Šest přátel si jede užít víkend do zájezdního hostince v ospalém městečku Lovelock. Po uplynulé naleznou majitele hostince a šéfkuchaře mrtvé a ocitají se tak v podezření z ohavného činu. To je však pouze začátek, celé městečko je jakoby náhle ovládáno zlými silami ... uzavřou kamarády v hostinci, nikdo z nich netuší jaká hrůza se za jeho zdmi skrývá... (oficiální text distributora)

Morholt

Ale jo. Docela povedená taškařice z vidlákova, kde se tak trochu přemnoží posedlé mrtvoly a týmově útočí na barák, kde se schovávají poslední zbytky odporu. Pokud se tedy zrovna nenatřásají v rytmu country. Ten kytarista mě zprvu tedy vyloženě s*al, ale pak si to docela sedlo. A nakonec se dal přehlédnout i fakt, že to celé občas balancuje na hraně trapnosti. Herci snaživí, potěší i dvě známější tváře, stejně jako typické béčkové gore, které k podobným záležitostem neodmyslitelně patří. Pobavil jsem se. 65% ()

bouncer

Povedená, nekomerční zombie komedie, která si bere vzor z různých osvědčených "trháků" v žánru a slušně pobaví. ()

corpsy

Vtipná, ale občas dosť nudná zombie komédia. Tvorcovia by si asi mali ešte raz pozrieť Jacksonov BRAINDEAD, aby vedeli o čom to vlastne všetko je. ()

ledzepfan

Je to sice pěkné-docela směšné a má to zajímavé obsazení ale určitě bych to ještě tak minimálně o 15minut zkrátil...takhle to občas ztrácí tempo a když se tempo ztratí u takové blbiny,tak to je najednou pěkně hnusná nuda...:) ()

fcreading

Druhý najlepší horor po Súmraku mrtvych. Zombíci sú tu strašne vela poháňané nejakým chlápkom. Celkovo sa jedná o hororfest s hmotnou dávkou krvi. ()

Ridick

mile prekvapenie v biznise...par kamosov sa poskladalo po dvoch centoch a natocili nezavisly horor-komediu, kt. vyhodou je, ze sa na nic nehra a lem plynie, postav (dost bizarne) ubuda az ku koncu...dost originalne su tam vsuvky so spevakom a kresbickami... ()

Desperado

No pravdu povediac, mne sa to páčilo viac ako Shaun, nezíval som pri tom a bavil som sa nielen ja, ale aj moji prísediaci. Veľká koncentrácia skvelých hlášok, krvi a čierného, veľmi čierneho humoru. ()

Martin741

Ked som vy pol mozog, tak film to bol prinajlepsom priemerny. Horsie ale je, ze sa za narocneho divaka povazujem, a preto tento "horor" mozem hodnotit jedine ako rezisersky, scenaristicky a herecky vykal. Co je vykal, to myslim, netreba blizsie rozpisovat. 1 % ()

Jimmi

Z mojho pohladu su to take necele 4*.Hlavne v druhej polke filmu je vela dobrych forov a nejake tie 'walking dead".Shoun of the dead sa mi pacil o trosku viac ale kto ma rad hororove komedie urcite sklamany nebude. ()

cariada

Další z ujetých hororových ala zombi komedií. Parta lidí jede na svatbu a přenocuje v zapadlém městečku, v noci najdou mtrvého kuchaře a tak zavolají poldy. Díky tomu musí zůstat na místě a nesmí ject na svatbu. Jenže se tu začíná dít něco divného a pěkně se vraždí a mrtvý zpátky vstávají a řádí. Do toho všeho zní country a i "mrtvý" si střihnou taneční číslo. Dobrá zábava. ()

Nach odpad!

Pořídil jsem si to na DVD a po jednom shlédnutí si již od té doby nepamatuji, že tento snímek ve své sbírce mám. Hudba je k tomuto žánru příšerná, postavy nudné, ploché a vedení filmu skoro až amatérské. Nevidím nic, co by mě mělo motivovat k tomu si ho znovu pustit. 10% ()

Alfréda

Možná je můj pohled na tento film ovlivněn tím, že jsem čirou náhodou v tentýž den zkoukla Nájemníka od Polanskiho. Nebe a dudy :) ()

Doudis19

Hodně mi to připomínalo My name is Bruce, jenomže Bruce je skvělej komediant a udělal celej film. Tady není nikdo kdo by se chopil komediálních otěží, rejža, scénarista, toporný herci a tak se jen kopíruje od slavnějších žanrovek, někdy povedeně jindy zas vůbec. Snaha o kultovnost se hrozivě nepovedla a vznikla groteska se sice hektolitry krve ,ale bez atmosféry a potřebné lehkosti vyzní do prázdna.. ()

TO

žádná sláva, mírně přitroublá zombie komedie, příběh nic moc, provedení nic moc, nijak zvlášť vtipné spíše i nudné, ve druhé půlce je pár povedených krvavých scének, ale to mě nestačí. slabší než Soumrak mrtvých, slabší než Briandead - Živí mrtví, slabší než.....výsledný dojem nic moc. Portia de Rossi tam hraje asi tak 1 minutu. ()

demented

Geniálny "skoro zombie" splatter. V porovnaní so Shaun of the death určite viac tlačí na pílu a skôr sa približuje klasikám ako Bad Taste a Braindead, ktorým vo veľkej miere vlastne vzdáva poctu (viď napr. záverečná scéna s motorovou pílou). Nie je úplne dokonalý, ale kto by neodpustil tie drobné prehrešky pri pohľade na odstrelované hlavy či láskyplné strety motorovej píly a ľudského tela? Takto nejak som si predstavoval CHoking Hazard.Samozrejme za predpokladu, že by ho tovrcovia tak totálne nedo*ebali. ()

MareT.

Vtipná zombie movie, kde si žánr dělá srandu sám ze sebe. A už tahle věta mi připadá jako pořadné klišé! ()

Adramelech odpad!

Film se vyznačuje nápadně vysokou koncentrací antipatických postav a mimořádně stupidním dějem. Má-li i nějaká pozitiva či umělecké hodnoty, tak mi unikly. ()

Haymar

První půlka - vynikající... druhá půlka - tragická. Dokázat diváka šokovat ale zároveň ho usadit smíchy na prdel, k tomu je třeba velká dávka talentu (Peter Jackson a Braindead je prostě jen jeden) ()