Brooklin se proměnil ve válčiště gangů. Policista Gino Felino však přijímá způsob boje brutálních zabijáků. Zůstává sám, ale nikdo proti němu nemá šanci, protože policista skvěle ovládá nejenom zbraně, ale také východní bojové umění. Žádná Ital nemůže uniknout vlivu mafie, platí to i o Ginovi, ale neznamená to, že by neprosadil bez milosti zákon. Steven Seagal přichází počtvrté a způsob, jakým zakročí proti lidem mimo zákon, vyráží dech, protože Gino Felino je nemilosrdná spravedlnost. (Warner Home Video CZ)

JASON_X

Starej dobrej (vlastně mladej dobrej) Steven se svou huhňavou a topornou italštinou je k sežrání. Coby nekompromisní policajt Gino se probíjí nočním i denním Brooklynem v honbě za vyšinutým vrahounem Richiem. Za ním zůstávají řezné, sečné, bodné i střelné rány, vyražené zuby, zlámané ruce, ustřelené nohy, rozbité hlavy a přeražené nosy. Richie (skvělý William Forsythe) je Talián, gangster, vysavač na koks a psychopatické vraždící hovado (nejvíc mě pobavilo, když odbouchl babu, která si na něj dovolila zatroubit). Gino je samozřejmě taky Talián, ale Rodinu má těžce na háku. Má na háku i všechny grázly, protože se nikoho nebojí. Všechny totiž dokáže zbouchat. Bez problémů třeba vymlátí kulečníkovou hernu plnou pokérovaných rváčů. Gino je sice tak trochu trapák, jeho výrazy, pózy i hlášky jsou často k smíchu, ale jedna hláška se mu zatraceně povedla: "VYŘIĎ BRÁCHOVI, ŽE MU UŘÍZNU HLAVU A NACHČIJU MU DO KRKU!" Není to úžasný? O tomhle filmu přesně platí rčení: "Je tak blbý, až je roztomilý". ()

PROROK14

Tak tento film so Seagalom sa fakt celkom vydaril si myslim. Podľa mňa jeho najlepší film aký som videl spolu s Mužom so znakom smrti. Dokonca aj dej to malo aký taký. A jednoznačne najlepšia scéna z filmu je rvačka v bare. Hmm, vidím tu trofeje a boxerský rukavice, někdo tady boxuje?.....----ano ja......----a co mi udeláš?....trisk práásk 75% ()

Lacike

Tak po Nicovi som si po dlhej dobe ozivil spomienky na dalsiu rannú Seagalovku. Zaciatok bol ovela raznejsi a tempo zhruba do polovice zbesile. Lenze potom mi to zacalo pripadat az prilis monotonne. Seagal chodil z miesta na miesto. Vypytoval sa kde najde hlavneho zaporaka a obcas zmlatil bandu no name manikov. Po nadejnom zaciatku prislo sklamanie. Nepomohla ani akcia, ktora je tiez stereotypná. Prakticky len same bitky. Su kvalitne. Tentokrat totalne vladne skvela scena v bare. Ale ničoho velkolepejsieho sa nedockame. Celkovo mi ranne Seagalovky pripadaju dost lacné. Fanusikovia cistokrvnych bojovych filmov budu nadseni, ale kto ma rad klasicke akcne filmy plne vybuchov a nahanaciek s adekvatnym mnozstvom bitiek, bude zo Seagalovych filmov trochu sklamany. Vlastne je paradoxne, ze niektore video Seagalovky pôsobia velkolepejsie ako toto. Napriklad Submerged alebo Mercenary for Justice. Ocenujem, ze tentokrat zaporak dostal poriadny priestor a miestami si na seba strhava celu pozornost. Akurat je od zaciatku jasne, ze z povahy aku mu autori vymysleli, nebude mat vo finalnom suboji najmensiu sancu. Nakoniec sa sice drzal dost dlho, ale bohuzial uz tradicne ani na chvilu Seagala neohrozil. V tomto smere ma vzdy stvalo, ze Seagalovi hrdinovia boli vzdy neohrozeny a ani na chvilu sa nedostali do úzkych. Pochvalit musim Seagalov vzhlad. V tomto obdobi vyzeral najviac cool. Nechal si narast v tej dobe popularny cop, nosil stylove oblecenie a v tomto filme je neskutocne brutalny. Miestami sa lisi od hlavneho zaporaka len tym, ze bez zlutovania likviduje este väcsich parchantov ako je on sám. Takze vysledok je znova len slusny nadpriemer na ktory sa da pozriet viackrat, ale do kolien ma nedostal. 6/10. ()

