Téměř bez šance

Brokedown Palace

Takmer bez šance

Drama / Thriller

USA, 1999, 96 min

Velice kvalitní film,který stojí a padá na hereckých výkonech Claire Danes,Kate Beckinsale a Billa Pullmana.Scénář je taky skvělý.Režisér zdatně buduje atmosféru filmu,díky které si budete připadat málem jako by jste byli spoluvězni hlavních postav.Taky perfektně ukazuje co s vámi udělá falešné obvinění z překupnictví drog,pobyt ve vězení,kde skoro nikomu nerozumíte ani slovo,a hlavně reálná možnost,že na tom místě zůstanete po zbytek svého života.Deprese,zoufalství a vztek.Přesně tohle jsem cítila při sledování tohoto filmu.Film mě dokonale vtáhl do děje.Opravdu mistrovské dílo.(6.8.2009)

Příběh ze života...bohužel se podobných osudů odehrává spousta :-((11.8.2015)

Docela dobrý thriller, ale nic výjimečného, dobrý příběh, málo napětí.(29.6.2009)

• - V Thajsku bol tento film zakázaný. (m.a.t.o.)

• - Přestože se děj snímku odehrává v Thajsku, natáčení většiny scén probíhalo na Filipínách. (Dlee)

• - Úlohu Darlene si pôvodne mala zahrať Jennifer Love Hewitt. Kvôli pracovnej vyťaženosti ju však musela nahradiť Kate Beckinsale. (m.a.t.o.)