Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

70s80s90s

Stallone prehlasil o tomto filme, ze je jeho najhorsi..ja si myslim opak..pre mna je jeden z jeho najlepsich.. Film je na urovni Arnoldovho Policajta zo skolky a pre tu dobu velmi mile a oddychove pozeranie s akcnou hviezdou. Par hviezd za Reitmana a Silvestriho. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Aaah, máte krásný účes a taky úsměv... Vidíš, Joe, kdybys nosil rovnátka, měl bys taky takový krásný úsměv jako Gwen." Sylvester Stallone v plínkách!!! Příběh postavený na tom, jak ho milující mamka neustále ztrapňuje. "Mami, já se nechci zavrtat!" Scéna, v níž si kvůli neshodám s matkou vymění místo sebevrah se Stallonem, jenž ho má zachránit. - Nejvíc tady. Jinak komedie, při které se člověk skoro nepobaví. - 30%. ()

Rajec

Oddychova komedie, na kterou se rada podívám znova. Určitě to není kandidát do klubu Poklady světové kinematografie, ale já se pobavila. ()