Šest přátel si jede užít víkend do zájezdního hostince v ospalém městečku Lovelock. Po uplynulé naleznou majitele hostince a šéfkuchaře mrtvé a ocitají se tak v podezření z ohavného činu. To je však pouze začátek, celé městečko je jakoby náhle ovládáno zlými silami ... uzavřou kamarády v hostinci, nikdo z nich netuší jaká hrůza se za jeho zdmi skrývá... (oficiální text distributora)

Aranel

Bylo mi předem vysvětleno, jaká je podstata, jaká jsou pravidla a co sledovat na béčkovém filmu. U Dead & Breakfast jsem přesto dvakrát usnula a převážnou většinu filmu mě nebavil ani neděsil. Jedna hvězda za prostřihy s kreslenými obrázky, ty jsou povedené, druhá za několik přece jen dobrých vtípků ("1 a půl nevím čeho" nebo originální palná zbraň, z které se vystřeluje kladivem). Víc ani ťuk. ()

Hrobař

Slabší než jsem čekal. Spoustu dobrý zábavy tu je, vidláci sou výborní, z postav "David" bodoval a i některej gore nebyl k zahození. Navíc k tomu hraje dobrá dokreslující muzika, občasný vsuvky děje aka country taky fajn .....ale celkovej feeling je dost amatérskej a to tak že je to dost na škodu (někdy to nevadí). Navíc jsem měl pocit že je to o dost delší což svědčí o tom že jsem se dost nudil ...někde mezi třema a čtyřma ()

Bramatton

Nezávislý horůrek nebo spíš možná komedie s hororovými prvky, která mě chytla už od začátku. Jsou tam tančící zombíci, efekty z doby před Kristem a vtipné scénky a dialogy. Srovnání s Shaun od the Dead nebo Zombielandem, jak tu občas čtu, nejsou vůbec na místě, ale přesto jde o velmi zábavný počin. We're coming to kill ya... ()

vinducha

Škoda , že na to nesehnali zřejmě  moc peněz . Dostat o pár korun víc , asi by to bylo trochu jinde . Je to taškařice , jak mám rád , ale levná. ()