Otec Viktor (Martin Dejdar), velice schopný a úspěšný ve své profesi, a jeho syn Petr (Vladimír Škultéty), neméně úspěšný a nadějný student, se náhle ocitnou v nečekané situaci - po smrti ženy a matky se tyto dva ukázkové příklady dokonalého muže a studenta musí vypořádat s takovou banální záležitostí, jakou je péče o domácnost. Jako schopní, inteligentní a úspěšní muži v tom pochopitelně nevidí žádný problém. Marně je zkušený soused Lupínek, zasloužilý dědeček (Josef Abrhám) se čtyřmi vnoučaty na krku, varuje a nabízí pomoc. Mužská ješitnost a pýcha jsou silnější. Díky tomu se tak postupně dostávají do víru trapasů, problémů a katastrof, které postupně nahlodávají jejich sebevědomí a boří jejich pevné přesvědčení o vlastní dokonalosti. Ještě, že přijíždí na pomoc strýc Artur (Ondřej Vetchý). I když, jak říká slogan filmu, správný chlapi si poraděj sami. bez žen by to přesto zcela nešlo. Otec musí odolávat svodům a doslova se bránit nájezdům půvabné kolegyně (Světlana Nálepková), syn má zase ve své blízkosti pohlednou spolužačku Zuzanu (Zuzana Kajnarová) a strýc Artur problémy se svojí vlastní manželkou (Petra Špalková)... Pánská jízda je zkrátka hravé a vtipné vyprávění určené všem, kteří se rádi baví, i když je jim třeba do breku. Celovečerní debut režiséra a producenta Martina Kotíka, kterému se o kvalitách Pánské jízdy podařilo přesvědčit hvězdnou sestavu herců, svým vlídným a vkusným humorem pobaví diváky i divačky. (oficiální text distributora)

Tomesh odpad!

Pánská jízda se rovná kubánskému doutníku, dvanáctileté whiskey, devatináctileté brunetě, která splní každé přání, třem lajnám koksu pro každýho a strašné prdeli, ale rozhodně se nerovná téhle píčovině. No dobře, jsem schopen pochopit, že společnost student agency se snaží zařazovat, pro svou jízdní projekci, filmy jednodušší a méně náročné, ale vocuď pocuď, sem už ne.. ()

Musak odpad!

Tak kdyz sem videl ukázky a zjistil sem ze tam hraje V. Škultéty, tak sem se na film docela tesil, ale to co z toho nakonec vzniklo je desnej průser. Film nema s komedií moc spolecnyho, spis je to nekolik dementních scén nalepených na sebe....jestli slo o to prekonat demenci kameňáku, tak potom se asi zadařilo!! ()

Ravi odpad!

Jakoby si filmoví amatéři střihli snímek za pár šlupek. Tohle je komedie bez vtipu a drama bez příběhu, tak co s tím? Velké zklamání. ()

dragon94

"Teď jsem ženatej, nejsem blbej, mám zkušenosti." A takovýhle hlášek je v celém filmu nespočetně. Podle mě to nejlepší co kdy nova vyprodukovala, a také to nejlepší co můžete shlédnout v neděli odpoledne. Tenhle film jsem viděl tak 10krát... a opravdu nechápu zdejší hodnocení.. Neboť když to srovnám třeba s kameňákem... tak tenhle film si aspoň drží určitou úroveň a nespadá ani na chvíli do trapného či fekálního humoru. Samozdřejmě nelze brát jako film, ale spíše parodii na téma pánové v domácnosti. Každopádně já se u tohodle filmu směju naplno při každé scéně.... Lidi proberte se, chce to trošku fantazie a přimout fakt, že je to spíše jen série vtipů a vtípků... více než realita. A skvělé herecké výkony Dejdara a hlavně Ondřeje Vetchého.. dělají z tohodle filmu špičku české kinematografie. Když bych tento styl zábavy měl přirovnat k něčemu zahraničnímu, tak řeknu, že je to stylem podobné jako seriál Mr.Bean. Za mě 4* 85%!! Přeju si víc takovýhle filmů! "To jsem v pekle?.... Kdyby ty si byl v pekle, tak sedíš na trůně a ďábel je v nebi vole!" ()

