Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiální text distributora)

Moogwi odpad!

Škoda, myslel jsem že se pobavím o trochu víc... moc vtipů tam nebylo... Jediné plus - profesor Jarda Dušek + Jehovista Pornohorec..Robert De Niro hadra :)) jinak - odpad ()

Compadre

Moc hororový mi to nepřišlo, i zombiemyslivci se musí umět zahrát a tihle mi přišli prostě takoví nedotažení..Buď se hejbali až moc dobře, nebo zase úplně na hovno podle neznámého kíče..asi byli chvílema prostě unavení..Hudba mi k daným scénám kolikrát vůbec nepasuje, ale je tak dobrá, že mi to bylo i docela jedno :-) v celku je ale tohle všechno jen detail, protože snímek je vyloženě komediální. Smál jsem se snad úplně pořád - na postavu Izzyho izajáše jsem se těšil nejvíc a čekání se vyplatilo, protože je to fakt mistr ("pojď si zapíchat pornojehovito!" "Co?" No, pojď si zapíchat, viš co...já za chvíli pravděpodobně umřu a poprví v životě mam možnost, si zapíchat s profesionálem, takže je jasný, že to bude nátěr" "Nezlob se, ale já teď nemam na práci ani pomyšlení"...). I ostatní návštěvníci hotelu jsou taky moc fajn. A vůbec, celej film je špička! ()

Musak

Tak tohle je prvni ceskej film kde se obevuji ozivle mrtvoly..resp ozivli mrtvi myslivci:) ikdyz to asi spoustu lidi moc nevezme, tak me se ten film libil. libil proto ze je opet necim novym co v ceske filmografii jeste nebylo. V prvni rade jde o parodii na vsechny horory kde se vyskytuji ozivle mrtvoly, coz je nejvice videt kdyz ma myslivec narazenej hrnec na hlave a na nem nakreslenyho smajlika nebo kdyz mrtvy myslivci tancuji zasazeni el. proudem na muziku...pokud jde o pobaveni tak film urcite svuj ucel splni. Pokud chcete ve filmu hledat neco hlubsiho, tak se vam libit nejspis nebude. ()

masw

Když jsem poprvé uslyšel o první české zombie komedii, byl jsem nadsený, až jí uvidím, ale nestojí za nic! Opravdu nudná (až na Dolanského, Jaroslava "Reiniše" Duška a Izzyho), hloupá (kdo kdy slyšel o zombie myslivcích???) a pokažená (sakra vždyť tam jsou recenzenti, kteří by tomu mohli rozumět!!) Dobře opět se vracím ke slůvku nízkorozpočtový, což neomlouvá i tak to mohlo být lepší. ()

Guzo odpad!

I ten nejhorší horor mě vždycky alespoň něčím zaujme, ale tohle je tak trapnej film, že se na to vůbec nedalo koukat. Jistě, autoři to brali jako parodii na horory, ale celé to je jen velmi trapný pokus o ní. Herecké výkony hl. postav naprosto hrozné, zombie myslivci naprosto hrozní, hudba naprosto nezapadající.. Odpad nad odpady ()

Koryntos

Nevím, co na to říct. Jestli hanit, nebo chválit, přestože je to neskutečná opravdu neskutečná blbina, smála jsem se u toho jako dlouho ne. Nevím, jestli hanit rádoby inteligentní hlášky, nebo se jim jen hlasitě smát. Nevím, jestli se smát, nebo znechuceně brečet nad Dádou Patrasovou v tanku, která všechny zachrání. Tenhle film je pro mě jedním velkým NEVÍM. Nevím ani kolik dát hvězdiček jestli dvě, nebo tři. Dávám dvě, nevím proč. Nevím, asi bych měla začít hledat, na nějakém kurzu, smysl života. 26. 11. 2014 konečně viděno po druhé a musím tam mrdnout 5*, bo to byl nátěr. ()

