Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

george82

Vždycky se filmy hodnotí podle vizuálnosti, dobrého děje, zábavy atd. Nicméně mám pocit, že jedním z hlavních částí hodnocení by mělo být, jestli se na film rádi podíváte i po letech. Ano tento film je blbost. Je to ale film od kterého se blbost předpokládá. Vždyť Estelle Getty je tu skvělá. Lepší mámu byste v dnešním pseudosvětě nenašli. ()

64B

Když jsem byl mladší, tak se mi na tom něco líbilo .. bohužel teď už nemůžu přijít na to, co. Hvězdu dávám za Slye a tu druhou, že byl tak crazy a upsal se k tomu. ()

brzozin

Neskutečná kravina, kterou Sly natočil bezpochyby proto, že mu už docházela škvára a nic lepšího nebylo po ruce. Proč si proboha nejeden akční hrdina myslí, že v komedii nebude vypadat jak Mikuláš v létě. ()

Sarcasmgirl

Podle mýho sou i horší kousky a na dopočinutý po náročným tejdnu, kdy má člověk už IQ jak vlčák po amputaci hlavy, je to docela fajn. ()

horor2

UŽ JSEM SI VZPOMNĚLA, CO PROVEDL... ZABIL SVOJI MÁMU! :-D Akční pohodová komedie, která to o sobě ví a je tak krásně naivní. Neměl jsem, nemám a nebudu mít s touto klasikou nikdy problém :-) ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 4,3/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 8%, Audience Score - 21% | FDb.cz - 61.8% | Trapná béčkovitá blbost s HROZNOU ústřední dvojicí Sly Stallone - Estelle Getty, která si svým stupidním scénářem a každým svým vtípkem jen škodí a utvrzuje nás v tom, že Sly nebyl nikdy kvalitka (A TO VŮBEC!), ale v komediích je otřesný. Když už i Arnie, který přijmul film Rolničky, kam se podíváš, poznal že tohle bude ultimátní...... A taky že je... 40% ()

PlysovyMacko

Milý film, v ktorom sa kriminálna zápletka skvelo dopĺňa s tou komediálnou, kde hlavného hrdinu matka neustále diriguje a ponižuje a aj pomáha mu vyšetrovať zločin. Je to roztomilé a netreba to brať moc vážne. Vtipné scény sú stará pani s kanónom alebo policajt v plienkach. ()

ostravak30

Jestli tohle opravdu Arnold Schwarzenegger řekl, tak by si možná měl zamést před vlastním prahem. Asi zapomněl na své komediální období a filmy jako Dvojčata, Policajt ze školky, ale hlavně Junior nebo Vánoce v Connecticutu. Co se týče jiného svalnatého hrdiny, tak netuším, zda tohle byl nejhorší Sylvesterův film. V paměti mu asi neutkvělo porno Italský hřebec a několik dalších dnes zapomenutých komedií. Pravda je, že jsou to právě scénáristé dva Williamové, kteří napsali už zmiňovaná Dvojčata. A ty režíroval Ivan Reitman, jež se tu stal producentem, takže pokračování v tomto stylu bláznivých komedií je jasné. Nicméně u jiných snímků je ta zábavnost přeci jen větší. Na pár výjimečných scén, v nichž ale úřaduje hlavně matka, je snímek spíše podprůměrný a to i na komedii a odlehčený žánr. Všichni máme podobné matky, možná jsou vlastně všechny stejné, které po příchodu nezapomenou poznámky o úklidu, navaří a poptávají milostný život. Podle mě je to škoda a promarněná příležitost. Film mohl být určitě ještě vtipnější... ()

krakenek

Nevím proč, ale tu komedii mám prostě rád, možná tomu napomáhá i dokonalý dabing a to zejména maminky. A přiznejte, kdo v tom nepoznal svoji mámu?... ()

xLOBOx

1* patří Sylvestrovi, neboť se ukázal i v jinym světle.. Nečekejte akčního hrdinu nebo porno herce xD ale policajta pod pantoflem svojí máti.. Jen tak bych si to asi nepustil, ale když to dávali v TV, tak jsem se docela bavil. Nepřijde mi to tak strašný, jak je to zde prezentováno ostatními, taková normální komedie, bylo tam i pár dobrých hlášek.. Kdybych na tom byl v kině, dám odpad, ale díky TV dávám 2*(+ta 1*) ()

route60 odpad!

Joe má maminku a její přítomnosti se děsí atd, Stůj nebo Maminka vystřelí je katastrofa od začátku do konce, Stallone v nejhorším filmu hned po Rambo 3. ()

Slam7

Moje oblíbená komedie z dob základní školy, když jsem byl nemocnej, tak jsem se na to mohl dívat pořád dokola. V té době bych dával okamžitě 100%, ale viděl jsem to asi týden zpátky a samozřejmě nadšení trochu opadlo, i přes to si myslim, že 3* jsou akorát... ()

rafix

Není to špatné jak to vypadá. Vždyť ten film byl natočen k pobavení nás všech. Tak nechápu to hodnocení. Mě se to moc líbilo. ()