Skupina maskovaných zločinců obsadí banku a drží v ní rukojmí. Jejich velitel Lorenz je ochoten jednat pouze s detektivem Quentinem Connersem. Ten však byl nedávno suspendován po nevydařené akci. Je však vrácen do služby a spolu s mladým kolegou, detektivem Dekkerem se vrhá do akce! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

petero

Režisérovi proste chýba schopnosť vtiahnuť diváka do deja. Dej je prekombinovaný a na konci mu uverí len málokto, že by to tak mohlo byť. Réžia nie je zlá, no staromódna. A na film s tak slušným obsadením ako je Jason Statham, Ryan Phillippe a Wesley Snipes by som čakal viac nápadov, nie len čistý priemer. Čo ma fakt zaujalo bol chytľavý ústredný hudobný motív. ()

Xmilden

Trošku zklamání, čekal jsem to přece jen o fous lepší. Film mě prakticky ničím zvláštním nezaujmul. Snad jen tím že zde hraje v akčním filmu netradičně Ryan Phillippe z Velmi nebezpečných známostí. Jinak na tento kousek brzy zapomenu. Trošku se začínám bát o Jasona Stathama, aby nebylo za chvíli přestathamováno. Snad ho nebude chtít do filmu každej rejža. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +Ryan Phillippe, Jason Statham, Wesley Snipes, akce, děj, dobrá hudba, povedená kamera -místy kolístavé tompo/// Tak tohle na mě působilo více jako kvalitní kriminálka, která by se neztratila ani před Kriminálkou Miami. Už vidím jak by z toho mohla být krásná série v tak nabitém obsazení. Dobře, troška fantazie přece neuškodí. A až v druhé řadě je to akční film. Jason Statham toho tolik nepředvede jako v jiných filmech a Wesley je trošku upozadněn. Do popředí se dostane Ryan Phillippe. A je to dobře, konečně si ho po dlouhé době užívám. Natassia Malthe a Keegan Connor Tracy potěší, i když se jen mihnou. Přesto že se to jmenuje Chaos, divák v ději bude mít docela přehled. Jen to co je na začátku zřejmé se ke konci změní, ale nebudu prozrazovat. Třeba si řeknete, že by vás to nenapadlo. Takže až na mírné kolísáni akce, kecání, akce, nic se neděje, kecání, akce je to povedený film./// Celkem 74%/// ()

mzss1

Bohužel, mě to nepřišlo jako moc dobrej film. Příběh zaujme, ale chaoticky je vžde vše promyšleno. Asi proto se film jmenuje Chaos. Ke konci filmu nečekaná zvrat. Ryan Phillippe jako hlavní hrdna moc nezaujme a mě moc neseděl. Wesley Snipes to trochu zachranuje. Nic moc. 33% = ** ()

IQ Tiqe

Určitě ne špatný "zlodějský" film, ale děj je dost zamotaný (nic proti, to mám rád), že jsem se občas ztrácel v postavách. Sice mě potěšilo vysvětlení na konci, ale zároveň mi připadá proti logice postava Lorenze. 70% ()

Jordan

nepochopiteľne hviezdne obsadené veľmi zlé televízne béčko so slabým scenárom na niektorých miestach strašne nelogickým, na niektorých nechcene smiešnym ("hláškovanie"...) a napchatým donebatrčiacimi klišé... škoda, lebo stathama aj seatle mám rád... ()

Kudly4

Viděl jsem 97% všech filmů s Jasonem. (Můj top herec) Chaos jsem dlouho odkládal, vlastně jsem ho odložil až na úplný konec. Musím říct, že je to asi nejslabší film, kde hraje Jason, ale i tak to má koule, sice né moc velké :D, ale má. Už jsem se bál, že to skončí tak jak bych si nepřál, ale nakonec sem se dočkal překvapení. Na film bych se ani nedíval,kdyby tu nehrál Jason, takže 3* za Jasona a 1* za ten zbytek. ()

Campbell

Zklamání, Giglio mě jednou překvapil filmem Skrytý nepřítel, ale ted mě naopak šíleně zklamal. Měl ještě lepší herce než v SN ale nedokázal ani přes ten šílenej děj udělat ani kapku napětí. A to nemluvím o tom konci který nemohl snad nikoho překvapit. Zklamání. ()

predators

Již po několikrát omílané téma záhadných okolností bankovní loupeže s policistou a padouchem v téže kůži. J. Statham méně výrazný, než jej známe z jiných filmů a W. Snipes? Hmm, co že? Ten tam hrál taky? :-) Hádanky kdo, kdy a kde na mě taky moc nazapůsobily a jako akční fanda bych ocenil víc...víc čeho? ... jo, akce:-) Ale na druhou stranu to není tak špatné, jak píšu...Ano, mám v tom mírný Chaos...:-) 55% ()