Ompus

Přestože tento film trpí spoustou vad na kráse (Např. úvodní titulky, velice laciný přechod z pornoherce na pornoherce-jehovistu.) a momentů kdy tento film vypadá jako pařba hlavních hrdinů se zombivci, kde občas zemře některá z postav, nese v sobě hodně toho, co z toho dělá film za čtyři hvězdičky ( např. polhed očima slepé guru Reiniše, když je požírán zombivci). A hlavně: "Chuť se přeceňuje." ()

hot_spot

"Zombie myslivci? To je nějaká blbost ne?" Od statusu totální trapárny zachraňují Choking Hazard hlavně Izzi, Jakub Dolanský a pár perfektních hlášek, jinak to jako komedie moc nefunguje. Pořádný gore nářez by to vynahradil, bohužel ve srovnání s Jacksonovými debuty, u kterých se člověk doopravdy popadal za břicho z likvidací pomocí sekačky na trávu, tady působí ta půlsklenička marmelády coby rozstříknutý mozek dost uboze. Film tak má šťávu jen první půlhodinu, kdy ještě na plátně neopruzuje žádný nalíčený filmový kritik. ()

Madlene

Tak pravda, hledání pravdy, to zní moudře a když se správně nakombinuje se zombivci, je to pak vtipná podívaná. Skvělé, když si umí tvůrci udělat srandu sami ze sebe. ()

manonfire

Jaroslav Dušek a jeho filozofické repliky samozřejmě vedou. "To je co? To je štětka? Kanibalští myslivci? ....Takto by filozof neměl umírat!" "To mám jít do lesa? Zalézat do hlíny? Já tedy nejsem proti občasné meditaci..." Samotní myslivci ale byli dost trapní, kromě toho s hrncem na hlavě. 60% ()

Specs

Hlášky: Nedobyl: - "Hele, jaktože se vlastně hejbe, když má bejt dávno mrtvej?" Křenovcová: - "A koho to sere?" & Křenovcová: - "Hele ty, pojď si zapíchat." Měchura: - "Co?" Křenovcová: - "Pojď si zapíchat pornojehovisto. No víš co, já za chvíli asi pravděpodobně umřu jo a poprvý v životě mám možnost zapíchat si s profesionálem, takže je jasný, že to bude nářez." Verner: - "Logická úvaha." Měchura: - "Nezlob se, ale já teď na práci nemám vůbec pomyšlení." & Nedobyl: (Prohlíží si zkrvavené ruce.) - "Hele, todle to je nějakej vetřelčí sliz nebo co." Verner: - "To je voko." Nedobyl: - "Oko?" Verner: - "Hm." Nedobyl: - "Aha, oko, tak to jo." Verner: - "Bělmo." ()

Composter

Tak tohle dílko nemůžu hodnotit hůře už jen proto, že se ho vůbec podařilo natočit. Nebývá u nás zvykem, aby si pár filmových nadšenců natočilo vlastní biják v béčkovém stylu...a navíc o zomies! ...tedy pardon, zombie myslivcích! Je to výborná ptákovina plná úžasných vtípků, které z hlavy jen tak nevymažu. Dáda s brokovnicí či v tanku, Dušek a jeho filosofický seminář, Švejda, který se svou přilbou přichází na chuť decimovat zombíky...prostě paráda. Postavičky se vyloženě vyvedly. Je to prostě srdeční záležitost, kterou si někdo vymazlil přesně podle svého gusta...a ještě se na tom všichni pěkně vyblbli :)) ()

sedm.1

Jsem obrovský milovník gore horrorů,ale tohle....jasně,je to možná první vlaštovka v českém horrorovém filmu,je to dělané spíš na amaterské fanouškovské bázi a měl bych být proto nejspíš schovývavejší,ale tohle je fakt moc.Jasně,že jsem neočekával další "Peter Jackson Party",ale proč nezůstali autoři věrní pouze jednomu žánru?Ať už kdyby natočili čistě zombiihorror plný gore efektů,nebo jen čistou komedii bez krve,výsledek by podle mne byl pořád o 100% lepší než tenhle mix komediálního horroru,který dopadne většinou(ať už je z kteréhokoliv koutu zeměkoule)velmi špatně.Co by se týkalo těch krvavých vsuvek,ty byly ještě na solidní úrovni,která se dala kousnout v pohodě,ale ty rádobyvtipné vsuvky(zombii s hrncem na hlavě,na běhátku,tančící pod proudem,Dušek zombii,atd,atd.....),to je to nejhorší,co jsem možná vůbec kdy viděl.O hercích,nehercích,ani radši svůj názor zveřejňovat nebudu!Takže ta jedna hvězdička je za pokus o natočení horroru v čechách,JINAK BY BYL STOPROCENTNÍ ODPAD! ()