Téměř bez šance

Brokedown Palace

Takmer bez šance

Drama / Thriller

USA, 1999, 96 min

Ani by mě nepřekvapilo, kdyby se něco takového skutečně někdy stalo..(4.8.2011)

Než jsem viděl tenhle film, tak jsem si myslel, že jsou Claire s Kate solidní šťabajzny. Jenže oni jsou lepší teď než tomu bylo v době, kdy jim bylo dvacet. Jinak se ve svých mladých letech zamotali do docela zajímavého konfliktu s klasickou devadesátkovou atmoškou a solidním blow-upem na konci filmu. Kvůli němu to stojí za to tenhle film vidět. Dokud to neuvidíte, tak tomu neuvěříte. Podle mě největší filmové sebeobětování vůbec.(3.10.2016)

Zaujímavý film, neskutočná Danes ... vždy si tento film rada pozriem.(18.11.2013)

rozpočet : $25 million tržby americké : $10,115,013(18.4.2007)

Podnetný snímok s výborným obsadením naráža v druhej polovici do vlastných prekážok a záverom to všetko dokoná.(31.8.2012)

• - Přestože se děj snímku odehrává v Thajsku, natáčení většiny scén probíhalo na Filipínách. (Dlee)

• - Nejedná se o skutečný příběh, ale snímek je založen na skutečných životních zkušenostech pašeráků drog v Thajsku. (Dlee)

• - Úlohu Darlene si pôvodne mala zahrať Jennifer Love Hewitt. Kvôli pracovnej vyťaženosti ju však musela nahradiť Kate Beckinsale. (m.a.t.o.)