V roce 3000 se skupina tzv. jeskynních lidí radí o tom, zda se mají pokusit přesídlit někam jinam za potravou. Starší mají strach, že by se to nelíbilo Démonům, ale na druhou stranu je nutné Démony vyhnat, aby se vrátili Bozi a opět chránili člověka (kvůli lidské sobeckosti a krutosti před nějakou dobou Bozi dovolili Démonům sestoupit na Zemi). Mladý Johny na Démony nevěří a vydá se prozkoumat možnosti. Zanedlouho se setká se dvěma lovci, kteří nejsou právě přátelsky naladěni, avšak náhle se společně ocitnou v situaci, kdy musí táhnout za jeden provaz. Jakási podivná klec je někam unáší – později se zjistí, že do tzv. centra lidské výroby. Ocitnou se mezi jakýmisi podivnými bytostmi, které si říkají Salk a mají v rukou nadvládu na planetě. Lidé jsou pro ně jen „lidská zvířata“, podřadné bytosti, které nejsou schopny se naučit ničemu složitějšímu. Když se ale při sesuvu půdy v horách objeví zlatá žíla, šéf bezpečnosti Terl a jeho asistent se rozhodnou, že se pokusí vyškolit lidská zvířata, aby pro ně těžili toto zlato z hory plné uranu, kde hrozí udušení. Zápletka akčního sci-fi filmu pak spočívá v tom, že se dělníci pod vedením Johnyho odhodlají ke vzpouře proti obludám – Salkům – a speciálně proti největšímu ze zloduchů, Terlovi, který se chce na úkor jejich úmorné práce obohatit. Na vítězném konci vzpoury stojí osvobození lidské rasy a otvírá se nová budoucnost pro jejich děti. (TV Prima)

wakeup

Tohle je pro mne vrchol pokrytectvi. Hlavne sem vsichni hazejte slova jako scientologie (ktera se v tomto snimku odrazi asi jako v Pomade) a "nejhorsi film" podle vsech uznavanejch kritiku, mtv a dalsich stupidnich kamaradu. A pak jsou jeste vyborny ty komentare typu "me to zas tak spatny neprislo a tohle treba bylo docela dobry..." a pak to ohodnoti jednou nebo dvema hvezdama. Jste s prominutim banda ovladatelnejch prasat bez vlastniho nazoru, protoze at se na to podiva jakakoli strizliva mysl, je to v nejhorsim prumer. Tohlo hodnoceni by mely mit sracky typu XXX2, ale tam vsichni daj v nejhorsim dve hvezdy, protoze je to COOL. ()

DemonizeR odpad!

Tohle jsem vopravdu nepobral :D jako nápad to neni až tak špatnej, ale tohle prostě ne... Nechápu, jak se Travolta mohl k něčemu takovému propůjčit. ()

DHDV

Nebylo to nejsilnější ani nejhorší. Travoltu moc rád nemám, ale na druhou stránku nebýt jeho tak by to dopadlo hůř. Není to dobrý film, ale dá se na to dívat-jen jednou! ()

Vakomlok odpad!

Brilantní a po všech stránkách dotažený film s působivými hereckými výkony, efekty a dějovou zápletkou. Vážně? Ani v nejmenším! ()

sadlokan

Travolta s Whitakerem snímaný jako obrovitáni!Slušná apokalyptická procházka.A na závěr lidská zvířata,která předevčírem žužlala syrovou krysu,za týden ovládnou náročnou pilotáž stroje Hawker Harrier a dají běhu dějin opět ten správný směr. ()

Besyn

Ano, je to natolik špatné,debilní,otřesné,zvhrlé až je to vrcholně zábavné.Doporučuji jako studijní materiál všem tvůrcům,aby viděli,jak film NEMÁ být natočen. ()