Tommassi3

"Nemohli byste si prostě jen značkovat území, tak jak to dělají psi ??" - "Neboj se, Vicky, k našemu rozvodu přijdu včas a celej !!" ()

Dale

Typická Seagalovka – tupý scenár a trápny Seagal. Tu hrá dokonca Taliana, ktorý má úzke styky s mafiou. No sú to tí najúbohejší mafiáni, akých som kedy vo filme videl. Jediné, čo delí túto úbohosť od zaslúženej jednej hviezdičky, je skvelý padúch v podaní Williama Forsytha. A ešte som sa celkom pobavil na tom, ako Steve vytrel podlahu s bandou grázlov pomocou biliardovej gule. Síce sa posledných pár rokov hovorí, že to už nie je ten starý dobrý Seagal, no ten starý Seagal nebol o nič lepší, akurát bol trochu štíhlejší. Veď za celú svoju kariéru natočil len dva filmy, ktoré prekročili hranicu podpriemeru: Executive Decision a My Giant, aj to len preto lebo sa v nich mihol na nejakých 5-10 minút. ()

corpsy

Tento film u mňa patrí do takzvanej Seagalovej majstrovskej trilógie ( ŤAŽKO HO ZABIŤ, MUŽ ZO ZNAKOM SMRTI a tento ). Kvalitatívne vyrovnaný so spomínanými filmami, s podobnou dávkou brutality a akcie. Nostalgia jak bejk. ()

ConanVJ

Skvělá segaloka s pěknou tvrdou akcí a nekompromisní vyšetřovací metodou policisty, kterému byl zastřelen nejlepší kamarád. Pro mě jeden z nejlepších Seagalových filmů. 100% :) ()

Andersis

Drsný film s drsným prostředím. William zvládl svou ůlohu dokonale a závěr, kdy se Steven pere se sjetým protivníkem je určitě nejbrutálnější co sem kdy viděl, ale někdy to nešlo a musel sem se smat, třeba jak William vytáhne na Seagala panvičku a chce ho přetahnout, ale Seagal mu panvičku vyrve z ruky a přetáhne Williama. ()

TomX2

O Seagalovi som sa už trochu rozpísal v komentári k Hard to Kill, takže zbytočné predlžovanie vynechám - v skratke ma tento (pre mňa veľmi protivný) herec milo prekvapil a mám chuť sa trošku hlbšie ponoriť do jeho tvorby. Out For Justice je vydarený film, ktorý má všetko čo by mala kvalitná kriminálka obsahovať - skvelého záporného hrdinu, zaujímavý svet, dobre spracovanú temnú minulosť, ukážkovo znázornené podsvetie, schopnú réžiu, čierny humor a tak podobne. Dobrá ukážka toho, keď sa jednoduchý námet dostane do správnych rúk. Nie je to perfektné a ani bohvie ako dobré, no ako jednej z najlepších Seagaloviek tomu dám lepšie tri hviezdy. ()

blackrain

Spravedlnost je především slepá. Ovšem, v podání Stevena Seagala je nemilosrdná, nekompromisní a pěkně drsná. Byl naprosto neohrožený. Seagal nebyl nikdy žádným velkým hercem , ale jeho filmy ještě v té době za něco stály. ()

rt12

Starý dobrý ,, devadesátkový" Segal, který mě baví. Jednoduše se rozezná zlo a dobro, které zvítězí. A to je přece super. ()

Rakosnicek77

Tady byl Seagal ve své kariéře na vrcholu! Filmy jako tento, Nico, Těžko ho zabít, Muž s cejchem smrti a další z tohoto období, jsou jeho hereckým maximem! Jak začal drnkat na ekologickou notu (Patriot, Aljaška v plamenech) začal hrůzně přibírat na váze a stával se z něj spíš "Muž s cejchou smrti" společně s přesunutím produkcí filmů většinou na balkán do céčkových až déčkových sfér, tak v ten okamžik Seagal vlak s kariérou herce opouští a stává se jen vyčpělou vzpomínkou na dávno zašlou slávu! ()

topi

Seagal nebyl nikdy můj favorit akčních hrdinů, proto jeho filmy nemám moc v merku. V Out for justice jde po krku vyfetovanýmu magorovi Richiemu, který zavraždil jeho policejního kolegu. Svoje účty si ještě vyřizují mafiánské gangy a příběh je tradiční přestřelka mezi policejním hrdinou a zločinci, čerpající atmosféru ze zlatých osmdesátek. ()