Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

ambrožmrož

Je to fakt vtipná komedie a určitě si zaslouží lepší hodnocení než tu je. Určitě bych doporučil lidem co pracují v ´customer-facing environment´ 3.5* ()

Holly_Molly

Bráno s odstupem a lehkou nadsázkou, jedná se o kultovku, ale z přesně opačnýho spektra, než třeba Pulp Fiction. Tahle komedie cílí hlavně na diváky (mě nevyjímaje), který mají zkušenosti s prací s lidma, ví jakej může mít tahle práce časem dopad na psychiku a bráno z tohohle pohledu je ten film geniální, ikdyž je vlastně úplně debilní. Zkrátka je to v podstatě nenáročná komedie, která slouží jako pocta lidem z veřejných služeb, protože ti jsou jediný, kdo tenhle "klenot" opravdu pochopí a docení. 💚 ()

Malejnicky

Fantastickej film pro lidičky co doopravdy pracujou ve fastfoodech nebo 3 hvezdičkových restauracich ja v takovy restauraci sice nedelam ale mam zkušenost i s takovymi restauracemi a veřte mi ten film ma něco málo pravdy do sebe. ()

poky_1

U filmu sem se velmi pobavil... Podle mě dobrý film s dobrým nápadem jak to chodí jeden den v restouraci. A bohužel to tak je všude a v tomto filmu jsem se zasmál docela dost. samozřejmě to není špičkovej film ale já tomu dám spíš 3 1/2 * ... a ten kdo říká že to byl odpad tak pro mě nemá smysl pro humor ;) ()

cmman

Dost jsem se zasmál, i když je to častokrát na hraně snesitelnosti. Pokaždé, když zavítám do fastfoodu (a že je to tak 3x do roka), tak si vzpomenu na tohle dílko. ()

Vinczent

špica komedie, která míchá humor s vážnějšími tématy a přitom se většinu času vyhýbá podprůměrným fórkům.. Pro lidi pracující v restauraci určitě hodně blízké téma. Jo a taky neserte toho kdo vám dělá jídlo.... ()

1DRAGON1

Až si někdy budete chtít odpočinout, nad ničím nepřemýšlet a občas se zasmát u trochu úchylného filmu, pusťte si tenhle. ()

luek

Nesouhlasim s komentari typu odpad. Kdo cekal nejakou zapletku, hlubsi smysl nebo ponauceni, ten jiz breci opodal. Ja cekal naprosto ujetou komedii z hospody a tu sem dostal. Faktem je, ze sem kdysi v podobne restauraci ve statech delal, takze mi je prostredi blizke. O to vic mne pak pobavi opravdu jednoduche vtipy, na kterych film stoji. Konec koncu tak nejak (trosku soft) to vypada i v nasich restauracich, nedelejte si iluze a hlavne nezapomente zakladni pravidlo: "DON´T FUCK WITH THE PEOPLE THAT HANDLE YOUR FOOD !" :-) ()

forma

Miluji prasárny a nechutnosti ! :D A tenhle film mou lásku k nim ještě více utvrdil ! SOLIDNÍ 4 HVĚZDY ! ()

ghostwo

Tohle vůbec není tak plitký film, jak by se mohlo zdát. Naopak po všech stránkách kvalitní. Navíc mě ta jejich ujetá hra po každé rozesmála. Celkem to přišlo vždy nečekaně. ()

dengler

V práci nebylo co dělat, tak kolegyně vytáhla noťas s tímhle filmem. Nějak pořád nechápu, o čem že to vlastně bylo, ale čas to ukrátilo, takže to aspoň splnilo účel. Opravdu nechápu, že tohle někoho baví a připadá mu to vtipný... ()

Sharkel

Ta hra je sice hodně úchylná,ale když si vzpomenu na gangstery se šlehačkou nebo na věčnou cholerku Naomi dávám 4 hvězdy.Vtipný odpočinkový i když jen pro jednu generaci diváků. ()

daq

Film překypuje nuceným záchodovým humorem, no v některých případech se člověk i zasměje. Jinak celkem fádní ukázka pracovního života poněkud zvrhlých zaměstnanců jedné restaurace. ()

dosak odpad!

S čistým svědomím dávám (poprvé) odpad! Doufal jsem v dobrou komedii, ale nezasmál jsem se ani trochu. Jen proto, že jsem se na film nekoukal sám, jsem ho dokoukal, ale dalo mi to hodně sebepřemáhání. Špatný scénář, žádné "hlášky" (které bych od takového filmu čekal) a herecké výkony...škoda mluvit. ()

Traktorista

V komentářích co tu vidím a čtu je vidět, že tenhle film není natočený pro běžného konzumenta komedií, ale pro opravdové znalce oboru, jako jsem já a tomu spíše škodí. Tenhle film se u nás v práci stal kultem a je to hlavně díky onomu přesnému a vyváženému zpracování a zobrazení určitých situací, které zažívám dnes a denně. Naprosto skvěle podaná pecka ze zákoutí kuchyně a personálu na place, kdy každej kdo chvilku dělal tam i či onam, najde někoho kdo vystihuje tu či onu postavu. Výborně natočený, skvěle zahraný a ty dialogy, to je prostě maximální parádka. K tomu ještě mladoulinká Emmanuelle, takže už snad není ani co dodávat. ()

karhy

Sto ľudí, sto chutí ako sa vraví. Je jasné, že táto komédia si vytvorila rozne reakcie ľudí. Nie každý dokáže stráviť nechutný humor. A v tom asi bude problém filmu....bol dosť presýtený scénkami, kde to už hraničilo so zdravým rozumom. Potenciál na lepší dojem sa dal nájsť. Herci,pracovisko a hlavne kolektív mohli vykonštruovať zaujímavú bláznivú komédiu, pri ktorej by sa ľudia pukali smiechom. tým pádom by i ten dej bol rýchlejší. Aj keď ma tento film pobavil, hodnotím ho ako priemernú komédiu. ()

KyoroChan

Naprosto souhlasím s komentářem od Flippera. Možná je to místy nudný film, ale humor je originální, problém s močením nebo Naomi je nejvíc! ()