Barak

"Nejhorší Travoltova role, naprosto stupidní sci-fi".. no na to jsem se prostě musel podívat! Vyloženě špatné to nebylo, ale jako blbost to byla. Kde začít..? Takže.... vůbec nechápu, jak se povedlo ukecat hvězdy jako John Travolta nebo Forest Whitaker. Vážně nevím, co jim do toho pití dali (ale asi nevěděli, že to bude takový propadák) bo normální člověk by to nevzal. Herecké výkony - nejsem zase takový znalec, abych poznal, jak moc kdo hraje, ale Barry Pepper.. tomu jsem toho blbého debila nemohl za boha uvěřit. Co se týče JT a FW, tak ti se jenom dokázali stupidně chechtat a tvářit se nabušeně. A ostatní, kteří se motali kolem BP, tak to byla už opravdová katastrofa. "Psychloni ovládli Zemi", tomu se fakt nešlo nezasmát - Psychlon. Co o nich můžu říct? Že jsou tlustí, mají dlouhé vlasy a.. dredy? Zbytek lidí má na sobě nějaké otrhané a tenké "kožešiny" nebo co to je. A jelikož to jsou dvě odlišné rasy, pochází každá odjinud, takže když chtějí dýchat "vzduch", na který nejsou zvyklí (Psychloni na Zemi, lidé u Psychlonů - oni se nepodívají na jejich planetu, jen do jejich "města", které postavili na planetě Zemi, a tam právě mají tu svoji atmosféru.. já vím, říkám to moc složitě), tak si na nos nasadí nějakou hadici, která to nějak filtruje - jak si to někdo nasadí, tak úplně uspokojen, to strašně prožívá, že může konečně dýchat.. no sranda. Výprava je celkem veliká, různé vesmírné vymoženosti, stavby, to vypadá celkem dobře. Na co nesmím zapomenout, tak to je určitě kamera, protože ta je tak neuvěřitelně debilní - všechno zabírá z pravého, eventuálně levého, podhledu, takže všichni jsou nakřivo a vypadá to fakt blbě.. asi to mělo být strašně "cool", ale jaksi se to nepovedlo. Vyloženě nuda to není, pořád se tam něco děje, BP furt někde pobíhá - vůdce povstání, super inteligentní.. já říkám ":D" -, děj nestojí na místě, ale takové stupidní nápady, těch je tam plno, prostě se tomu musím smát - a pokud dobře vidím, "komedie" to není. Triková stránka celkem vydařená, ale určitě by se na tom dalo ještě zapracovat. Žádné emoce, docela "neakční", celé se to tváří strašně vážně a přitom je to, dá se říct, blbost. Možná, že hodnotím až příliš vysoko, ale níž prostě jít nemůžu.... ()

Mandalorian

Film, kterej v sobě skrývá spoustu metafor. Jako třeba: Nevěř nikomu nebo: Pokročilá technologie leč primitivní vystupování. Příběh vypráví o tom, jak si naši planetu podrobila mimozemská rasa zvaná Psychlo. Moc inteligence tedy neměli, když se s námi nebavili a použili tvrdou sílu. Několik lidí tady ukazovalo na efekty: Jo, film byl nízkorozpočtový. Proč ? Protože na pořádné filmy moc nezbývá, zatímco na sr..čky tipu Disaster movie nebo Děsnej doják, na ty bude peněz vždycky dost. A vzhledem zrovna k těmhle filmům, je blbost dát odpad. Proč ? Tenhle film se sakra snažil. Tenhle film měl potenciál. Jenže pak se prostě ukáže pár blbců, který maj keci zrovna na vizuální stránku. Co se mě týká: Nebyla tak špatná. A co vy ? Sdělujete tady svůj názor ? Já nevidím jedinej důvod, proč nedat 5 hvězd. Líbilo se to mně, mému otci, mému bratrovi a pěti mým kamarádům. Takže hodnotím víc než objektivně. PS: Odpad je naprosto mimo mísu. ()

dalziel

Nech si hovorí kto chce čo chce pre ozajstného fanúšika scifi žánru je to povinná záležitosť.Videl som to viac krát a to hodnotenie filmu, ma tu priam desí.Myslím si že polovica hodnotiacich ľudí to ani nevidela. ()

Torgal

Legendami opradená scientologická sračka, ktorá nebola zas tak hrozná ako hlásala povesť. Videl som už desivejšie veci, i keď žiadna z nich o sebe veľkohubo netvrdila, že je to “najväčší sci-fi film všetkých čias”. Výsledok je smiešna patlanina, ktorá vykráda scény odkiaľ sa dá (Matrix, Star Wars) a vlastným vkladom je len úchylný náklon kamery, ale aspoň som sa nenudil. Pobaviť sa dalo na mnohých veciach, pričom Travoltov kostým a herecký “výkon” ako aj stupídne dejové zákruty sú len špička ľadovca. Mám ale pocit, že z tej detinskej predlohy sa toho aj tak omnoho viac vykresať nedalo. 3-/10 ()

MilesTeg odpad!

Jen tak dál, scientologové, bude vás ubývat, nikdo soudný po tomhle paskvilu k vám prostě nemůže vstoupit. Ale jako parodie je to naprosto skvělý :-) ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu