Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiální text distributora)

Pirabin

Není to inteligentní, chytrý film, ale to po tom nikdo nechce, skvěle paroduje, chvílemi až tromácky, pro horrorové fainšmekry, je povinost dát 5h..:) ()

honajz2

Tohle je můj první zombie horor. Je hodně hororů, které se věnuje zombie tématice, ale já jsem ve skutečnosti žádný neviděl. A tak jsem se rozhodl to zkusit. A když se teď dívám na české horory, tak proč ne něco českého? Tak jo, dle mého spíš komedie, než horor, ale to jsem přesně čekal. Spíš jsem se u tohoto snímku bavil než bál. Ale dívat se na to dá, a pár scén bylo docela dobrých. Konec byl nijaký, nic neřekl, nic neukázal. Některé postavy mi byli sympatické. Jak jsem se myslel, že to bude krvavé, tak to nakonec i bylo. Normálně bych dal 1*, ale pár skvělých fórů vytáhlo hodnocení na slabší 2*. ()

easaque

+1* Tenhle bizár jsem kdysi dávno viděl, ale neohodnotil a tak když se naskytla příležitost k repríze, tak jsem do toho šel. Ve výsledku jsem rád, že se můj prvotní pohled nezměnil a můžu tenhle kousek okomentovat. Je to typický fanouškovský film s kupodivu docela známými tvářemi, kteří se nebáli přidat a myslím, že je natáčení mohlo bavit. Pro úzkou skupinu diváků, které baví hororové parodie a nezáleží jim na provedení to může být taky dobrá zábava. U mě platí bohužel jen první polovina pravidla a tak ho můžu bez okolků zkritizovat ;-). Ani mi nevadil ten amatérismus, který může být někdy i ku prospěchu, ale spíš scénář, který nejspíš pro nikoho z autorů nebyl důležitý. Diky možnosti přetáčet jsem to zvládnul a při pár momentech se i docela zasmál, ale jinak je to dost málo, abych dal filmu dvě hvězdičky. Proto mu musí stačit jen jedna a další repríza opravdu nehrozí [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 0 (3*MAX) ] ()

ZoltanCZ

Ohodnotit Choking Hazard je oříšek. Je to odpad, nebo snad pět hvězd? Každopádně je to ta nejlepší kravina, kterou jsem kdy viděl. ()

Rabina

Podle reakcí jsem čekal ptákovinu, ale.... bavil jsem se od začátku do konce... Zábavnější než cokoliv za posledních 8let v českém filmu... ()

rakovnik

Komediální složka filmu mě bavila, ta horrorová byla o dost slabší. Každopádně, postava pornoherce je opravdu vtipná a cynik Jan Dolanský taktéž. Méně povedení už jsou zombíci (tím nemyslím maskami, ale hraním), ale některé scény jsou i napínavé. Rozhodně celkem povedený horror po česku, což u nás není zvykem. ()

Martin741 odpad!

A ja ze si pozriem nejaky dobry film o hoteli uprostred hlbokych mlznych lesov no a takato planoba sa z toho vyklula . 0 % ()

cariada

Je to ujeté ,místy nechutné,ale zábavné. Prostě zombi komedie ,ale česká což je velice super ,že už i u nás dohoto tvůrci šli. Zombi myslivci to je úlet. Doufám ,že se dočkáme druhého dílu ,který tvůrci slibovali a zatím nák nic. ()

lebowski!

Co k tomu říct? Film je tak crazy, že pobaví, avšak na druhou stranu sám si podráží nohy. A Patrasová je pomyslná třešnička na dortu, který hrozně vypadá, ale některé části se dají skousnout. Podruhý bych to však neriskoval. P.s.: Docela rád bych viděl jak by si s tématem ve své době pohrál tvůrce českých crazy komedií Lubomír Lipský. Sovák, Menšík, Filipovský jako přeživší, Kemr se Srstkou jako zombie. A cameo Mildy Kopeckého. ()

Nach

Občas zajímavé nápady, přebíjí hloupé a naprosto zbytečné scény, které občas hraničí až s kýčem. Přesto ale nejde o vyložený propadák. 50% ()

WoWoW

Místy to bylo tak pitomé, že to bylo naprosto geniální a já skoro umíral smíchy. Za chvíli to zase bylo úplně debilní. Naprostá houpačka a čím víš se člověk dostal o to horší byl následný pád. Možná to chtělo místy trochu ubrat. Ale musím uznat, že už jen odvaha natočit něco takhle šíleného je obdivuhodná. Je to přesně ten druh filmového umění, ze kterého vznikají kultovní kousky. ()

cubajz

po solidním nástupu film rychle ztrátí dech a čeká nás jen velká a ještě větší nuda... Krve, vnitřností a vtipných vtipů by mělo být přeci jenom víc. ()

C0r0ner

Je fajn, když jsou si tvůrci ochotni ze sebe udělat prdel, což je přesně případ Choking Hazard. Na českou produkci je to totiž jako zjevení invence a humoru, které bych vážně nečekal. O ději se sice moc mluvit nedá, ale všechno vynahradí ta parádní idiocie a Dagmar Patrasová na tanku. Bezvadná píčovina. 80% ()

tomtomtoma

Choking Hazard je svérázný film, který mě, možná trochu překvapivě, míjí. Snad nebude POMO příliš zklamán. Zdá se, že tvůrci chtěli vytvořit nihilistický film a v dobře míněné víře pochopení nálady projekt také v tomto duchu vedli. Došlo i na Friedricha Nietzscheho a jeho nešťastný termín o nadčlověku. Inu Bůh je mrtev, my jsme ho zabili a nově zvolené božstvo je společenstvím zlodějů. Nemám námitek proti nihilismu, sám ho často praktikuji, ale zombivci a nadzombivci se svým řáděním mě nechávají chladně netečným. Cítím uvnitř jistou schizofrenní paranoiu, duch mě oslovuje, ovšem žánrový formát již nikoli. Herectví je rozpolcené, někteří ho zvládají s bravurou, jiní trýzní všechny myslitelné lidské smysly. Na druhou stranu extrémně osobitých filmů je poskrovnu a zajisté si své fanoušky, obzvláště z řad milovníků béčkových hororů, bez problémů najde. Hlavní postavou tmavého příběhu je Martin Verner (zajímavý Jan Dolanský), lhostejný skeptik. V jeho pochybovačných projevech se skrývá znuděná póza, nadání pro manipulativnost, obezřetnost a přizpůsobivost. Ale i on chce především přežít. Úchvatnou postavou je doktor filozofie Reiniš (dobrý Jaroslav Dušek). Evidentně žádná okolnost ho nedokáže vyvést z míry stoického klidu a stále pokračuje ve svém výkladu o smyslu života, dotýká se agnosticismu a vše přes překážky spěje k poznání. Hlavní ženskou postavou je Klára Hanušová (Eva Nádaždyová), spořádaná mladá žena. Zážitek se stává očistcem, jen smysl života zdá se jí být navždy nevysvětlený. Ale něco nového se stejně začíná rodit. Dlouhodobým pátračem životního prozření je Tereza Lefnerová (Anna Fialková), svědomitě snaživá při proslovech svého filozofického gurua. Jistý druh uspokojení nalezne jen Miroslav Nedobyl (Kamil Švejda), Terezin submisivnější partner. Užívá si svou krátkodobou převahu s důkladnou pečlivostí. Výraznější postavou je také Ivana Křenovcová (Eva Janoušková) a její hédonistické hltání života. Záměrně nejbizarnější postavou je Karel Měchura (špatný Roman Izaiáš), pornoherec a svědek Jehovův. Z dalších rolí: vypočítavý hotelový číšník (Petr Bartoška), pomalý kuchař (Luděk Staněk), svérázný hotelový zásobovač Daněček (Martin Mudr), vyděšená servírka (Bohuslava Šmatolárová), vychytralí superzombivci nadlesní Bárta (Jan Nemejovský), Knýbel (Ondřej Neff), Stančík (Jan Sýkora) a Zdražil (Pavel Holec), či superžena a zombivcobijka (Dagmar Patrasová). Nihilismus ano, zombie ne. Uznávám originalitu i ozvláštnění, jen ten způsob zdá se být dozajista nešťastným. ()