Specs

Hláška: Artur: - "Jsem v pekle?" Viktor: - "Kdyby ty jsi byl v pekle, tak sedíš na trůnu a ďábel je v nebi, vole!" ()

spikey1 odpad!

nikdy víc... 100 minut... sitcomového a ktomu ještě hodně špatného humoru... jak tohle mohl někdo odklepnout? ()

jefff

Není to zas tak hrozné jak to tady vypadá, nadruhou stranu jde o dost lacinou zábavu. Ale pokud nemáte nic lepšího v plánu dá se na to koukat a vydržet až do konce. ()

venca163

Tenhle film to posral u všech možných i nemožných diváckých skupin. Vlastně jsem za celý svůj dosavadní život potkal jen jednoho člověka, který to označil za "hrozně srandovní film" a ten člověk je s prominutím dement, takže to sedí. Natočit takovou blbost, ke který si nenajdu cestu vůbec nikdo, to už je asi umění. I sloupec tady vpravo nebezpečně hlásá "žádní fanoušci". Vetchý zase v roli otravnýho pošuka, super. I když se snažím, nenapadá mě teď jediný klad filmu. A nechci tvrdit, že tady je to přímo jeho chyba, ale zase tu vidím asociaci: Abrhám = špatný film. Myslím, že tu jednu hvězdu jsem dal asi z lítosti. (10%) ()

Jello Biafra odpad!

Tak toto sa fakt nepodarilo. Tejto dementnosti môže konkurovať snad už len kameňák. Naši hlavní hrdinovia sú imbecili, ktorí ani nevedia nájsť máslo v supermarkete a čo je najhoršie že je to celé natočené v ateliéri. Ale ako sitcom by to možno uspelo. ()

sheilla odpad!

Tak tohle je filmovy trapas. Sice ma film hvezdne herecke obsazeni, nechapu ucinkovani pana Abrhama, ale to opravdu nezachranilo fakt, ze mi to prislo jako trapne pokracovani sitcomu o novacke rodine Novakovych. Totalne nevtipne sceny, ktere se omylaji snad v kazdem filmu, kde zustanou chlapi bez zeny. Interier byl naprosto nerealisticky. I v divadle zvladnou lepsi kulisy nez bylo tohle. Celkove nechapu, jak tohle nekdo mohl natocit a uz vubec nechapu, jak na to mohl sehnat penize. ()

sedm.1

Já se musím přiznat,že po všech těch názorech a kritikách na tento film jsem očekával mnohem větší průser.Tím nechci říct,že to bylo bůhví jak dobrý,ale takovej otřes to opravdu zas nebyl a já se fakt i párkrát docela upřímně zasmál,ikdyž je zde používán hůmor tedy hodně laciný,ale tím pádem nevím,co bych musel psát u Kameňáku,že?Na filmu mě ale odpuzovali hodně dvě věci....můj nejoblíbenější český herec Josef Abrhám(který zde byl naprosto hroznej...nechápu?!) a tedy a hlavně ten interiér!Tak to byl fakt nářez,v českém filmu jsem nic horší asi neviděl,to muselo mít určitě nějakej záměr,tohle tvůrci nemohli myslet vážně 8D!Takže skvost to tedy neni,ale nejhorší český film také ne. ()

Arius

Prilis zauzivany namet v zahranicnych inscenaciach pokazil celkovy dojem filmu a najma skutocnej zabavy ktory mi udrela do hlavy uz po polhodine pozerania. ()

ZkuKol odpad!

Totální, ale absolutní, neomluvitelná SRAČKA!!! Pane Abraháme to jste si na tu činži nemohl vydělat někde jinde? ()