Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

Derek

"pravdepodobne najhorsi film v celom nasom solarnom systeme, vratane filmov od mimozemstanov ktore este nikdo nevidel. cervik by dokazal napisat lepsi scenar. v niektorych krajinach, v cine myslim, film vysielaju raz do tyzdna v statnej televizii a porodovost sa vdaka tomu podarila zrazit na nulu. ak by ho vysielali dva razy do tyzdna, tak verim ze do 20 rokov by cina vyhynula."... takto sa o tejto komedii vyjadril sam SLY. ja by som to tak cerne nevidel, lebo su o dost horsie filmy a to vratane i nejakych kuskov na ktorych sa stallone podielal. hlavna zapletka nie je marna, ale okrem prvych troch vtipov s prichodom mamicky to nic dalsie neponuka, teda okrem recyklacie tych istych vtipov stale dokola. akcna zapletka nie je vtipna vobec, toboz zaujimava a len potvrdzuje fakt ze roger spottiswoode nedokaze rezirovat akciu (co potvrdil neskor svojou karierou). esteze si stallone uvedomil (asi potom co videl trzby svojich komedii) ze tadialto cesta nevedie a vratil sa k akcnym peckam... ()

Chen

Podle mě opravdu vtipná komedie, kterou ocení především ti, kteří mají (stejně jako já) maminku, která se rozhodla, že i kdyby jejímu dítěti bylo padesát, pořád mu bude vytahovat kalhoty pod prsa, aby mu netáhlo na záda. Nevím, proč plno lidí trpí tak přehnanou averzí vůči rodinným komediím, ale mně osobně nevadí a docela slušně se u nich bavím. ()

peto12

Sly ako policajt s mamičkou. Najviac ma pobavil červené kvety, ktoré doniesla miesto Slyho jeho mamička. Podarená rodinná komédia so Sly s dobrým humorom. ()

Martin741 odpad!

Pozorovanie miestneho hnojiska a sledovanie fyzikalno-chemickeho procesu rozkladu hnoja povazujem za ovela fascinujucejsie a zmysluplnejsie, nez sledovat tuto srajdu. A tento film nech funguje ako krasny dokaz toho, ze Stallone nema ani stipku komedialneho talentu. 0 % ()

Amroth666

Určitě lepší komedie, než které se dělají o dvacet let později. Stručné, nechci říci zrovna nápadité, Stallone má úlohu opět tak trochu kliďase(policajt tráví spokojený život), dokud mu tuto úlohu nepřekazí maminka. Vtipy nic moc, spíše podprůměrné. Dvě hvězdy ale jsou docela dobré pro tento film, když vezmu v potaz tu prachmizernou zápletku, ale občasné slušné vtipy, dvě hvězdy budou správné. ____ Mýmu dítěti nikdo neublíží. ____ ()

agathon

No tohle ale zase nebylo tak špatný. Sly se prostě snažil ukázat, že si ze sebe umí udělat taky legraci jako ten Arnie... Neumí, ale Spottiswoodovu Bondovku mám docela rád, tak kvůli jeho jménu v titulcích. ()

Juto

Film pôsobí dosť sprosto a je naozaj nevtipný, okrem časti so Stallonom v plienke. Nepomáha tomu ani zlá réžia, predvídateľný príbeh a skutočne hrozný scenár. Herecké výkony, úprimne povedané... neboli vôbec dobré. 1/10 ()

fars

35%..... No nevim co na to rict, kdyz jsem to videl poprve tak mi bylo 8 let. Stallone byl tenkrat pro me uplnej buh, a vlastne ho mam rad dodnes. Taktez jeho filmy, vcetne Stůj, nebo maminka vystřelí, se mi libi i dneska, vzdyt je to paradni oddychovka a vubec to neni takova katastrofa, jak tady vsichni pisou. ()

Seag

Fakt nechapem to nizke hodnotenie, tento film milujem. Z B!shopom uuplne suhlasim. Nieje to vtipne (miestami teda hej) , ale je to fakt pecka. Slya mam rad. Ta babka ktora hrala maminku mi je dost sympaticka a sem tam uhodi nejaky ten dobry vtip. Celkovo vzate je to vyborna komedia ()

WolfR

Paradox, v tomto filmu není hlavní hvězdou Sly nýbrž jeho filmová maminka, jejíž scény, kde je o svého synáčka až přehnaně starostlivá jsou docela vtipné. Ale jinak slabota. Herci jako Arnie nebo Sly by do komedií moc lézt neměli, 2 hvězdy. ()

otík

Není až zas tak strašná tato Slyho komedie, je to trochu zábavné i trochu akční, Sly si se svou maminkou opravdu rozumí a společně vytvářejí nesourodou, ale sehranou partii. A za scénu "Já se vrátím." "Ale mami, tuhle hlášku říkají terminátoři.", která je jasnou narážkou na rivalitu mezi Arniem a Slym, dávám filmu tři hvězdy. ()

panMartin

Sly se mi spíš hodí jako tvrdej akční hrdina než maminčin mazánek... Ale na druhou stranu to byla celkem pěkná ptákovinka u který jsem se celkem dost zasmál. Sice to není on ale šlo to ()