Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiální text distributora)

Smileface

Choking Hazard není ani komedie, ani parodie či už vůbec ne horor, je to prostě blbost. Pokud byste měli někdy náladu kouknout se na špatně natočenou, nevtipnou pseudokomedii o zombie myslivcích tak si nemůžete vybrat nic jiného ;-) ()

vitekpe

Hura, cesi se odvazili natocit neco jineho nez rodinnou komedii. Kez by se odvazili casteji nez jednou za deset let... P.S.: rok 2023 na kolik ceskych filmu z poslednich 25 let se radi podivate opakovane, ha? A Dada samozrejme... :) ()

Dromed

Jako parodie velice povedená. Navíc pár opravdu skvělých výroků: "Být sežrán zombie myslivci? To není smrt pro filozofa." ()

Angus odpad!

Nejhorší zombie film co jsem viděl.Musel jsem to vypnout po polovině!Ovšem že to je Český film. ()

misstake

Iracionální chaotické a nesmyslné je integrální součástí nejen Choking hazardu, ale neodmyslitelně patří také k filmům, které pánové Marek Dobeš se Štěpánem Kopřivou rádi a k nimž se jejich snímek docela zná. Jejich originální a vtipné recenze a články v časopisech jsem čítával vždy s radostí. Takže na při prvním shlédnutí jsem očekával něco úžasného. Nedostal jsem žádnou bombu, ale docela dobrý zombie film. Což není málo. Když zohledníme to, v jakých podmínkách film vznikal, jako třeba korunové honoráře herců, tak je to výsledek hodně dobrý. Podařil se pravý béčkový vzhled filmu včetně těch správně (u některých až příliš) toporných hereckých výkonů. Filmem bylo taky dokázáno, že když se chce, tak všechno jde. A že když je někdo dobrý kritik, tak ještě nutně nemusí být dobrý filmař. Ale třeba Fulciho "kvalit" Marek Dobeš dosáhl:-). Těším se na nějaký další počin tvůrců. Alou na nákup kečupu. ()

Cruise

Tak jsem to akorát ted shlídnul! Dost mě to překvapilo. Rozhodně jsem nečekal intelektuální přístup, ale co sranda byla...Jdu se projet tankem s Dádou! ()

LEATHERFAC

Vážení přátelé...začíná to velmi slibně...ale ve druhé polovině, od doby kdy přijdou zombíci, je to čím dál horší a horší...škoda...mohl to být zajímavý filmeček... ()

NICOX

Mega obří stupidita, debilita a zhovadilost. Ale nemůžu popřít, že sem se u toho náramně pobavila. Teda tu první hodinku (už hned ten začátek s Dádou byl krutej), konec už docela nuda. Jarda Dušek alias Dr. Reiniš rulezzz!! 65 % ()

klukluka

Líbil se mi Dolanskýho salámista, tahle poloha mu slušela. Je tam i pár fakt dobrejch fórů. Škoda, že tady tomu nejde dát 3,5 pecky, přesně takhle bych to chtěl ocenit. ()

Hopper

Úchylnosť, ktorú je možno s pokojným svedomím hodnotiť kdekoľvek medzi 0 a 5. Chvíle nudy striedajú brilantné momenty a tým trpí celý film. Skrátka záležitosť, ktorá nie je pre každého, osobne dávam za tri. ()

wosho

Nevyrovnané herecké výkony, klamající tělem, zábavné, vtipné, debilní, amaterské, koukatelné, groteskní, nafoukané, přiblblé....taková slova mě při sledování Choking Hazard napadají. Největší zásluhu si za tento film zaslouží Dušek. Dolanský a scénář. ()

Shakeus odpad!

To je nějaký omyl ne? Takovou šračku jsem si snad ani nedovedl přestavit. Herci v čele s Duškem na plátně šaškujou a snad si myslí, že dělají humor nebo co. Odpad nad odpady. ()

eagle-eye

Braindead Made In Czech bych od tohoto filmu opravdu neočekával. I když cca s 15-ti letým spožděním a horšími triky, tak jsem se přesto skvěle bavil při Dolanského hláškách a při řádění zombie myslivců. Dušek taky OK, ostatní (ne)herci sice hráli tužku, ale v kontrastu s dvojkou Dušek Dolanský to bavilo a vlastně plnilo účel Béčkového filmu. Bravo tvůrcům za solidní úlet a klíďo bych zkusil dvojku, ať je nějaká prdel...;-) ()

Slimak

Nemusí se mi vysvětlovat že se to nemá brát vážně...to já dobře vím...ale i tak skoro nekoukatelný film u kterého jsem horko těžko vydržel do konce i přes jeho relativně krátkou stopáž.Něco tak neochvějně blbýho jsem zatím neviděl ani nepamatuju...primitivní humor jemuž se nedá smát...takže možná kdyby tam ani nebyl vyšel by z toho film lépe nebo by nic neztratil.Ale jestli měli tvůrci jó běhavku na komédii pak by tam zase nemuseli být ty pitomí zombivci...jedno podráží druhý.Mám za sebou horu filmů na toto téma a dvě hory jich bylo blbejch....ale takhle teda ne.Jedna * za to že film dokáže pořád vypadat jako že začne bejt zajímavej.To je možná vzácnější dovednost než zajímavým být... ()

Hanys_

Při prvním zhlédnutí (konec roku 2004) jsem tenhle film absolutně nedocenil. Při druhém (konec roku 2009), jsem si už užíval každou hlášku, každou scénku a královsky se bavil. Je tady náběh na 5 hvězd, protože takhle jsem se u českého filmu nezasmál ani nepamatuju. 8/10 (a pořád nemůžu uvěřit, že mi kdysi ten film připadal průměrný) ()