Eawy

Príjemný film, z dobrým hereckým obsadením, slabším scenárom(až na tie teórie), z niekoľkými peknými ťahmi a s naozaj chutným nápadom. No ale vážne, to, že rozmýšľate s hlavnou postavou, že pozorujete ako sa striedajú momenty prekvapenia s momentmi, kedy si myslíte, že rozuzlenie už máte v rukách. Veľmi pekná vec. No negatívum je ten slabý scenár a bolo to miestami málo dynamické. Ale malo to zas Jasona. Takže dilema ale asi 60% ()

cukorek

Zatiaľ čo iný režiséri ponúkli spracovanie vykradnutia banky, postup vyjednávania a záchranu obetí ako tému celého filmu v tomto prípade sa to stalo len úvodnou predohrou a celú pointu,režisér dobre fingoval a skrýval až do posledného momentu. Film v ničom nevyniká, ale ani nenudí, keďže J. Statham oplýva istou charizmou, ktorou na mňa vždy priaznivo pôsobí a to aj za podmienok ako teraz, že sa o svoj "akčný úder" podelil s R. Phillippem. Chýbalo tam viac a hlavne lepšie spracovanie akčných scén, ktoré by rozprúdili krv v žilách náročného diváka, bez ktorých dej pripomínal chodenie okolo horúcej kaše. Celý krimi príbeh sa tak dostal do priemerných koľají, po ktorých putuje veľa podobných filmov. 50% ()

PetrPan

Průměrná lehce akční kriminálka s příběhem, který se tváří jako výborně vymyšlený, však taky teorie chaosu je na bednu, nicméně právě ta zápletka mi nešla pod fousy. Pointu jsem tušil skoro od začátku a jistý jsem si byl po dramatickém uzlu, který ji měl asi i zakrýt a tak finální "překvapení" jsem si vychutnal jen díky herci/ herečce ( nechci spoilerovat:), kteří ji měli na starost. Jinak Statham tady spíš hláškuje než kope, Phillipe předvedl slušný průměr a Snipes dal vzpomenout na svá lepší léta. ()

klerik

Jo jo, ono to fakt trochu pripomenia SPOJENCA, ale je to jednoznačne v inej lige. V podstate kvalitné krimibéčko, ktoré mohlo mať premyslenejší scenár (ale niektoré perly aj tak stoja za to). Napriek účasti Snipesa a Stathama sa nekoná žiadna poriadna bitka - ale z toho mála, čo tam bolo, je jasné, že režisér ani kameraman nemajú pre súboj cit. Niekoľko fajn naháňačiek udržiavalo tempo, na hercov sa dobre pozerá... Tak trochu netradičná buddy vyšetrovačka... ()

Chrustyn

Nic světoborného, ale přesto slušný akční thriller, který není žádnou tupou oblbovačkou, ale napínavým thrillerem, zaměřeným hlavně na postavy a příběh, než vizuální hody. Akce je minimum, ale díky řadě zvratů, film udrží divákovu pozornost až do konce. ()

Roman.Ticka

Jasně, že kdo čekal typické stathamovské rvačky, kterých se nedočkal, bručí tady jako starý medvěd. Chápu ho kluka, že řeší občas dilema soudnost-změna, aby si zachoval úroveň a posunul se o kus dál jiným směrem. Pokud je tomu tak v tomto případě, pak se mu to vcelku povedlo a dokonce mě bavil i ten jeho mladý parťák, co mu přebral štafetu, aniž by Jason hnul brvou. Holt slízl si smetanu až těsně před a v závěru, i když jsem už nad ním pomalu lomila hokejku jako že to zabalil ve stylu Martin Straka. Jenže on si naštěstí nechal čas na rozmyšlenou stylem jemu vlastním. Mezi ním a diváky rozhodovaly nájezdy a nakonec borec zdolal na penalty nejen je, ale celý zločinecký gang včetně policie v Seattlu i v celých Spojených státech. ()

SOLOM.

No žádná sláva se nekonala a to i přes vcelku solidní herecké obsazení. Filmy s bankovními loupežemi mě nikdy nějak extra netáhli, ale pár slušných zápletek jsem už viděl. Tady to bylo místy dost jalové, přesto to si to dokázalo udržet alespoň průměrnou kvalitu a to hlavně díky dvojici Statham a především velmi solidní výkon předvedl Ryan Phillippe. Wesley Snipes tu spíš jen tak pohopsával v pozadí. Chtělo to ale více akce a míň keců – nějaká solidní bitka by taky neuškodila, protože pár přestřelek a jedna honička na motorce to nezachrání. Teorii chaosu si představuju trochu rozsáhlejší – tohle byla spíše teorie náhod… ()

ARI50

Je to celkem povedené a dalo by se na to slušně koukat kdyby to bylo trochu víc přitažené a příběh by nebyl až tak zvláštně nudný, aspoň herci trochu potěšily. ()

Morholt

Zápletku rozlouskne zkušenější divák mnohem dřív, než přijde onen "nečekaný" zvrat, ale přesto je Chaos díky hereckému obsazení přijatelnou akční kriminálkou, která sice nijak nepřekvapí, ale při vypnuté mysli na konci úmorného týdne je její sledování ideálně stráveným časem. 60% ()