Brooklin se proměnil ve válčiště gangů. Policista Gino Felino však přijímá způsob boje brutálních zabijáků. Zůstává sám, ale nikdo proti němu nemá šanci, protože policista skvěle ovládá nejenom zbraně, ale také východní bojové umění. Žádná Ital nemůže uniknout vlivu mafie, platí to i o Ginovi, ale neznamená to, že by neprosadil bez milosti zákon. Steven Seagal přichází počtvrté a způsob, jakým zakročí proti lidem mimo zákon, vyráží dech, protože Gino Felino je nemilosrdná spravedlnost. (Warner Home Video CZ)

bmx6

Steven Seagal,ještě ve skvělé formě!!!!!!.Příběh o pomstě za smrt svého kamaráda je přiměřený.Seagal předvádi skvělé kousky aikida.Rvačka v baru,tak ta byla výborná,ale i ostatní akční scény byly velmi dobré.Toto je určitě jeden z těch nejlepších filmů Stevena Seagala. ()

vofo

Seagal ve sve vrcholne Aikido forme, kde mu verite kazdy souboj i jeho drsnacky nasrany pohled. V tomhle filmu je jasne, ze mu nikdo nic neudela a je tu za terminatora, ale i tak se na to skvele kouka a je to podstatou filmu. Proste nejlepsi Seagalovka vubec. ()

PeteBuck

Ale čo, nech to para tlačí, ja dávam 4 hviezdičky. Patrí to do prvých filmov Stevena Seagala, ktoré bol naozaj výbornými akčnými filmami s tématikou bojových umení. Záporák je totálny magor, treba ho chytiť, takže Stevenovi držíme palce a nebolo by toho Boha, keby sa mu to nepodarilo. ()

argo.smile

Nemilosrdna nahanacka za fetkou, lamanie kosti, oblubena hra s biliardovou gulou, trapne hranie na hrdinu a par ludi co sa objednalo k zubarovi. Seagalovka, ktora este stala za to ()

st4nford

Spolu s Přepadení v Pacifiku (1992) jednoznačně nejlepší segalovka. Skvělý zážitek ze solidně našlapaného režijního stylu s hutnou atmosférou, úžasným hereckým obsazením, surovým vyobrazením násilí a báječnou choreografií kazí povrchní naivní scénář, kdy postavy mluví nebo něco dělají jako úplní s prominutím blbouni - hlavně hlavní postava Gino Felino + sem tam nějaká ta vedlejší. Přesto bylo osvěžující vidět Stevena Segala v charakteristicky odlišné roli, kdy konečně nehraje morálně dokonalého pana nesmrtelného bez emocí, který vám dřív nebo později začne lézt na nervy, i když tohle je úlet zase do opačného extrému, ale víme jak si Seagal v preprodukci a produkci kecá do děje a práce s ním není zrovna dokonalá. Každopádně zápletka filmu je fajn i časová tíseň hry na kočku a na myš vás přes tyhle vypravěčské nedokonalosti začne bavit ()

Sublog

Jeden z nejlepších filmů Stevena Seagala. Velmi solidních 80% ale dávám především za vynikajícího Williama Forsythea, který se díky tomuto filmu zařadil mezi mé nejoblíbenější záporáky. ()

rubii

Divák který viděl tenhle poprvé byl vržen do děje, možná chvíli plaval, ale podle mě to byl perfektní nápad postupně se vše zdálo býti jasnější a jasnější i to že boby zrovna nebyl čistý nepopsaný list. Konec u seagalovek je vždy stejný, tak proč o něm psát... Ještě věc by tu byla Ritchie je ve filmu doopravdy šílený jde z něho fakt strach, podle mě nejlepší na celým filmu, nefandím ale záporákům ()

trinan_kop

Toto je pre mňa momentálne (som optimista čo sa týka jeho najnovších filmov) najlepší štefanov film. Čo sa týka príbehu, bitiek... proste všetkého. Taktiež vždy pri tomto filme ma napadne myšlienka že so súboja štefan proti chuckovi norrisovi by za 3 sekundy ležal chuck na zemi. ()

MIHLIK

Další stěch lepších snímku od Stevena Seagala, v těchto jeho začátcích sem ho měl opravdu rád... (ted už ale váhám) ()

Tomulka

Podle mě nejhorší film Stevena Segala z dob devadesátých. Děj je hrozná slátanina a Steven je hodně slabej. Tato role se mu vůbec nepovedla. K tomuto filmu se vůbec nevracím. ()

chosan

Jedna z těch lepších Seagalovek jo to byl štíhlý a v pořádný formě! Takže nemůžu jinak než hodnotit 75%. Jo a víte že se spousta herců objevuje i v Aljašce v plamenech? ()

Bohdy67

Z prvích čtyř filmů asi ten nejlepší. Ne sice o moc, protože jsou všechny filmy na jedno brdo,ale přesto... Hlavně absence rádoby spásy světa je velké plus. Surová tvrdost jedné noci a jízda od začátku do konce...lepších 65% ()

Pythonator

Starý dobrý Seagal. Když se na to člověk podívá po letech po nějakém tom novém Seagalovém sračkovideofilmu, tak musí uznat, že dřív ty jeho filmy měly koule. Nemilosrdnou spravedlnost sice zrovna nemusím, protože jako akční snímek značně zaostává za Těžko ho zabít, Muž s cejchem smrti nebo Přepadení v pacifiku, ale pořád je to mnohem lepší film než to, co točí dnes. Tohle je dost drsná kriminálka s psychopatickým magorem Williamem Forsythem a Seagal tu odpravuje jednoho frajera za druhým za zvuku lámajících se kostí. Scéna v baru s kulečníkovou koulí je dnes už legendární. Některé dialogy nemají chybu, ale mnohé jsou bohužel spíše trapné, takže se to místy tváří jako dobrá kriminálka a jindy zase jako tuctový béčkový akčňák. ()