají zajímavý kontrast s postavami dr.Reiniše (Jaroslav Dušek) a Vernera (Jan Dolanský). Nevím, jestli je to materiál vhodný do kin, spíš jde o zábavu pro menší okruh lidí. Dle reakcí na idmb lze ale soudit, že si film svoje publikum našel i mimo ČR a to je jen dobře. ()

Ondr@932 odpad!

Kriste pane na nebesích " Český Zombie film" !!! Já milovník amerických luxusních zombie filmu se podíval na českou hrůzostrašnou zombie sračku! Takové hovno ! Tak to je moc. Prostě nemůžu dát nic jiného než odpad, jelikož když to porovnám s USA tak je to urážka amerických zombie filmů! I když to bylo chvílemi trochu vtipné, ale ty herecké výkony na nule! Doufám, že Češi se nepokusí natočit opět něco podobného v tomto stylu, neboť Češi na Američané prostě co se týče herectví a režiserství bohužel vůbec nemají! To ať se radši Čeští herci snaží konečně udělat nějakou pořádnou pohádku jako byly v 80 letech minulého století. Ani to se jim už nedaří. Je to bohužel fakt, že čeští herci v posledních letech jsou horší a horší. Ale nemůžou za to jen herci, ale i režiséři a ti kdo sestavují scénař, který také často stojí za hovno! Začíná to být bohužel prostě průser českého herectví. Dřív byly tak pěkné české filmy, ale teď ? Tak to je umění najít nějaký fakt pěkný český film ... Za tento patos dávám 5%, a to je za tu snahu se vyrovnat USA, což se vůbec nepovedlo a nikdy nepovede. ()