Brooklin se proměnil ve válčiště gangů. Policista Gino Felino však přijímá způsob boje brutálních zabijáků. Zůstává sám, ale nikdo proti němu nemá šanci, protože policista skvěle ovládá nejenom zbraně, ale také východní bojové umění. Žádná Ital nemůže uniknout vlivu mafie, platí to i o Ginovi, ale neznamená to, že by neprosadil bez milosti zákon. Steven Seagal přichází počtvrté a způsob, jakým zakročí proti lidem mimo zákon, vyráží dech, protože Gino Felino je nemilosrdná spravedlnost. (Warner Home Video CZ)

soukyd33

Jeden polda zastřelen a druhý honí pachatele. Steven Seagal zde ukazuje bojové schopnosti, a odhazuje protivníky do dáli. Nikdo nemá šanci. Drogy a akce jsou zde prakticky neustále ruku v ruce. I zde Steven Seagal hraje policistu. Hvězdiček 4**** ()

play@peace

Dost možná nejlepší Seagalův film. Akce je vydařená, Seagal mlátí kdekoho na potkání a má dobré hlášky, hlavní záporák je také dobrý psycho (připomíná mi jednoho tlustýho neřáda ze základky), prostě doporučuju. ()

-ETIENNE-

Podobne ako mnohí užívatelia aj ja som mal Nemilosrdnú spravodlivosť Stevena Seagala zafixovanú ako brutal drsný film, lenže to som ho videl pred x-rokmi a keď ho pozerám teraz už mi tak surový nepríde (samozrejme sú tam tie drsné scény ale videl som už mnoho iných a omnoho drsnejších a lepších) ()

jurijuri

Pre mňa najlepší Segalov film. Nie že by bol výborný, skôr je kráľom medzi slepými. A kupodivu je pozerateľný. ()

Andy_Larkin

Klišé na klišé, strašné herecké výkony a debilní scénář....jindy hodnocení takřka na odpad, jenže od Seagala čekám něco jiného než vybroušený scénář a oscarové herecké výkony. Čekám u něho akci, jeho bojové umění a odreagování u béčkového akčňáku a to je zde splněno nejlépe, jak je u Stevena možné. Jedna z nejlepších Seagalovek, která zaujme a člověk z ní cítí tu atmosféru New Yorku 90. let. 75%, tedy 3,5 hvězdy. Nebudu dávat 4, jelikož to ode mne dostávají přeci jen hodnotnější filmy. ()

bratr_jezek

Tenhle film se mi moc nelíbil. Zápletka je jasná, Segal se chce mstít - cestou k hlavnímu záporákovi mlátí každého, kdo se na něj jen špatně koukne. Bohužel to tentokrát nestačí ani na tři hvězdičky ()

MaxDamage1

Jeden z těch lepších Seagalových filmů. Děj je opravdu nenáročný na myšlení,ale náročný na bojové umění. Zde je ve své vrcholné formě. Co je zajímavé,celý film se vejde do 2 dnů a má šmrnc!! :-) ()

Profík

Skvělý akční film s velmi výrazným tempem, hodně dobrým záporákem a v tomto období Seagalovy kariéry tradičně skvělými akčními scénami. 80%. ()

mistrpropr

tenhle film je unikátní v tom, že hlavní postava nemá za celou dobu jedinej problém. znají to všichni, klaďase (dostanou, unesou mu rodinu atp) prostě něco s čim nepočítal. ale tady seagal jde a jenom rube a rube takovym stylem, že to je fakt pecka. ()

milous11

Tenhle film si pamatuji jsem jsem poprvé viděl ještě na VHS, tak jsem mě úplně mrazilo popravdě z toho filmu, jak byl napínavý a akční, Seagal jako vždy, všechny protivníky dostane skoro holou rukou, ale o tom to je, to je to jeho kouzlo a ani po letech když se podívám tady na ten film, tak prostě to napětí a akce neopadá, super film! ()

Monco

Druhý nejlepší aspoň pro mě Seagal. Nezapomunutelná hláška:Ví někdo proč Richie zabil Bobbyho ? :) ()

pan_bohush

Absolútna povinnosť pre fanúšikov akčných filmov 90-tych rokov a hlavne fanúšikov Stevena Seagala. Vrcholom celého filmu je pre mňa barová scéna, v ktorej Seagal ukáže všetko čo vie a čo sa naučil. ()

SNCIS

"Viděl někdo Richieho? Ví někdo, proč Richie oddělal Bobyho? Nepřestanu sem chodit, dokud si někdo nevzpomene, že videl Richieho!" - 100%. ()

wollfy

Viděl někdo Ritchieho? Ví tu někdo proč Ritchie zabil Bobbyho? Ten hajfl mi vyvazil fuby, Žádný velký umění, ani složitý děj, záletka je jednoduchá, vymasit co nejvíce týpků a nakonec bez jediného škrábance zmasakrovat hlavního padoucha tak, že ho vlastní máma nepozná, vývrtka included. Sice to byl komerčně průser, ale pro mě nejlepší Seagalův film. Legendární hlášky, scéna v řeznictví a v kulečníkovým baru jsou prostě krásný a ten týpek co přišel na začátku vo zuby celej film chodí bezubej s rudým kruhem na čele vod kulečníkový koule a je furt krutopřísnej a zastaví ho až pár ran brokovnicí do břicha, prostě správnej drsňák ()

domco61

Vynikajúco agresívny a brutálny W. Forsythe ( tá jeho držka sem perfektne zapadne ). Temná vážna hudba v pozadí a Seagal ktorý láme kosti. Jedna z najlepších segaloviek ()