poster

Milenec lady Chatterleyové (TV film)

Drama

Česko, 1998, 109 min

 • Morien
  ***

  Velmi komorní, velmi televizní. Měla jsem pocit, že si prohlížím pohlednice, které mi někdo omylem hodil do schránky. Já se na ně jenom letmo mrknu a potom je hodím do kastlíku ke správnému jménu.(12.11.2009)

 • YURAyura
  ****

  7/10 Boris je dobry jako dycky a SLOVENSKA Zdena je dobre zapsana uz od dob Andela, co svadi dabla - kwalitni kus(4.2.2008)

 • klúčik
  ****

  Knižku som prečítal a tak som sa tešil na film. Zdenka Studénková nesklamala zahrala to výborne.....80%.(29.11.2010)

 • Marci
  ***

  Už je to delší dobu, co jsem tuhle inscenaci viděla. Zahraná sice byla dobře, ale jako celek mě moc nenadchla. Zdena Studenková a Boris Rosner (jinak moji oblíbení herci) nebyli pro své role vybráni dobře - už jen s ohledem na věkový odstup. Skuteční hrdinové podle knižní předlohy byli zhruba o 10 let mladší. Navíc role Mellorsovy manželky v podání Zuzany Bydžovské zde měla úplně zbytečně velký prostor. Právě to, co si zhruba po osmi letech z téhle inscenace pamatuju je řev Zuzany Bydžovské. Přitom tahle postava v knížce vůbec takový prostor a vlastně ani důležitost neměla.(25.4.2007)

 • hans500
  ****

  To že je to jen TV film vůbec nevadí, přesto je to natočeno dobře, skvělé herecké výkony (samozřejmě Boris Rösner, ale příjemě mě překvapil i Marek Vašut). Skvělé využití skladby Samuela Barbera "Adagio for Strings", kterou dále můžeme znát např. ze Stoneovi Čety nebo Lynchova Sloního muže.(17.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace