Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

Caesar1993

Ze začátku to vypadalo dost beznadějně, nicméně posléze se s toho vyklubala celkem slušná komedie. P. S. Docela to vypadalo na menší bitvu mezi Slyem a režisérem. Přišlo mi, že režisér se pokoušel z policisty Joea udělat typického průměrného policajta a Sly mu to svýma akčníma scénama docela úspěšně kazí. ()

Jenda.SG-1

Povedená komedie, ve které se najde každý, jehož matka ho někdy nějak ztrapnila... kritici nejspíše nikdy nezažili situaci, kdy by se kvůli jednání matinky nejradši propadli hanbou... šťastní to lidé... ()

Bozvav

Fakt děsná blbina, na stranu druhou, znám pár chlápků s takhle odhodlanou a otravnou matkou, takže do jisté míry snímek chápu. Nicméně dialogy, zápletka, scénář fakt dost slabé. za mne 30%. ()

Untentrauer

Pro mě je důležité, aby mě film pobavil. Zde se tak stalo. Dokonce jsem se pár scénám i zasmál. Mám rád filmy z téhle doby... ()

zdeny99

Bláznivá komedie o jedné střeštěné matce, kterou prostě nechcete. Chudák Stallone. :D [13244. hodnocení, 283. komentář, 43%] ()

Rami

Tohle je výborná komedie na téma: velký drsňák dostává čočku od své mamky a nic s tím nenadělá. :-) Vůbec nechápu zde převažující hodnocení (odpad - 2 hvězdy), které snižuje tento snímek na úroveň totálně trapných blbostí. :-O ()

Puol

Zas až taká katastrofa ako čítam v komentároch okolo sa nekoná. Občas trápne, občas celkom milé. Stallone ako drsný policajt v akcii, kde mu istí chrbát tak 1,5 m vysoká mamička. No nie je to už samo osebe vtipné? ()

Deratizer

Byl jsem na tom tehdy v kině a je to jedna z těch lepších komedií, na který se dá s herci jako je Schwarzenegger, Stallone a podobní kouknout. No jednoduše, díky tomu že je to akční, tak je to docela koukatelný film s hodně humornou vsuvkou a nadhledem. Prostě komedie s hercem, který je ve filmovým světě slavnej jako tvrďák akčních filmů a zrovna tato komedie s ním je stravitelná a není z těch veletrapných, jako se to v případě komedií s podobnými typy akčních herců stává. ()

helloween93

Já bych to zase tak nezatracoval, pravdou sice je, že příběh není dvakrát originální, Stallone komediální role neumí a jako komedie je to křečovité, ale vidět se to dá. Arnie má Juniora a Batman a Robin, Sly “bodoval” s filmy Stůj, nebo maminka vystřelí, Dreddem, Denním světlem, Formulí a D-toxem. V rámci těhle filmů je “maminka” asi nejlepší. 2* ()

RedDuck

Odpočínková komedie na odpoledne, tematizující často problematický vztah dospělých synů a jejich matek. Pozitivem pro mě určitě byl Stallone a atmosféra začátku 90.let. Horší je to se samotnými gagy, kterých zas tak moc není a jsou spíš k pousmání. ()

xavierr13

Veľmi vydarená kriminálna komedia, čo robý z filmu skvelé to, čo je na filme zo všetkého najdôležitejše: dobrý nápad na námet; ten je k nezaplateniu a čím dál vzácnejšie. Nejlepša scéna je ta s mamičkovskymi ranajkami, ktorá je "dôležitá pre vývin dietata", alebo scéna, v ktorej sa kvoli nezhodám s matkou vymení miesto sebevrah s policajtom, inak ho má pôvodne zachránit, či znova s plienkami pri policajnom zásahu. Zábava od začiatku až do konca. ()

Rathalos

Nizke hodnotenie tejto komedie ma neodradi od toho,aby som napisal,ze sa mi to pacilo,Sylvester Stallone nie je typ herca na tento zaner filmu,ale tu mu ta jeho rola jednoducho sadla ako uliata a Estelle Getty bola perfektna,mamicka ako sa patri...:-) ()

Navi01

Jak už tu někteří psali, tak i já se musím přidat k údivu proč má tento film tak nízké hodnocení. Přitom je to opravdu parádní a vtipná oddychová komedie. Možná se mi to tak líbí, protože mám filmy se Slyem rád, ale spíš bych to viděl tak, že tu pár významných recenzentů udělilo málo hvězdiček a ostatní je nechtějí moc přehazovat aby nevypadali "blbě". Ať je to jak je to, tak takhle nízké hodnocení si tento film opravdu nezaslouží. ()